Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Heidi napisał:

Teraz ja idę  podgrzać obiad z wczoraj.  Jutro już zniwu catering. Jakie bycze  życie.  Chwilo trwaj.....

Zapomniałam o obiedzie, idę zobaczyć może sam się ugotował ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, balutka1 napisał:

Witam się z Wami popołudniowo.U nie za oknem deszcz i tym samym byłam zmuszona zostać w domu.No ale nic to.Jeszcze tylko kawa+coś słodkiego i kolacja i dzionek zleci :d.Już mi "leci"z górki tak więc jest dobrze.

Witaj popołudniową porą:trele:  a jeszcze z ciastkiem to tym bardziej:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Teraz ja idę  podgrzać obiad z wczoraj.  Jutro już zniwu catering. Jakie bycze  życie.  Chwilo trwaj.....

A nie znudzilo Ci się jeszcze takie życie? Obiad podano, jedzenie dostarczono, pracować nie trzeba i jeszcze za to płacą:donos: wstydu nie masz:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kleopatra napisał:

A nie znudzilo Ci się jeszcze takie życie? Obiad podano, jedzenie dostarczono, pracować nie trzeba i jeszcze za to płacą:donos: wstydu nie masz:szydera:

Podzielić się nie chciała :(

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wszyscy z ciastkiem mile widziani :oklaski:

Ja mam ciastek po  każdym boku  aż po pachy.  Przykleily się już od jakiegoś czasu i nawet zmyć nie mogę.  Szoruję,  szoruję i tylko czerwone się  robią . Rozmiar garderoby  coraz większy,  a apetyt nadal dopisuje giphy.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Ja mam ciastek po  każdym boku  aż po pachy.  Przykleily się już od jakiegoś czasu i nawet zmyć nie mogę.  Szoruję,  szoruję i tylko czerwone się  robią . Rozmiar garderoby  coraz większy,  a apetyt nadal dopisuje giphy.gif

To nie ciastka :szydera: to boczus

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko zaliczyłam, obiad, ciastka, owoce ale już bez kawy. Teraz już myślę o kolacji, tak dochodzę do wniosku, że tutaj dzień opiera się na jedzeniu. Bo nic innego się nie dzieje:szok: ale lepsze to, niż latać i ubierać się i pokazówki robic i wszystko na czas. Co jest dobre tutaj? Wszystko spokojnie i pory jedzenia ustalane przez nas, nie ma że musi być śniadanie o 8 godz. Kiedy się wygramolimy i wyszykujemy, wtedy sniadanie. To mi się też podoba. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleopatra napisał:

Przecież się chwalilas że sam Ci się obiad ugotował:szydera:

Liczyłam na to, że się sam zrobił ale jednak nie, mojej pomocy potrzebował skubany ;)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Ja wszystko zaliczyłam, obiad, ciastka, owoce ale już bez kawy. Teraz już myślę o kolacji, tak dochodzę do wniosku, że tutaj dzień opiera się na jedzeniu. Bo nic innego się nie dzieje:szok: ale lepsze to, niż latać i ubierać się i pokazówki robic i wszystko na czas. Co jest dobre tutaj? Wszystko spokojnie i pory jedzenia ustalane przez nas, nie ma że musi być śniadanie o 8 godz. Kiedy się wygramolimy i wyszykujemy, wtedy sniadanie. To mi się też podoba. 

Jedzenie bardzo ważna rzecz przecież:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi  U mnie to samo .

Ale co tam. Jak apetyt dopisuje ,to jesc trzeba. Na stare lata bedziemy chcialy jesc,a nie wszystko bedzie mozna,albo opiekunka bedzie nam wydzielac,albo do DPS-u nas wysla,a tam jak na ,,foczke" nie trafimy,to zagladza do kosci ,a jak sobie co pod poduszka uzbieramy,to tez zabiora;);))))))

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Andreaa napisał:

@Heidi  U mnie to samo .

Ale co tam. Jak apetyt dopisuje ,to jesc trzeba. Na stare lata bedziemy chcialy jesc,a nie wszystko bedzie mozna,albo opiekunka bedzie nam wydzielac,albo do DPS-u nas wysla,a tam jak na ,,foczke" nie trafimy,to zagladza do kosci ,a jak sobie co pod poduszka uzbieramy,to tez zabiora;);))))))

 

Święta racja.  Idę zatem  coś  zjeść :d:zielone_jabłko:, bo w raju jestem:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...