Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Funny napisał:

Tak już tu @Wenusia napisała wszystko w temacie, ale zmęczenie i tak wychodzi nie ma bata  .Człowiek się starzeje,  zależy też jak intensywnie pracujemy tzn. jak często wyjeżdżamy do pracy , ile pauzy mamy w domu ...czy może zasuwany w domu rodzinnym a może jednak jedziemy na urlop ,reset i te sprawy  .Pewnie masz już niedługo zjazd 3m się

Dokładnie ja jadę się resetować do domu i traktuję to jak urlop w pięknym otoczeniu i z pozytywnymi ludźmi, niestety wielu z nas pracuje również w PL, ale to zawsze "dom"  

... Mi jeszcze trochę zostało do odrobienia   a Ty za jakieś 3 tygodnie czy jakoś tak? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

Dokładnie ja jadę się resetować do domu i traktuję to jak urlop w pięknym otoczeniu i z pozytywnymi ludźmi, niestety wielu z nas pracuje również w PL, ale to zawsze "dom"  

... Mi jeszcze trochę zostało do odrobienia   a Ty za jakieś 3 tygodnie czy jakoś tak? 

4 z hakiem ☺️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Funny napisał:

Tak już tu @Wenusia napisała wszystko w temacie, ale zmęczenie i tak wychodzi nie ma bata  .Człowiek się starzeje,  zależy też jak intensywnie pracujemy tzn. jak często wyjeżdżamy do pracy , ile pauzy mamy w domu ...czy może zasuwany w domu rodzinnym a może jednak jedziemy na urlop ,reset i te sprawy  .Pewnie masz już niedługo zjazd 3m się

Piątek piąteczek piątunio

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Jest jeszcze jeden film tytuł mi umknął dziewczyna opiekuje się chłopakiem, ale to nie jest jej chłopak, jest trochę dziwna ...dziwnie się ubiera ,bardzo pogodna ...towarzyszy mu w ciągu dnia ...on zupełne jej przeciwieństwo ....początki są trudne ale i zabawne ....potem rodzi się uczucie ....kurde co to za tytuł był ....no i drugi  z J Roberts ,,Za wcześnie umierać"

Muszę powiedzieć męžowi ,że ma kupić bilety do kina .Najlepiej to na maraton filmowy ,uwielbiam oglądač filmy na dużym ekranie .Ciekawe co jest warte polecenia z nowošci filmowych .Nie wiem dlaczego ale te współczesne filmy tež są dobre

Wspomnienia odżyły jak legitymacje szkolną się przrabiało ,żeby na seans od 15 lat dozwolony wpušcili albo starsze koleżanki głową prawie ręczyły ,že 18 mam skończone

Bilety załatwiane po znajomošci .Teraz wszystko łatwiej dostępne.ale.chyba jednak inaczej smakuje .

Ja chce do kina

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Miriam 777 napisał:

Jestem tu nowa,ale Opiekunka ponad 20 lat,i teraz Firma wyslala mbie na ciezka sztele , a rzadza tu 2 siostry psychczne,Tragedia......:(

Witaj

Nie można znaleźć jakiegoś rozsądnego wyjšcia z tej przykrej sytuacji ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Rozsądnie jest zjechać. Co na to firma ?

Ja też tak uważam ,ale može koleżanka ma jakieš obawy .Może są inne powody ,że tkwi w tak katastrofalnym miejscu ???

Wsparcie słowne raczej nie rozwiąże sytuacji (chyba )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że @Miriam 777 wpadła i wypadła .Može się jeszcze odezwie ?

Byłam i wróciłam :szydera:

Z koležanką się požegnałam ,chyba na zawsze ? bo ona to juž prawie tubylec

3 lata w jednym miejscu -podziwiam .

Pogoda piękna się zrobiła i mam nadzieję ,že w Polsce też tak będzię wszak lato jest ,a lipiec i sierpień to najpiękniejsze miesiące w roku :love:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...