Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Aleksandra45 napisał:

Witam wszystkich, jestem nowa na forum

Cześć Nowa @Aleksandra45 :d.  Z tego wynika, że ja jestem Stara:haha:, ale i tak jestem  zawsze Happy :oklaski:. Może  to już jakiś etap choroby? Poszukam w książkach :książka:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Serwus dzieciaki :d.

Co to, to ?

Kto to, to tak na forum  gna?

Komu, za kim, za czym się ckni? Ktoś potrzebuje kiełbasy czy ananasy? 

Mickiwicz o was już pisał:

"Ten @Waldi zdaje się wyrzekać, tamta@INEZ  tylko wzdycha"

Powinniście wiedzieć,  że  zawsze będziecie w szufladzie mojej głowy:cmok:. Stwierdziłam, że  macie ukończone  18 lat i już  nie będę waszym cieniem . Nikt nie chce być przecież prześladowanyO.o.

Jeśli jednak  mnie  tu  ktoś wymienia tzn. że muszę  jeszcze oczy i uszy przemywać, żeby sprawdzić czy choć na forum piszecie z błędami i dalej dobrze wymawiacie polskie słowa:haha:.  

Gdzie  jestem?  Zawsze w  trasie od i do .

Tak... jestem w robocie już od 9 maja z  miesięczną niby przerwą , bo razem z Pop w Polsce. Teraz w Szweiz do prawie końca  października. Mam teraz dwóch mężów  i dalej  konto utyka na jedną nogę.  Jak ja lubię te robotę :oklaski:. Zawsze można się  o kogoś oprzeć, byle nie o drabinę :haha:

W czwartek jadę 150 km w jedną stronę z 94-letnim Pop  na jego 70-tą rocznicę ukończenia  szkoły średniej.  Do dziś przeżyło ich 7 osób. Pięknie   się  organizują.  Ich emocje sięgają zenutu. Czym jedziemy? Nie...Naturalnie nie rowerem:d...., a wynajętym autem z  szoferem dla nas dwoje. Dzień kolejny będzie z bańki . Podróż od zachodu na wschód Szwajcarii. Spodziewam się fajnych widoków i jazdy serpentyną.  Wpadnę  tu później wam opowiedzieć jak przebiegało ich spotkanie . Jeśli  oczywiście chcecie poczytać,  bo o  takim jubileuszu nie często  słyszymy.  

Całusy bez jadu :cmok: dla znajomych co są w pracy i na urlopie , także innych czytelników 

 

 Cześć .Mam do Ciebie kilka pytań

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aleksandra45 napisał:

Witam wszystkich, jestem nowa na forum

Cześć - tutaj zwyczajem jest rano kawe pic w miłym i serdecznym gronie, wiec Ola :cześć2:witam Cię serdecznie

Jak będziesz „nieśmiała” to napisz, a jak będziesz „śmiała”tez napisz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O 23.08.2021 at 19:06, INEZ napisał:

 

O reszcie wiem tylko tyle ,že @Heidi i @Kleopatra  pracują .Szkoda ,že nic nie piszą .

Serwus dzieciaki :d.

Co to, to ?

Kto to, to tak na forum  gna?

Komu, za kim, za czym się ckni? Ktoś potrzebuje kiełbasy czy ananasy? 

Mickiwicz o was już pisał:

"Ten @Waldi zdaje się wyrzekać, tamta@INEZ  tylko wzdycha"

Powinniście wiedzieć,  że  zawsze będziecie w szufladzie mojej głowy:cmok:. Stwierdziłam, że  macie ukończone  18 lat i już  nie będę waszym cieniem . Nikt nie chce być przecież prześladowanyO.o.

Jeśli jednak  mnie  tu  ktoś wymienia tzn. że muszę  jeszcze oczy i uszy przemywać, żeby sprawdzić czy choć na forum piszecie z błędami i dalej dobrze wymawiacie polskie słowa:haha:.  

Gdzie  jestem?  Zawsze w  trasie od i do .

