Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Funny napisał:

No widzisz trzeba Cię tylko zmotywować To serial to co oglądasz?

Historia Śnieżki, krasnoludków i księcia. Czarownica rzuca klątwę, zmieniają miejsce pobytu i nikt nie pamięta tego. Mały chłopiec pomaga przypomnieć sobie kto jest kim w tej rozgrywce. Daje radę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pietrobus napisał:

Historia Śnieżki, krasnoludków i księcia. Czarownica rzuca klątwę, zmieniają miejsce pobytu i nikt nie pamięta tego. Mały chłopiec pomaga przypomnieć sobie kto jest kim w tej rozgrywce. Daje radę

Mamy tu na forum jeszcze jednego kolegę wielbiciela fantastyki i bajek, ale sie urlopuje teraz a i zapomniałam dodać że ów kolega uwielbia kolor czerwony

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zniknął tekst "Kontynuuj czytanie forum..."  

Ten film bardziej fabularny jest. Coś jak "Czysta krew", czy coś tam. Lubię takie magiczne rzeczy. Jest w nich moc. Trochę z przymrużeniem oka piszę.

Jadę właśnie na wieś, parę rzeczy porobić trzeba. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, pietrobus napisał:

A gdzie zniknął tekst "Kontynuuj czytanie forum..."  

Ten film bardziej fabularny jest. Coś jak "Czysta krew", czy coś tam. Lubię takie magiczne rzeczy. Jest w nich moc. Trochę z przymrużeniem oka piszę.

Jadę właśnie na wieś, parę rzeczy porobić trzeba. 

Jedzie i pisze no proszę 10 pkt.karnych i nic to że pola i rowy a na polach krowy moje kochane :lanie:No. To dostało Ci się pierwszy raz .A co do wampira w Czystej krwi to nie widziałam,ja Sagę zmierzch lubię i zobacz sobie stary film ale ,,Wywiad z wampirem "

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

i jaka fikuśna :oklaski:

A ja i tak co sobie przypomnę te sejfy to splakana jestem.A jakby na salatce kartoflane na urodzinach taką ostatnią papryczkę położyć ...miny gości bezcenne ,każda by ją chciała mieć  

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim śpiochom  

:witam: witam serdecznie "Nowych na naszym łonie" bawcie się dobrze :oklaski:

Jestem, jestem :papieros:kawę popijam w kszaczorach"  

 

Urlop przebiega intensywnie, każdy dzień dopracowany z największą starannością by nie "upuścić" ani minuty  :hura:

To tyle i aż tyle, miłej soboty życzę :dobrze:

 

IMG-20210519-WA0004.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry wszystkim śpiochom  

:witam: witam serdecznie "Nowych na naszym łonie" bawcie się dobrze :oklaski:

Jestem, jestem :papieros:kawę popijam w kszaczorach"  

 

Urlop przebiega intensywnie, każdy dzień dopracowany z największą starannością by nie "upuścić" ani minuty  :hura:

To tyle i aż tyle, miłej soboty życzę :dobrze:

 

IMG-20210519-WA0004.jpg

O witaj @Wenusiaa Ty na urlopie ? I w krzaczorach ? No to odpoczywaj pełną piersią i liczę na fajne fotki z pleneru rzecz jasna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witojcie  milusińscy Jedną nogę wywaliłem z łoża kontroluje grunt ,kawę zostawiła @Wenusianie można nie podebrać, więc dźwignię te 4 litery Co tam w pogodzie nie wiem bo rolety na pilota nie są dźwignąć trzeba po 2 miechach podciągania tego ustrojstwa bicepsy jak ta lala Zatem miłego dnia i nutkę zostawiam Stopy mi dziś zmarzly może podebrać dziadkowi skarpety ? O słońce mam

7.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...