Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Kawusia :kawa: stoi zrychtowana, proszę się częstować :oklaski:i z uśmiechem dzień powitac:szydera:. Ktoś mi chyba słońca :327_sunny: pożałował, bo leje :333_cloud_rain: u mnie od nocy;). Dobrze, że kąpielowy i porządkowy dzień dziś, to jakoś zleci:tak2:.  Już mam jedynkę z przodu :hura:, jeszcze trochę i urlop:hura::hura:. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

4267c5ce49f11bc8cbbd8ce6b70d8aa3.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Kawusia :kawa: stoi zrychtowana, proszę się częstować :oklaski:i z uśmiechem dzień powitac:szydera:. Ktoś mi chyba słońca :327_sunny: pożałował, bo leje :333_cloud_rain: u mnie od nocy;). Dobrze, że kąpielowy i porządkowy dzień dziś, to jakoś zleci:tak2:.  Już mam jedynkę z przodu :hura:, jeszcze trochę i urlop:hura::hura:. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

4267c5ce49f11bc8cbbd8ce6b70d8aa3.gif

Cześć :cmok:u tez jedynka z przodu idziemy rowno

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie dobry:oklaski:Pogoda bylejaka ale  na rumaka wsiąść i popedałowac do Aldiego to powinnam ,może sie wbije miedzy deszcz a mocne wianie   Milego dnia życzę kawusię podebrałam dzięki wiec moge poudawać  że pracuje :hura:

98582222-abstract-musical-design-with-musical-notes-on-a-coffee-cup.jpg

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pietrobus napisał:

Witam serdecznie. 

Jestem zainteresowany pracą jako opiekun. Z osobami starszymi miałem do czynienia w DPS, wiem jak to jest wymagająca praca. Uczę się niemieckiego (będę....:-) ) i interesuje mnie kurs opiekuna. Jestem z Wrocławia.

@pietrobusno witaj u nas na kawie podawałeś dwie szkoły w innym tropiku to może jedną z nich wybierz .Tu na forum kilka osób i takich kursach pisało, ale chyba już tu nie zaglądają szkoda .A Wrocław spory więc znajdziesz spoko

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Cześćjuż z nowego miejsca widzę sporo tam zajęcy?

może i jakiś ,króliczek "się trafi

Właśnie ustaliłam czas wolny .Codziennie 3 godzinki (od 13 do 16 )i cała niedziela wolna :hura:

Trzeba się umieć ustawić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

@pietrobusno witaj u nas na kawie podawałeś dwie szkoły w innym tropiku to może jedną z nich wybierz .Tu na forum kilka osób i takich kursach pisało, ale chyba już tu nie zaglądają szkoda .A Wrocław spory więc znajdziesz spoko

Można też robić taki kurs internetowo ,chyba @Heidi tak robiła .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

@pietrobusno witaj u nas na kawie podawałeś dwie szkoły w innym tropiku to może jedną z nich wybierz .Tu na forum kilka osób i takich kursach pisało, ale chyba już tu nie zaglądają szkoda .A Wrocław spory więc znajdziesz spoko

Przeglądnąłem i dokładnie sprawdziłem jeszcze raz. W tych dwóch szkołach nie ma kierunku we Wrocławiu:$ Jest w Novum, płatne 100 zł miesięcznie jak jest 50% frekwencji, a więcej jak nie ma. Chyba wrzucę sobie jednak jednorazowy kurs z egzaminem. Znalazłem coś we Wrocławiu, lecz nie odpowiadają. Zawsze mam pecha - jak mnie coś zainteresuje to albo płacić trzeba, albo nie ma. I mówią że Wrocław to duże miasto....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, INEZ napisał:

Ja przyznaję się bez bicia ,že żadnych kursów nie mam .Tylko praktyka

Na Szwajcarię jest to niezbędnę ,tam podobno fisia mają na punkcie tych kursów i certyfikatów wszelakich .

Jesteś pewna że kurs niezbędny ?przecież przed urlopami i świętami wręcz nawołują do pracy w Szwajcarii a wiele osób kursów nie ma ,czytałam że mile widziane ale wymogu nie ma .Może zapytać tych którzy tam są od niedawna

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pietrobus napisał:

Przeglądnąłem i dokładnie sprawdziłem jeszcze raz. W tych dwóch szkołach nie ma kierunku we Wrocławiu:$ Jest w Novum, płatne 100 zł miesięcznie jak jest 50% frekwencji, a więcej jak nie ma. Chyba wrzucę sobie jednak jednorazowy kurs z egzaminem. Znalazłem coś we Wrocławiu, lecz nie odpowiadają. Zawsze mam pecha - jak mnie coś zainteresuje to albo płacić trzeba, albo nie ma. I mówią że Wrocław to duże miasto....

Wakacje jeszcze może dlatego głucho na łączach

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziś rano zamyśliłem w łazience że prawie bym zęby szczoteczka od dziadka wyszorowała a fujjjjstoją dwa kubki tzn stały już nie obok siebie bo innego placu tu nie mam i byłoby po ptokach(koncentruj się kobieto) szaleństwo

O i przypomniał mi się utwór ,,,jesteś szalona ''o i fotkę mam odpowiednią.

e64faedeb0ca5402b230e906f84de646.jpg

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Jesteś pewna że kurs niezbędny ?przecież przed urlopami i świętami wręcz nawołują do pracy w Szwajcarii a wiele osób kursów nie ma ,czytałam że mile widziane ale wymogu nie ma .Może zapytać tych którzy tam są od niedawna

Pewna nie jestem .Najlepsze info z pierwszej ręki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Straszne mnie się dziś głupoty trzymają Muszę w końcu Wam się ujawnić może na profilowe wrzucę swoją fotkę kolczyki mam nowe złotopodobne

IMG_20210806_122210823.jpg

Uważaj bo jak jakiś opiekun  pomysł podłapie to będzie się działo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, pietrobus napisał:

Znalazłem szkołę we Wrocławiu "Copernicus".

W poniedziałek jadę z papierami. Kawka smaczna. Papiery ściągnięte i wysłane. Siedzę i oglądam film "Dawno, dawno temu". 

No widzisz trzeba Cię tylko zmotywować To serial to co oglądasz?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...