Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u mnie gorąco

Do niedzieli ma być w okolicach 30 stopni .Jeszcze teraz pranie rozwiesiłam i w ciągu pół godziny suchuteńkie :oklaski:

Od poniedziałku już bardziej znośne temperatury i muszę przyznać ,że zdecydowanie nie lubię być na wyjeździe w lato .Każda inna pora roku bardziej mi odpowiada .

Buty sobie upatrzyłam ,oczywišcie musiałam sprawę zakupu dobrze przemyśleć ale już podjęłam decyzję i po niedzieli do galerii muszę podjechać .Ostatnio stwierdziłam ,że zakup butów jest trochę bardziej skomplikowany niż innych rzeczy a to chyba dlatego ,že teraz bardzo duży wybór jest i właściwie wszystkie z danego rozmiaru pasują

Chyba ostatnio za dużo myślę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, INEZ napisał:

Jak u mnie gorąco

Do niedzieli ma być w okolicach 30 stopni .Jeszcze teraz pranie rozwiesiłam i w ciągu pół godziny suchuteńkie :oklaski:

Od poniedziałku już bardziej znośne temperatury i muszę przyznać ,że zdecydowanie nie lubię być na wyjeździe w lato .Każda inna pora roku bardziej mi odpowiada .

Buty sobie upatrzyłam ,oczywišcie musiałam sprawę zakupu dobrze przemyśleć ale już podjęłam decyzję i po niedzieli do galerii muszę podjechać .Ostatnio stwierdziłam ,że zakup butów jest trochę bardziej skomplikowany niż innych rzeczy a to chyba dlatego ,že teraz bardzo duży wybór jest i właściwie wszystkie z danego rozmiaru pasują

Chyba ostatnio za dużo myślę

Kupilam 4 pary dobra cena  ☺w ogóle to nie wiem jak się zabioręale tam gdzie mi klapnęło na 19 dni to mało sklepów i dobrze i tym razem wezmę małą walizkę na tak krótko jeszcze nie jechałam pod samą francuską granicą to może na spacer sobie pójdę

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Funny napisał:

@Janeczka1963 już Cię ,,obgadałam "piętra wyżej pomienszały mi się wpisy masz za to soczystego bez jęzora bo nie jestem zboczona:cmok:

Nic się nie martw, mówią, że w przyrodzie nic nie ginie tylko zmienia własciciela:oklaski:

 

8 godzin temu, Funny napisał:

@Janeczka1963 już Cię ,,obgadałam "piętra wyżej pomienszały mi się wpisy masz za to soczystego bez jęzora bo nie jestem zboczona:cmok:

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Częstuję się kawą i idę siedzieč do ogrodu .Śniadanie zjedzone więc jak zwykle będę czekała do 13 ,oczywiście na moją przerwę zasłużoną .Dzisaj znowu žar się leje z nieba to z łaženiem po mieście dam sobie spokój .Po obiadokolacji wyjdę sobie na spacerek .Kolejny dzień ,który przybliża mnie do powrotu do domu ,a że to piątek 13 tego to wcale nie robi różnicy ..Mam nadzieję ,że minie spokojnie czego i Wam życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziewczyny już na stanowisku pracy chłopaki spiom A ja po telefonie z firmy że jak tam dojadę na nowe miejsce od piątku do pon.babcia w szpitalu a potem co tydzień pauza od soboty po obiedzie do niedzieli do 17 ej (córka przejmuje obowiązki ):oklaski:w tyg .normalnie wiadomo.Jade na krótko ale w tym jeszcze sporo dni wolnych No to miłego piątku z czarnym kotem i 13 kto dziś urodziny to szczęściarz wielki .Sama mam czarnego kota i od kiedy go mam to inne czarne mogą mi drogę przebiegać i nie pluje już przez lewe ramię ...raz zawiało i się sama oplułamPóki co jeszcze zjeżdżam do kraju na krótki urlopik za 10 dni

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, monis114 napisał:

Macie już jakieś plany na ten weekend czy jeszcze nie? Ja mam w planach zrobić porządki w dokumentach, poczytać książkę i w sumie to na tyle. Przez resztę czasu będę odpoczywać przed kolejnym pracowitym tygodniem :) 

A czyli w domku obecnie ja to jak wrócę to tyle mam do nadrobienia że hoho nie będzie czasu na książkę 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Funny napisał:

Nie mysl sobie że bokiem to obejdziesz :dBędziemy czekać ja napewno na ciacho,kawę ,%wszystko  wirtualnie  ,ale jak wesoło :dMusze poszukać tej babki która z tortu wyskakuje

Dla nas to niech faceta poszuka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...