Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pieterko wyżej juz kawa podana ....pachnie....podbieram dziekujęDzień dobry  mgliscie dzis u mnie ....normalnie mleko nad kukurydzą Sprawdzałam wczoraj, jeszcze musze poczekać  by kolbę podprowadzić bo mało dojrzała .  Po południu buszowanie po sklepach i przymierzalniach 3 godz starcząMilego dnia

b72de80d1d68f1aa968ab5ff68868740--good-morning-mornings.jpg

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny tak cudnego błękitu nieba jak dzisiaj nad Augsburgiem to ja dawno nie widziałam

Zapowiada się piękny dzień więc trzeba to wykorzystać na maksa .W galerii widziałam ładny plecak (trochę przydrogi był ale wszystko zdarzyć się może )znając siebie .

Nie wiem co mnie na ten rynek tak ciągnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Funny napisał:

Pieterko wyżej juz kawa podana ....pachnie....podbieram dziekujęDzień dobry  mgliscie dzis u mnie ....normalnie mleko nad kukurydzą Sprawdzałam wczoraj, jeszcze musze poczekać  by kolbę podprowadzić bo mało dojrzała .  Po południu buszowanie po sklepach i przymierzalniach 3 godz starcząMilego dnia

b72de80d1d68f1aa968ab5ff68868740--good-morning-mornings.jpg

Paweł i Gaweł w jednym domu stali ....

Udanych zakupów

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dzis mnie w planach zakupowych pozmieniało ,ale byłam  kupiłam idla siebie ,ale nie tylko... i z przygodami wracałam nie z córką dziadka a sama i.....przegapilam   przystanek Zugiem Stałam potem jak doopa na zadoopiu aż pojedzie powrotny Padnięta mówię Wam dobranoc

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko koleżanki i kolegów :oklaski:. Kawę :kawa::kawa::kawa: zapodaję, no i do kawy też coś mam:tort:. U mnie cieplutko i słonecznie :oklaski:, lubię taką pogodę :hura:. Ja mam jeszcze tylko 12 dni i urlopik wymarzony :hura:będzie :hura:. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_019.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Jak fajnie tylko 12 dni

Ja 10 z dniem wyjazdowym  dzisiejszego nie liczę, ale dobrze mi tu i wszyscy mamy nadzieję znów się niebawem spotkać a tak w ogóle to dziń dobryA Ty gdzie ? Zagubiona w akcji cudownie odnaleziona przez Tarota?

@pietrobusnam tu karty kładziepisze że dopiero raczkuje w tej dziedzinie to dokładnie nie powie czy się w stodole ukryłaś czy pod jakim łóżkiem  

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Funny napisał:

Ja 10 z dniem wyjazdowym  dzisiejszego nie liczę, ale dobrze mi tu i wszyscy mamy nadzieję znów się niebawem spotkać a tak w ogóle to dziń dobryA Ty gdzie ? Zagubiona w akcji cudownie odnaleziona przez Tarota?

@pietrobusnam tu karty kładziepisze że dopiero raczkuje w tej dziedzinie to dokładnie nie powie czy się w stodole ukryłaś czy pod jakim łóżkiem  

Przepraszam to miało być pod postem @Janeczka1963bo się nam dziewczyna gdzieś zgubiła

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko koleżanki i kolegów :oklaski:. Kawę :kawa::kawa::kawa: zapodaję, no i do kawy też coś mam:tort:. U mnie cieplutko i słonecznie :oklaski:, lubię taką pogodę :hura:. Ja mam jeszcze tylko 12 dni i urlopik wymarzony :hura:będzie :hura:. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_019.jpg

@Janeczka1963 już Cię ,,obgadałam "piętra wyżej pomienszały mi się wpisy masz za to soczystego bez jęzora bo nie jestem zboczona:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...