Tak... jestem w robocie już od 9 maja z  miesięczną niby przerwą , bo razem z Pop w Polsce. Teraz w Szweiz do prawie końca  października. Mam teraz dwóch mężów  i dalej  konto utyka na jedną nogę.  Jak ja lubię te robotę :oklaski:. Zawsze można się  o kogoś oprzeć, byle nie o drabinę :haha:

W czwartek jadę 150 km w jedną stronę z 94-letnim Pop  na jego 70-tą rocznicę ukończenia  szkoły średniej.  Do dziś przeżyło ich 7 osób. Pięknie   się  organizują.  Ich emocje sięgają zenutu. Czym jedziemy? Nie...Naturalnie nie rowerem:d...., a wynajętym autem z  szoferem dla nas dwoje. Dzień kolejny będzie z bańki . Podróż od zachodu na wschód Szwajcarii. Spodziewam się fajnych widoków i jazdy serpentyną.  Wpadnę  tu później wam opowiedzieć jak przebiegało ich spotkanie . Jeśli  oczywiście chcecie poczytać,  bo o  takim jubileuszu nie często  słyszymy.  

Całusy bez jadu :cmok: dla znajomych co są w pracy i na urlopie , także innych czytelników 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

 Cześć .Mam do Ciebie kilka pytań

Zadawaj śmiało  pytania , które  Ci spać po nocach nie dają i przestań już w końcu  patyczkiem grzebać w piaskownicy :haha:. Skoki ze skakanką, albo przez gumę też zakazane dla  osób ,którym piersi już urosły.  Wyjmij smoczek z ust,  bądź  dorosła i pytaj :d.Śmiało :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra45  wcale  nie wierz do końca  o czym napisał @Waldi . Nie twierdzę, że on kłamie, ale  co nie co zataja. Nie samą kawą człowiek żyje:trele:. Inne trunki też tu się z rana pije w miłym towarzystwie (Fakt niezaprzeczalny) , ale obiecałam sobie, że nazwy nie wymienię . Jest to parę  osób  uczulonych i "biały  tron" może  być  okupowany w najmniejszym pomieszczeniu mieszkania,  albo  też mogą  się  One zadrapać na śmierć.  Szkoda wielka by była:haha:w naszym nielicznym już stadzie . Co ty popijasz z rana? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

@Aleksandra45  wcale  nie wierz do końca  o czym napisał @Waldi . Nie twierdzę, że on kłamie, ale  co nie co zataja. Nie samą kawą człowiek żyje:trele:. Inne trunki też tu się z rana pije w miłym towarzystwie (Fakt niezaprzeczalny) , ale obiecałam sobie, że nazwy nie wymienię . Jest to parę  osób  uczulonych i "biały  tron" może  być  okupowany w najmniejszym pomieszczeniu mieszkania,  albo  też mogą  się  One zadrapać na śmierć.  Szkoda wielka by była:haha:w naszym nielicznym już stadzie . Co ty popijasz z rana? 

Nie znam się tak tu jeszcze, nie wiem czy dobrze piszę...ale kawa z rana jak najbardziej 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Zadawaj śmiało  pytania , które  Ci spać po nocach nie dają i przestań już w końcu  patyczkiem grzebać w piaskownicy :haha:. Skoki ze skakanką, albo przez gumę też zakazane dla  osób ,którym piersi już urosły.  Wyjmij smoczek z ust,  bądź  dorosła i pytaj :d.Śmiało :hura:

Od dzieciństwa mam uczulenie na gumę :$:haha:

Nic nie mogę poradzić równiež na to ,že nadal lubię lody na patyku(wiem ,že w moim wieku to juž nie wypada ale jakoś oduczuć się nie mogę )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

Ktoś  przed  chwilą  mi  zdradził, że idzie  spać,  więc dla śpiochów załącznik 

 

Świetne zdjęcia w tym teledysku @Heidi 

Utworek tez trafia - witaj z powrotem

037B4317-76C7-4FD1-A3F1-6E2875184E10.png

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej  na mnie i płynącą strugę mojej wyobraźni podczas słuchania :

Jestem młoda: Idę sobie przez świat zadumana, szukam miłości,  celu, pełna trwóg. Stoję  na rozdrożu,  zastanawiam się nim przekroczę próg życia.  Chcę  odkryć prawdziwy cel mojego życia. Czy zmarnuję swoje  życie bezmyślnie,  czy gonię cień złudy?

Wiek średni: Tyle kwiatów po mojej drodze miałam w zasięgu ręki , czułam ich zapach, muskały w powolnym ruchu wiatru moje dłonie . Zdałam sobie sprawę,  że nie można marnować pozostałych lat życia.

Wiek  obecny: Jakiś ciężar ciągle gnie moje plecy , ale wiem,  że jest ktoś kto ofiarował mi swoje życie i w swojej wielkiej miłości trwa przy mnie zawsze chociaż jest daleko ode mnie.

Nie zmarnowałam swojego życia !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...