Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, Funny napisał:

@INEZzaczęła miedzynarodowo to ja się dołączę milego dnia u mnie słonecznie i aktywnie będzie (lekarze)i obiad na mieście. Odpada gotowanie :hura:Środa minie....:oklaski:

IMG-20210602-WA0001.jpg

Środa minie i z górki na pazurki, tylko ładnie się ubierz na ten obiad z dziadkiem

Miłego dnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry.  @Funny  my też dziś z wizytą idziemy do przystojnego  dentysty co  okiem łypie mi po  nogach :haha:. Zamiast z POP, to  termin ze mną ustala i nie wiem po  co, bo u mnue gęba pełna zdrowych  zębów:d  . Potem w Zoo będziemy szukać  jakiejś  małpy,  bo w domu podobno jej nie ma:oklaski:.  Spotkajmy się w parku.  Znak rozpoznawczy: czerwona kokarda na łydce i klapki kubota 

https://images.app.goo.gl/8RFtLqnLZVsYoptn7 

Hejka @Heidi  

To ja do koloru pomaluję pazury u stóp w kolorze czerwieni  

Idę z Wami do zoo  

Spokojnego dnia

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry.  @Funny  my też dziś z wizytą idziemy do przystojnego  dentysty co  okiem łypie mi po  nogach :haha:. Zamiast z POP, to  termin ze mną ustala i nie wiem po  co, bo u mnue gęba pełna zdrowych  zębów:d  . Potem w Zoo będziemy szukać  jakiejś  małpy,  bo w domu podobno jej nie ma:oklaski:.  Spotkajmy się w parku.  Znak rozpoznawczy: czerwona kokarda na łydce i klapki kubota 

https://images.app.goo.gl/8RFtLqnLZVsYoptn7 

,Goryla "sobie znajdź

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam oferty pracy

Padam ,wstaje i znów się kładę ze śmiechu

Dowiedziałam się ,że okolica może być czarująca Pani z agencji to ,czarująca" jest na 100%

Jeszcze inne ,kwiatki "tam znalazłam .Kreatywnošć pań z agencji nie ma granic .

Zapomniałam się pochwalić ,że wczoraj z mojej byłej agencji smsa dostałam O.o

Zadzwonić nie mieli śmiałości ,tak to bywa jak ktoś ,świński ryjek "nosi .Nieśmiało smsowo pytali czy ja to współpracą z nimi bym nie była zainteresowana :kopara:.Odpowiedziałam grzecznie ,że jak przeprosiny na piśmie dostane i na moim koncie bankowym znajdą się należne mi pieniądze to może się zastanowie .

Nie cierpię nieuczciwych ludzi, ale zawsze staram się umożliwić im naprawienie błędu .Czekam krótko ,potem to już żadne przepraszam nie pomoże .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ładna się wreszcie zrobiła .W domu usiedzieć nie mogę więc troxhę na ogrodzie zaszalałam .Cudna pora roku jest teraz ,najbardziej lubie właśnie ten czas i jeszcze wczesną jesień czyli miesiące wrzesień i październik .Za pełnią lata nie przepadam i chyba nigdy nie przepadałam .Jak wyježdżamy na urlop to przeważnie w czerwcu albo w 2 drugiej połowie sierpnia .Przez te zawirowania z covidem wszystko poprzestawiane było ,a włašciwie stanęło na głowie .Według informacji sytuacja się normuje i mam nadzieję ,že wreszcie wróci normalność .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój, cisza... Lubię to Tylko śpiew ptaków i bzyk... nięcie " gdzieniegdzie  koników polnych... Czuje się zrelaksowana po pięknie spędzonym dniu w otoczeniu tylko pozytywnych  ludzi

Dobranoc wszystkim i każdemu z osobna, miłej nocki życzę  

@Mi Halina witaj :dobrze:

@[email protected] witam

 

IMG-20200623-WA0005.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Funny napisał:

Wypompowani dokumentnie .Wyszliśmy o 10.30 wróciliśmy na nogach własnych o 18.30 ,dwóch lekarzy ,optyk ,obiad ,lody spacer ,zakupy ....nic tylko idę w bety dobranoc a witam nowe kuliżanki

Też tak myślałam  

Śpij spokojnie Rudzielcu  

Ale po tych lodach to jeszcze rundę zrób wkoło domu zanim się położysz

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, INEZ napisał:

Czytam oferty pracy

Padam ,wstaje i znów się kładę ze śmiechu

Dowiedziałam się ,że okolica może być czarująca Pani z agencji to ,czarująca" jest na 100%

Jeszcze inne ,kwiatki "tam znalazłam .Kreatywnošć pań z agencji nie ma granic .

Zapomniałam się pochwalić ,że wczoraj z mojej byłej agencji smsa dostałam O.o

Zadzwonić nie mieli śmiałości ,tak to bywa jak ktoś ,świński ryjek "nosi .Nieśmiało smsowo pytali czy ja to współpracą z nimi bym nie była zainteresowana :kopara:.Odpowiedziałam grzecznie ,że jak przeprosiny na piśmie dostane i na moim koncie bankowym znajdą się należne mi pieniądze to może się zastanowie .

Nie cierpię nieuczciwych ludzi, ale zawsze staram się umożliwić im naprawienie błędu .Czekam krótko ,potem to już żadne przepraszam nie pomoże .

Witaj,czy możesz powiedzieć jaką to firma,może dobrze byłoby ostrzec przed nieuczciwą firmą .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

Room? strzelam coś tu kiedyś było o latarkach dawno temu .Dobranoc Bialogłowa

Nie Room tylko Zoom" mają takie latarki :szydera: żeby dogłębniej widzieć :haha:

... a tak na poważnie to czy czasem nasz Szpaczek ich wszystkich nie zajumał razem z kołdrami na zimę? @waldiroom przywołuję Cię do tablicy, wyjasnij ten incydent z czołówkami :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...