Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Funny napisał:

I dobrze Angolom że dostali po doopie to kara za ten karny z DaniąA jak się zachowali po meczu na tym swoim świętym stadionie? ...żenada ...trzeba umieć przegrywać .I dzień dobry Niewyspana ale co tam warto było :hura:??No to startujemy w nowy tydzień .

@agnes76/76dzieki za kawę

Kara czy nagroda - Włosi zagrali dobry mecz, był troszkę zbyt asekuracyjny w I czesci ( grali jakby to dla nich było 1:0) ale później jak wyrównali to już rzadko piłkę oddawali . Już to pisałem ale wielki szacun dla sędziego - bardzo obiektywny zdecydowany i spokojny. Bo za jeden wyczyn kapitana Italii powinna być czerwona kartka ( moje prywatne zdanie ).

milego dnia 

 

ps zmiana Nicku

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :d Powiem szczerze że z przyjemnością obejrzałam wczorajszy mecz. Kibicowałam Angolom tylko dlatego że mam tam wielu znajomych.hihi oczywiście nie wśród reprezentacji:szydera:  Starali się ,ale wygrali lepsi.

Właśnie przeszła burza i trochę chłodniej, na jutro znow 34 stopnie.

Teraz to dowalili do kotła zamknęli drzwiczka i zapomnieli:szydera: wiec grzeje ..a co 

Pozdrawiam:d

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Kawę :kawa: podbieram od koleżanki @agnes76/76, dzięki :oklaski:. Pogoda dziś do bani, w nocy padało, teraz pada, cały dzień ma padać, niebo tak zaciągnięte, że ledwo Maintower widać :haha:. No nic, zrobię sobie dziś leniwy dzień. Może po obiedzie będzie się dało na pauzę wyjść :d. Miłego wtorku wam życzę :cmok:.

 

IMG-20200317-WA0001.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Kawę :kawa: podbieram od koleżanki @agnes76/76, dzięki :oklaski:. Pogoda dziś do bani, w nocy padało, teraz pada, cały dzień ma padać, niebo tak zaciągnięte, że ledwo Maintower widać :haha:. No nic, zrobię sobie dziś leniwy dzień. Może po obiedzie będzie się dało na pauzę wyjść :d. Miłego wtorku wam życzę :cmok:.

 

IMG-20200317-WA0001.jpg

Z tą pogodą to u mnie też do bani tu w ogóle więcej pada niż słońca a jaka kukurydza wysoka widzę z okna pole ...znacznie mnie przerosła a jak kolby będą dojrzałe to jedną se zjem cześć :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Waldi napisał:

Kara czy nagroda - Włosi zagrali dobry mecz, był troszkę zbyt asekuracyjny w I czesci ( grali jakby to dla nich było 1:0) ale później jak wyrównali to już rzadko piłkę oddawali . Już to pisałem ale wielki szacun dla sędziego - bardzo obiektywny zdecydowany i spokojny. Bo za jeden wyczyn kapitana Italii powinna być czerwona kartka ( moje prywatne zdanie ).

milego dnia 

 

ps zmiana Nicku

Zmiana tak sobie zaszalałam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Z tą pogodą to u mnie też do bani tu w ogóle więcej pada niż słońca a jaka kukurydza wysoka widzę z okna pole ...znacznie mnie przerosła a jak kolby będą dojrzałe to jedną se zjem cześć :cmok:

jak u Ciebie leje, to przynamniej nie jest mi żal, że sama za taką pogodą jestem :oklaski:, a kukurydzę też lubię na surowo, :d, cześć :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

jak u Ciebie leje, to przynamniej nie jest mi żal, że sama za taką pogodą jestem :oklaski:, a kukurydzę też lubię na surowo, :d, cześć :cmok:

No na surowo a jakie potem żółte zęby są dziadkowi nie dam bo ugryzienie może spowodować więcej szkody niż pożytku zjem ukryta pod kołdrą

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, agnes76/76 napisał:

@Funny tylko weź pasujące do zestawu , żeby oczopląsu nie dostać od ilości kolorów ja mam w kolorze parasola ☀️

Ty już lepiej powiedz że nago mam się opalać zawsze co cielisty to cielisty a może jeszcze jakaś część do koloru parasola będzie pasować np włosy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, agnes76/76 napisał:

@Funny moje włosy są różowe więc pasuje wszędzie

Co Wy z Tymi włosami macie kobiety ? 
czy natura jest tak krzywdząca ze trzeba je sprowadzać do nieistniejących, tak na prawdę w naturze kolorów ??? 
Czy może  - tu w Niemczech jest to dość popularne - trzeba się w tłumie wyróżnić jakoś na wskroś extra … czerwienie fiolety, zielenie, itp. No ale żółte? 
Jak w takiej różnorodności się połapać - kto jest kim.  
Ząb czasu - siwizna, ( blondynki maja lepiej ) to zrozumiałe.
Chyba ze to eksperymenty to wtedy jasne - akceptuje należy eksperymentować   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...