Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 6.08.2021 at 10:30, Funny napisał:

@Heididawaj do nas info potrzebne przy okazji  kawy się napijesz.Gdzie Ty się zakopałaś?

Hej...Hej....jestem. właśnie lecimy/startujemy  do Szwajcarii po miesięcznym pobycie w pięknej Polsce razem z Pop.

 Jeszcze tu wpadnę,  ale jestem padnięta, bo akcja z pakowaniem od drugiej w nocy.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Funny napisał:

O witaj @Wenusiaa Ty na urlopie ? I w krzaczorach ? No to odpoczywaj pełną piersią i liczę na fajne fotki z pleneru rzecz jasna

Hej @Funny no a jakże na urlopie się byczę jak przystało  

... Fotkę mówisz hymm może coś znajdę ...no oczywiście że z wnusiem ❤ 

 

IMG_20210730_074810.jpg

IMG_20210807_125602.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Witajcie jak mi się nic nie chce ludzie.... takiego mam lenia że aż wstyd Kawa podana to podprowadzam dzięki może jeszcze obiad komuś podorowadzę?

20210806_181427.jpg

Hejka śpiochu  

Daj mi buzi daj mi buzi  

Miłego dnia u mnie pada więc dzień leniwca się zapowiada :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wenusia napisał:

Hej @Funny no a jakże na urlopie się byczę jak przystało  

... Fotkę mówisz hymm może coś znajdę ...no oczywiście że z wnusiem ❤ 

 

IMG_20210730_074810.jpg

IMG_20210807_125602.jpg

O Sopot zaliczony z wnusiem, super ,witaj Blondaskui czerwien widze ktoś się ucieszy jak wrici koment poleci

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Funny napisał:

O Sopot zaliczony z wnusiem, super ,witaj Blondaskui czerwien widze ktoś się ucieszy jak wrici koment poleci

Nie tylko Sopot, ale i Babie Doły tyż, Orłowo, Kolibki....ja na urlopie się nie nudzę :szydera:

Ooo czerwień... tak ale tylko na urlopie

IMG_20210728_094122.jpg

IMG_20210804_095949.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wenusia napisał:

Aaa tak w ogóle to dzień dobry

Miłej niedzieli życzę i pysznej kawusi

W telegraficznym skrócie.... 

... Jest zajefajnie na zasłużonym urlopie :hura:

IMG_20210725_172303.thumb.jpg.febd15f6e1f15e3ce3465940eed30429.jpg

@WenusiaTy tam mg kurzu nie masz co niemożliwością jest na Śląsku ☺️Takie ,,dziurawce" też mam ale jak ubrałam ostatnio na spacer to dziadek okulary przecierał ze zdumienia pytał czemu mam dziury a inny znów jak jechaliśmy na spacer powiedział ...dobrze że za mną idziesz a ja na to... no przecież że za tobą ,jak mam Rollstuhl pchać .

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Funny napisał:

@WenusiaTy tam mg kurzu nie masz co niemożliwością jest na Śląsku ☺️Takie ,,dziurawce" też mam ale jak ubrałam ostatnio na spacer to dziadek okulary przecierał ze zdumienia pytał czemu mam dziury a inny znów jak jechaliśmy na spacer powiedział ...dobrze że za mną idziesz a ja na to... no przecież że za tobą ,jak mam Rollstuhl pchać .

wybrałam takie miejsce gdzie nie ma :szydera:... Kocich kłaków na Pomorzu tak się nie kurzy, no chyba że ze 2 razy koty mi przelecą po stole :haha::hura:

Co do spodni to uwielbiam ten przeciąg w nogawkach szczególnie po fasolówce  

Kiedyś moja odp zaproponowała że pójdziemy do sklepu kupić nowe, bo nie wypada tak w podartych chodzić :haha:

IMG_20210731_190013.jpg

IMG_20210724_105309.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

wybrałam takie miejsce gdzie nie ma :szydera:... Kocich kłaków na Pomorzu tak się nie kurzy, no chyba że ze 2 razy koty mi przelecą po stole :haha::hura:

Co do spodni to uwielbiam ten przeciąg w nogawkach szczególnie po fasolówce  

Kiedyś moja odp zaproponowała że pójdziemy do sklepu kupić nowe, bo nie wypada tak w podartych chodzić :haha:

IMG_20210731_190013.jpg

IMG_20210724_105309.jpg

Tu chyba na tym forum więcej ludzi koty ma niż psy a ci co nie mają to przynajmniej lubią ☺️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Coś b.energetycznego i widziałam że @Wenusiamasz dużo placu to biegnę do Ciebie i nic to że 1000 km poćwiczymy?

 

Wczoraj na parku linowym tak się wyćwiczyłam, że gnaty " Odmawiają posłuszeństwa  

... ale chętnie popatrzę jak Ty ćwiczysz :haha::oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...