Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Waldi napisał:

Tu ewakuacja wykluczona niestety Ja przeżyje. Tylko czemu oni na jedną godzinę nie przychodzą  tylko na raty ( wykończą pdp) 

tu jakoś inaczej to wszystko … nie rozumiem 

To zależy w jakiej rodzinie Ty się ciesz u mnie raz przez 2 dni przychodzili ,przyjeżdżali ...przylatywali nawet a ja po 2 dniach też prawie odleciałam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, beatrix+ napisał:

Nie ma się co śmiać, bo na forum była kiedyś @BabaJagusia , ostatnio pracowała koło Kolonii, prywatnie miałyśmy kontakt..A od 8 lipca, może później ZERO widoku na telefonie.

Gazetę dziś przejrzałam, okropne te powodzie mają w Pallatynacie..

 

Ja mimo, że nad kanałem,bezpieczna jestem 

Wolne dziś, trochę polazilam, ale gorąco się zrobiło i wróciłam do chaty.

Po tym wylewie już nie mogę robić tyle kilometrów..buuuu.

Miłego dnia!

 

 

Przeczytałam co napisałaś

Widzisz jednak  jak zwykle miałam rację :tak2:

Miejmy nadzieję ,że ta  @BabaJagusia odezwie się do Ciebie i ,że jest cała i zdrowa .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funny napisał:

To zależy w jakiej rodzinie Ty się ciesz u mnie raz przez 2 dni przychodzili ,przyjeżdżali ...przylatywali nawet a ja po 2 dniach też prawie odleciałam

Pożegnaliśmy ostatniego - dzisiaj…uffff, ale ktoś się na jutro jeszcze zapowiadał, wiec nie wiem jak to będzie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Funny napisał:

Tak padnięta to jeszcze nie byłam wpadnij człeku w dialog z 6 Niemcami to masz dość ale dobrze jest najważniejsze żeby mieć coś do powiedzenia  .Dobranoc życzę zatem....dzis filmu nie zdzierżę :haha:@Wenusiaa jak Ty po chrzcinach ?

. .. Dobrze ze oni cierpliwi są :szydera:

... Byłam wolna już o 14 , pyszny obiad zjadłam i lody :hura:

 

Wiec czas do wieczora był tylko i wyłącznie mój, a pdp po powrocie zasnęła jak prawnuczek.... :hura:

Ps. robiłam za osobistego fotografa :haha: bo podobno takie sesje tutaj kosztują ok 2 tyś Ojro :szok:

... Czułam się w swoim żywiole :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Funny napisał:

Tak ,,pozazdrościłam "dziś @Wenusiai @Waldi przyjęćże i ja dziś wybywam z rodziną i dziadkiem w odwiedziny do dalszej ich rodziny .I chociaż w normalnych okolicznościach wolałabym poleżeć na leżaku to dziś chętnie pojadę bo to dla mnie spotkanie biznesowe .Jak klapnie a mam taką nadzieję to będzie mi potrzebna zmiana w niedalekiej przyszłości 

Ważne by dobrze i na "luzie" się czuć :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Janeczka1963 napisał:

To i ja się przywitam:oklaski:

Dzień dobry :cześć:

Kawa :kawa:na stole, więc się częstuję :oklaski:, dzięki :cmok:. Jak miło wejść na forum, kiedy gwar i szum panuje tu od rana:hura:.  Spokojnej i Leniwej niedzieli wam życzę :cmok:

 

 

dzien-dobry_007.jpg

Oj dziś tu impreza @Janeczka1963urodziny:szept:i witaj kwiecie 

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Wenusia napisał:

. .. Dobrze ze oni cierpliwi są :szydera:

... Byłam wolna już o 14 , pyszny obiad zjadłam i lody :hura:

 

Wiec czas do wieczora był tylko i wyłącznie mój, a pdp po powrocie zasnęła jak prawnuczek.... :hura:

Ps. robiłam za osobistego fotografa :haha: bo podobno takie sesje tutaj kosztują ok 2 tyś Ojro :szok:

... Czułam się w swoim żywiole :oklaski:

Niech Ci zapłacą przynajmniej pół tego

Ale co tam ....można cos zrobić przecież tylko dla przyjemności prawda ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Janeczka1963 napisał:

To i ja się przywitam:oklaski:

Dzień dobry :cześć:

Kawa :kawa:na stole, więc się częstuję :oklaski:, dzięki :cmok:. Jak miło wejść na forum, kiedy gwar i szum panuje tu od rana:hura:.  Spokojnej i Leniwej niedzieli wam życzę :cmok:

 

 

dzien-dobry_007.jpg

Dzień dobry ☀ 

Będzie się działo będzie zabawa bo @agnes76/76 stawia od samego rana :oklaski:

Miłego dzionka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...