Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, Funny napisał:

Dożywają ale w jakim stanie Jeden taki pdp.kiedyś mimo poważnych schorzeń i tabletek które łykał prawie flachę wina obalał dziennie ale  tbl na wyciszenie brać nie chciał ...a % nie zawsze wyciszają Często też seniorzy z powodu słabego już przeżuwania i trawienia potrzebują wsparcia procentowego ☺️ albo jak ciśnienie niskie ...albo krew za gęsta ....albo ....albo....stres przed nową opiekunką

A o za róznica z jakiego powodu ktoś pije, jeśli tylko ma co wypić, to okazja zawsze się znajdzie :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Funny napisał:

Dzień dobry

No to tu już całkiem pusto ....

A ja się przywitam chociażby do lustra... też sobie można życzyć fajnego dnia .Kawę zostawiam trochę owoców i nutkę teraz zasłyszaną (lubię ten kawałek) i uśmiech Chyba starczy ?

 

Dzień dobry moja droga :cześć:, kawę :kawa:podbieram i owocami :jabłko:się poczęstuje, miłego dnia życzę :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znow popaduje ale za to much ni ma o zgrozo to masakra jakaś,plaga czy co pojechałam na wyprzedaże zaś ....i juz do końca tygodnia nie wydam nic, tak się zaparłam ale z jednej rzeczy zadowolona jestem w Aldi składana ochrona p.muchom była( moskitiera na owoce czy ciasta ).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Funny napisał:

Dobry dobry und ? Jessso ile Ty napisałaś

W Polsce jak na pustyni O.o,ziemia na ogrodzie popękana .Nawet pisać nie mam siły ,tylko kawa ,lody ,woda i szampan oraz .......:$:haha:

Zostaliśmy sami z mężem ,dzieci nie chcą z nami mieszkać i wcale się nie dziwię bo zawsze uważałam  ,że dwie gospodynie w jednym domu to nic dobrego nie wróży ;)

Mamy luzik ,po domu można chodzić niekompletnie ubranym :dobrze::haha:

Teraz nie wiem kiedy mąż do pracy mnie puści

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, INEZ napisał:

W Polsce jak na pustyni O.o,ziemia na ogrodzie popękana .Nawet pisać nie mam siły ,tylko kawa ,lody ,woda i szampan oraz .......:$:haha:

Zostaliśmy sami z mężem ,dzieci nie chcą z nami mieszkać i wcale się nie dziwię bo zawsze uważałam  ,że dwie gospodynie w jednym domu to nic dobrego nie wróży ;)

Mamy luzik ,po domu można chodzić niekompletnie ubranym :dobrze::haha:

Teraz nie wiem kiedy mąż do pracy mnie puści

Się tak będziecie nawzajem nakręcać

Jak parcia na kasę nie ma to tylko odpoczywać w domku

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

Się tak będziecie nawzajem nakręcać

Jak parcia na kasę nie ma to tylko odpoczywać w domku

z powodu tych moich wyjazdów przez ostatnie 6 lat  ciągle tego czasu dla siebie mieliśmy zbyt mało .

,Pieniądze ,to rzecz nabyta "to dewiza mojej mamy i ja ją wyznaje 

Nigdy pieniądze nie były dla nas najważniejsze ,w tym temacie jesteśmy idealnie dopasowanie z moim mężem ❤

Małymi kroczkami dorabialiśmy się tego co mamy ,nigdy nie mieliśmy zbyt dużych wymagań ,cieszyło nas to co mieliśmy .Nasz ,dorobek "žycia to dwójka dzieci i to  było i jest dla nas najcenniejsze co mamy .Cieszę sie ,że przez 30 lat nic nie zmieniło się w tym temacie

Patrząc z perspektywy tych 30 lat nigdy nie miałam wrażenia ,że jakoś tam ,kulamy "się przez to życie ,uważam ,że ,udziemy jak burza "(czasami z piorunami )?

30 rocznica ślubu to jak się nazywa ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

z powodu tych moich wyjazdów przez ostatnie 6 lat  ciągle tego czasu dla siebie mieliśmy zbyt mało .

,Pieniądze ,to rzecz nabyta "to dewiza mojej mamy i ja ją wyznaje 

Nigdy pieniądze nie były dla nas najważniejsze ,w tym temacie jesteśmy idealnie dopasowanie z moim mężem ❤

Małymi kroczkami dorabialiśmy się tego co mamy ,nigdy nie mieliśmy zbyt dużych wymagań ,cieszyło nas to co mieliśmy .Nasz ,dorobek "žycia to dwójka dzieci i to  było i jest dla nas najcenniejsze co mamy .Cieszę sie ,że przez 30 lat nic nie zmieniło się w tym temacie

Patrząc z perspektywy tych 30 lat nigdy nie miałam wrażenia ,że jakoś tam ,kulamy "się przez to życie ,uważam ,że ,udziemy jak burza "(czasami z piorunami )?

30 rocznica ślubu to jak się nazywa ?

Perłowa

I bardzo dobrze nie trzeba dopasowywać się do,, tendów" każdy obiera swoją drogę, swój cel i sposób dotarcia do celu ....można czołgiem ,samochodem ....rowerem ...piechotą ...samemu  czy w parze ....nie ma znaczenia ...najważniejsze żeby w zgodzie z samym sobą .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

Perłowa

I bardzo dobrze nie trzeba dopasowywać się do,, tendów" każdy obiera swoją drogę, swój cel i sposób dotarcia do celu ....można czołgiem ,samochodem ....rowerem ...piechotą ...samemu  czy w parze ....nie ma znaczenia ...najważniejsze żeby w zgodzie z samym sobą .

Szczególnie i bardzo się z Tobą zgadzam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pracujących i urlopujących:cześć2:

Urlop ,urlop i już po.

Wiocha zabita dechami, internet o zawrotnej szybkości 2do 3 Mb:przekleństwa:Jak im powiedziałem że ja mam 600Mb to ich zamurowało.a O światłowodzie do budynku to moga tylko pomarzyć:)

.Zasięg telefonu marny, żeby pogadać trzeba wspiąc się na pobliski wzgórek>:(..Do najbliższego miasta 14min jazdy samochodem.Przewalone

 

.Miłego dnia wszystkim.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Witam wszystkich serdecznie i życzę spokojnego i miłego dnia .

O !!!!kogo to moje cudne oczęta widzą @geronimo  do pracy zagonili :szydera:

Ile można ta urlopie siedzieć ????

Co do opisu miejsca gdzie teraz pracujesz to chciałam zapytać (dopytać ) czy krajobraz za oknem piękny masz ??? bo reszta to wydaje mi się bardzo w porządku być  

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agnes76/76 napisał:

Ach witajcie kawę przyniosłam dziś wczoraj nie mam Alan kiedy jej wypić porządki w bibliotece robiłam

images (30).jpeg

No to wiedza Co wczoraj do głowy wchodziła mocno ciekawa jestem o jakiej tematyce ta biblioteka ? Czesc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :)

Witam wszystkich serdecznie i życzę spokojnego i miłego dnia .

O !!!!kogo to moje cudne oczęta widzą @geronimo  do pracy zagonili :szydera:

Ile można ta urlopie siedzieć ????

Co do opisu miejsca gdzie teraz pracujesz to chciałam zapytać (dopytać ) czy krajobraz za oknem piękny masz ??? bo reszta to wydaje mi się bardzo w porządku być  

Nie drażnij Go Cześć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...