Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Cieplutko jest, kawę :kawa::kawa::kawa: wam zrobiłam i na taras do stolika proszę :hura:. Przyjemnie w otoczeniu natury delektować się napojem. Ciepło jest i słonecznie od rana:oklaski:. @Waldi szczęśliwej podróży życzę i udanego urlopu, jeśli ktoś jeszcze jedzie do domku, to również ma życzenia ode mnie:cmok:. Wszystkim miłego dnia życzę :cmok:

 

dzien-dobry_001.jpg

Dzień dobry☀ 

Cudny kiciuś

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Waldi napisał:

@Funny @Janeczka1963 @Wenusia - Dzielnie dziś społeczność zabawialyscie - spojrzalem  teraz ale oczy już zamknięte 

ps.kolejność alfabetyczna : wszystkie Was lubie : padam na pysk, nie żyje, sił nie mam … dobranoc 

jutro wyjazd ✋?✋?✋?

Szczęśliwej drogi  

Czasem wpadaj na kawkę i do muzycznego

IMG-20200510-WA0000.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Cieplutko jest, kawę :kawa::kawa::kawa: wam zrobiłam i na taras do stolika proszę :hura:. Przyjemnie w otoczeniu natury delektować się napojem. Ciepło jest i słonecznie od rana:oklaski:. @Waldi szczęśliwej podróży życzę i udanego urlopu, jeśli ktoś jeszcze jedzie do domku, to również ma życzenia ode mnie:cmok:. Wszystkim miłego dnia życzę :cmok:

 

dzien-dobry_001.jpg

Na taras to ja chętna u mnie dzis od rana słoneczko i dluzsza pauza wiec ruszam Zugiem na zakupy. Czesc

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Waldi napisał:

@Funny @Janeczka1963 @Wenusia - Dzielnie dziś społeczność zabawialyscie - spojrzalem  teraz ale oczy już zamknięte 

ps.kolejność alfabetyczna : wszystkie Was lubie : padam na pysk, nie żyje, sił nie mam … dobranoc 

jutro wyjazd ✋?✋?✋?

No Ty masz szczęście że nas lubisz chyba na busa nie zaspałes ?Gdzie jest megafon ?..nie ma... jest dzwonek ?zajedz szczęśliwie :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

No Ty masz szczęście że nas lubisz chyba na busa nie zaspałes ?Gdzie jest megafon ?..nie ma... jest dzwonek ?zajedz szczęśliwie :cześć:

Bus …hmmm, spóźniony o 1,5 godz. Po drodze dwa korki po 0,5 godz, niby mam blisko do granicy z Bad…. ale dziwnie dziś długo jadę / jeszcze w DE, zwykle wsiadałem ostatni, a tu zonk : po wiochach jeszcze jeździliśmy  -trójka po mnie . O tej porze zwykle już walizkę w domu otwierałem. Narzekaliśmy kiedyś na PKP

moze czas ich przeprosić
- sprawdziłem : jeszcze gorzej

7144F257-4062-4341-ACA7-0D1B2918794A.jpeg

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Waldi napisał:

Wreszcie i do Ciebie dotarło słoneczko - wczoraj był ładny księżyc …taki lekko krwisty ( ciekawe co to znaczy ) 

E2050DA8-8673-4188-A175-B027F58C0B19.jpeg

Pomarańczowy.....Widoma barwa jest wynikiem wielu czynników. Na ogół Księżyc oświetlany jest bezpośrednio przez Słońce światłem o niezmiennej barwie. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach (podczas zaćmienia) promienie słoneczne przechodzą najpierw przez atmosferę ziemską, gdzie ulegają rozproszeniu i załamaniu. Wtedy do Księżyca dochodzą głównie promienie czerwone, nadając Księżycowi ciemnoczerwoną barwę, która kojarzyła się naszym przodkom z wojnami.

Zasłyszane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wenusia napisał:

Pomarańczowy.....Widoma barwa jest wynikiem wielu czynników. Na ogół Księżyc oświetlany jest bezpośrednio przez Słońce światłem o niezmiennej barwie. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach (podczas zaćmienia) promienie słoneczne przechodzą najpierw przez atmosferę ziemską, gdzie ulegają rozproszeniu i załamaniu. Wtedy do Księżyca dochodzą głównie promienie czerwone, nadając Księżycowi ciemnoczerwoną barwę, która kojarzyła się naszym przodkom z wojnami.

Zasłyszane

Dziękuje :cześć2:

 - ja pomyślałem bardziej bajkowo-dreszcz-owo

czerwony księżyc - krwawy księżyc 

Wampiry, wilkołaki itp 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Waldi napisał:

Dziękuje :cześć2:

 - ja pomyślałem bardziej bajkowo-dreszcz-owo

czerwony księżyc - krwawy księżyc 

Wampiry, wilkołaki itp 

Wampiry... Cyba mają z tym coś wspólnego Tu też leje się krew, tak jak na wojnie  

Można różne teorie temu zjawisku przypisywać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...