Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak przyszło mi dzis otwierać peleton no to donośnie,dostojnie  jak Lew wszak sierpień chociaz niecały do lwa należy zakomunikuje że pobudka śpiochy jedne, wyłazić spod kołdry Zimno coś wczoraj wieczorem było i dzis z rana to szlafroczek trza odziać w owieczki i kawe zapodać .tez wysyłam nadstawiać policzka

kawa_uśmiech.jpeg

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agnes76/76 napisał:

Witajcie kawa kawa dużo kawy

1600x1200_klassisches-tiramisu.jpg

Ja to z rana takiego ciasta nie ruszę croissanta i owszem z nadzieniem, czasem wygrzebuje czasem nie Ale na Twoje popatrzeć mogę, ogólnie lubię patrzeć na różne rzeczy nie muszę dotykać

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Ja to z rana takiego ciasta nie ruszę croissanta i owszem z nadzieniem, czasem wygrzebuje czasem nie Ale na Twoje popatrzeć mogę, ogólnie lubię patrzeć na różne rzeczy nie muszę dotykać

Ja natomiast lubię sobie podotykać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik okazał się negatywny

Jutro o 4 40 bus się zapowiedział więc powiem tak jak @geronimo ,trzymta się ludziska ".Ja jeszcze parę spraw mam do załatwienia ,a potem tylko kolanem i dopchać walizy i w drogę

Do zobaczenia po drugiej strony Odry :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, INEZ napisał:

Ja natomiast lubię sobie podotykać

Dotykanie łapkami to takie przyziemne dotykaj wzrokiem mnie się podoba jak ktoś się peszy ile piękna jest w spojrzeniu a w opisach gdy nie chcesz przez moment otworzyć oczu❤️ magia....muszę chyba już do domu szczęśliwej podróży ✈️

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, agnes76/76 napisał:

@INEZ spokojnej podróży ido miłego , dużo słonka na urlopie ☀️⛱️

Bardzo dziękuję Ja w drugą stronę jadę ale też włašciwie na urlop

W tym roku mam wyjątkowe  szczęście do zleceń i do pdp .Prowadzenie domu to dla mnie przysłowiowa bułka z masłem ,a z pdp zawsze łapię dobry kontakt .Wyjątkowo tym razem nie będę miała zmienniczki i rodziny zawracającej ,giterę "więc pełnia szczęścia mi się szykuje

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Dotykanie łapkami to takie przyziemne dotykaj wzrokiem mnie się podoba jak ktoś się peszy ile piękna jest w spojrzeniu a w opisach gdy nie chcesz przez moment otworzyć oczu❤️ magia....muszę chyba już do domu szczęśliwej podróży ✈️

Ja to zdecydowanie zdziwaczałam na stare lata .Przyziemna się jakaš zrobiłam O.o:$

Zawsze jedak uważałam ,że co w ręce to w ręce

Kiedy na urlop się wybierasz ?

Zmienniczkę już masz bo kiedyś wspominałaś ,że będzie Ci potrzebna ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Ja to zdecydowanie zdziwaczałam na stare lata .Przyziemna się jakaš zrobiłam O.o:$

Zawsze jedak uważałam ,że co w ręce to w ręce

Kiedy na urlop się wybierasz ?

Zmienniczkę już masz bo kiedyś wspominałaś ,że będzie Ci potrzebna 

Mam zmienniczkę szybko i sprawnie znalazłam znamy się 20 lat czyli jak łyse konie co do urlopu to nie wiem czy czasem nie zjade do domu na 5 dni  zrobić co zrobić i skoczyć na skoczka na 27dni zobaczymy co sie wykluje do jutra 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agnes76/76 napisał:

@INEZ sorki za wtopę , czyli wyjazd na dłużej się szykuje?? Fajnie pewnie tak

Nic nie szkodzi ,za mną to trudno nadąžyć czasami .Jadę na krótko ,potem w domu też krótko i znowu do pracy .Teraz na 4 tygodnie .Preferuje takie krótkie wyjazdy już od lat .Kiedyš jeździłam w systemie 2/2 ale nie sprawdziło się .Tobie już chyba niewiele zostało do odpracowania ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Mam zmienniczkę szybko i sprawnie znalazłam znamy się 20 lat czyli jak łyse konie co do urlopu to nie wiem czy czasem nie zjade do domu na 5 dni  zrobić co zrobić i skoczyć na skoczka na 27dni zobaczymy co sie wykluje do jutra 

W opiece jak w kalejdoskopie

Moim zdaniem fajnie ,ciekawie ,osobišcie nie lubię nudy i rutyny .

Próbowałam kiedyś namówić  na pracę w opiece którąś z koleżanek z którymi znam się jak ,łysy koń "ale žadna nie chciała .Teraz wiem ,že bardzo dobrze się stało .Nigdy tež  nie chciałam pracowač z moim mężem bo ......

Ostatnio zatrudnił mnie u siebie ale ja w domu pracowałam ,a on w terenie i była to umowa o dzieło

Nigdy więcej

Od lat skutecznie odmawiałam mojej przyjaciółce jak proponowała mi opiekę nad teściową w De .Czasami wykazuję się zdrowym rozsądkiem

Pracę to praca

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...