Skocz do zawartości

Nie chcę jechać przez koronawirusa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, violka napisał:

Może jakiś Blablacar jedzie . Warto już zajrzeć . 

Po pierwsze primo- sytuacja, w której busy nie jeżdżą byłaby mi na rękę, takie usprawiedliwienie, bo nie chce mi się jechać...ot tak, w ogóle, nie że ze względu na koronę ;) 

Po drugie primo- firma mi organizuje i opłaca przejazd, ja fizycznie nie płacę. A ze zwrotem kosztów może być potem różnie (jak się słyszało...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

naprawdę

Popatrz, co o Polsce mówią inni:

El ejemplo de Polonia frente al coronavirus: lo que el Gobierno español debió hacer y no hizo.
Polonia prohibió las reuniones públicas con 18 contagiados: el Gobierno de España aprobó manifestaciones con 674 contagiados y 17 muertos. Más ejemplos aquí: https://t.co/vekn0QGxeX


Przykład Polski przeciwko koronawirusowi: co rząd hiszpański powinien był zrobić, a czego nie.
 Polska zakazała publicznych spotkań z 18 zakażonymi: rząd Hiszpanii zatwierdził demonstracje z 674 zakażonymi i 17 zabitymi.  Więcej przykładów tutaj: https://t.co/vekn0QGxeX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Po pierwsze primo- sytuacja, w której busy nie jeżdżą byłaby mi na rękę, takie usprawiedliwienie, bo nie chce mi się jechać...ot tak, w ogóle, nie że ze względu na koronę ;) 

Po drugie primo- firma mi organizuje i opłaca przejazd, ja fizycznie nie płacę. A ze zwrotem kosztów może być potem różnie (jak się słyszało...)

Więc niech los zadecyduje :d Mnie obecna sytuacja jest na rękę , bo ciągłe myślenie  "jechać , nie jechać " , wykończyło mnie bardzo O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

Popatrz, co o Polsce mówią inni:

El ejemplo de Polonia frente al coronavirus: lo que el Gobierno español debió hacer y no hizo.
Polonia prohibió las reuniones públicas con 18 contagiados: el Gobierno de España aprobó manifestaciones con 674 contagiados y 17 muertos. Más ejemplos aquí: https://t.co/vekn0QGxeX


Przykład Polski przeciwko koronawirusowi: co rząd hiszpański powinien był zrobić, a czego nie.
 Polska zakazała publicznych spotkań z 18 zakażonymi: rząd Hiszpanii zatwierdził demonstracje z 674 zakażonymi i 17 zabitymi.  Więcej przykładów tutaj: https://t.co/vekn0QGxeX

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca . Kościoły nadal nie zamknięte , a w większości chodzą  tam osoby najbardziej zagrożone . Wygląda to tak , jakby rząd bał się Kościoła bardziej od wirusa , a to jest smutne i przerażające . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca . Kościoły nadal nie zamknięte , a w większości chodzą  tam osoby najbardziej zagrożone . Wygląda to tak , jakby rząd bał się Kościoła bardziej od wirusa , a to jest smutne i przerażające . 

Ja tyko cytuję wypowiedzi innych narodowości. Poprzednio fragmenty z "La Repubblica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Więc niech los zadecyduje :d Mnie obecna sytuacja jest na rękę , bo ciągłe myślenie  "jechać , nie jechać " , wykończyło mnie bardzo O.o

No właśnie...

Poza tym, nie mam zapasów żarcia w domu :szydera: Jeśli nie jadę, muszę lecieć rano do sklepu :szydera:

 

A kiedy Ty masz termin?, że się tak wyrażę :haha:

Edytowane przez Basiaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Ja tyko cytuję wypowiedzi innych narodowości. Poprzednio fragmenty z "La Repubblica".

Wiem . Niemieccy politycy juz wczoraj pisali o nas pozytywnie . Ja tylko piszę o moich spostrzeżeniach , bo choć popieram ostatnie decyzje , z tym jednym punktem nie mogę się zgodzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca . Kościoły nadal nie zamknięte , a w większości chodzą  tam osoby najbardziej zagrożone . Wygląda to tak , jakby rząd bał się Kościoła bardziej od wirusa , a to jest smutne i przerażające . 

Jest decyzja KEP, msze tylko do 50 osób, bo to jest w rozporządzeniu dotyczącym spędów, a, że jest wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego, to mimo konkordatu mają się dostosować, tylko kto to będzie sprawdzał. A po drugie co łaska na tacę pewnie najmniej 100 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Wiem . Niemieccy politycy juz wczoraj pisali o nas pozytywnie . Ja tylko piszę o moich spostrzeżeniach , bo choć popieram ostatnie decyzje , z tym jednym punktem nie mogę się zgodzić .

Niemieccy politycy już od dawna piszą i wypowiadają się o Polsce i Polakach pozytywnie. Będę wklejał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

No właśnie...

Poza tym, nie mam zapasów żarcia w domu :szydera: Jeśli nie jadę, muszę lecieć rano do sklepu :szydera:

 

A kiedy Ty masz termin?, że się tak wyrażę :haha:

Ja jeszcze długo mogę posiedzieć , bo terminowo wtorek po Świętach muszę się wstawić . Jestem spokojna , bo wiem , że Anielica jest w dobrych rękach i dziewczyna , która mnie teraz zmienia ( drugi raz ) byłaby zadowolona gdyby mogła posiedzieć tam dłużej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Jest decyzja KEP, msze tylko do 50 osób, bo to jest w rozporządzeniu dotyczącym spędów, a, że jest wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego, to mimo konkordatu mają się dostosować, tylko kto to będzie sprawdzał. A po drugie co łaska na tacę pewnie najmniej 100 zeta

No . Poświęcą się i będą odprawiać więcej mszy O.o Ręce opadają . Pazerność naszego Kościoła nie zna granic >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Pamiętaj, że łatwiej dawać niż brać.

Ptysiu psztyniecki ja to wiem i powiem Ci więcej, dopóki nie nastąpiły rządy dobrozmianowców chodziłam do kościoła, ale jak się zblatali z nimi, to sobie darowałam, a czarę goryczy przelał proboszcz mojej parafii, kiedy z ambony bronił księdza pedofila z innej parafii. Na szczęście jest już po wyroku. Wtedy wyszłam z mszy i więcej tam nie byłam. Bywam tylko na pogrzebach i innych uroczystościach, a i służbowo też byłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...