Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Funny szczęśliwej podróży Ci życzę i miłego urlopowania

Mnie zostało tylko 10 dni bo dnia wyjazdu nie liczę .Planuję wyjechać w południe ale jeszcze nie wiem czy to przejdzie .Ostatnia prosta mnie czeka i końcowe odliczanie .Oby czas przyśpieszył bo mi się strasznie do domu chce

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko, pogoda będzie a jaka to wam powiem wieczorem :oklaski:

Kawę podbieram od @agnes76/76, :cmok:dzięki. Koleżanka @Funny wybiera się na urlop, szczęśliwej drogi :490_bike::476_red_car:Ci życzę kochana:cmok:, odpoczywaj ile się da:hura:. Ja już za tyciu, tyciuteńko też śmigam na urlopik:hura:, będę podróżować po świecie :476_red_car:.

Spokojnej niedzieli wam życzę moi mili:cmok:

Coffee GIF by Caffe Borbone

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry popołudniową porą :cześć:

Tak też już siedzę na walizce, bo jedną i rower już wyekspediowałam:oklaski: do domku:oklaski:. Pojadę prawie dama, z torebką i małym koferkiem :p

Stawiam kawę :kawa::kawa::kawa::kawa:, wszak to dziś sobota i już po robocie, schon nachmittagskaffezeit :hura:. Coś do kawy oczywiście też mam, częstujcie się proszę :cmok::cmok:. Fajnego popołudnia i wieczora wam życzę:cmok:

20210811_172214.jpg

Pyszności Ty moja z galaretką że  ja wczoraj tego nie widziałam   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko, pogoda będzie a jaka to wam powiem wieczorem :oklaski:

Kawę podbieram od @agnes76/76, :cmok:dzięki. Koleżanka @Funny wybiera się na urlop, szczęśliwej drogi :490_bike::476_red_car:Ci życzę kochana:cmok:, odpoczywaj ile się da:hura:. Ja już za tyciu, tyciuteńko też śmigam na urlopik:hura:, będę podróżować po świecie :476_red_car:.

Spokojnej niedzieli wam życzę moi mili:cmok:

Coffee GIF by Caffe Borbone

Dzieki skarbuniu i Tobie milego urlopu o i podróżować będziesz po świecie:oklaski: ja na krótko  do domu i może Ustroń zaliczymy... następnym razem będzie dłuższy pobyt w chalupie .:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, INEZ napisał:

@Funny szczęśliwej podróży Ci życzę i miłego urlopowania

Mnie zostało tylko 10 dni bo dnia wyjazdu nie liczę .Planuję wyjechać w południe ale jeszcze nie wiem czy to przejdzie .Ostatnia prosta mnie czeka i końcowe odliczanie .Oby czas przyśpieszył bo mi się strasznie do domu chce

Mnie się tez juz chce do domu a ja miesiąc dłużej tu siedzę, ile można pościć dzieki

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek Niewiasty i Rodzynki

A ja juz taka nakręcona że aż spac nie mogłam...zwłaszcza że sofa wąska bo łoże swoje oddalam wczoraj .Niech Wam na stelach czas szybko mija jako i mnie na tym zleceniu .Może coś jeszcze potem skrobnę tymczasem kisski ślę na dobry początek dnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Funny napisał:

Mnie się tez juz chce do domu a ja miesiąc dłużej tu siedzę, ile można pościć dzieki

Ja już drugie zlecenie obskakuję w tym czasie

Teraz obiecałam sobie dłužszy urlop zrobić :hura:

Garaż czeka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i myk niedziela minęła ,spokojnie i deszczowo ,dobrze ,že jutro już normalny dzień i po sklepach možna będzie połazić .Z domu dobre wiadomości napływają :hura:

Taras pokryty olejem i to dwukrotnie :oklaski:

Mąż spisał się na medal

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...