Skocz do zawartości

Ankieta - w celach naukowych - praca opiekunki osób starszych.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

:ostrzegam:Wszedzie musicie śmiecić ? :ostrzegam:

Przepraszamy :cmok:...Nie myśl , że Ciebie ...tak dobrze nie będzie ...przepraszam @martawysocka95 :cmok:

Pilnuj nas , miej nas w opiece ....Mario z Jolantą ...niech stracę ...dla Ciebie też :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Na przykład -  Mam na imię Klaudunia, lat 50 skończone, pierwszy stosunek odbyty? I na śniadanie zjadłam 40 deka kaszanki a teraz mdłości mam, chlip, chlip? Bo cierpię na bulimie mentalno-werbalną?:haha:

Diagnozuję nietolerancję laktozy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przepraszamy :cmok:...Nie myśl , że Ciebie ...tak dobrze nie będzie ...przepraszam @martawysocka95 :cmok:

Pilnuj nas , miej nas w opiece ....Mario z Jolantą ...niech stracę ...dla Ciebie też :cmok:

Przestań...tylko winny się tłumaczy, a ty wzbogacasz temat, więc wyrok brzmi...niewinna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, martawysocka95 napisał:

Witam serdecznie,
Mam na imię Marta i jestem studentką socjologii. Przygotowuje obecnie materiały które są mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej.Badania te dotyczą tematyki związanej z pracą jako opiekunka osób starszych w kraju lub zagranicą.
Tematem zainspirowała mnie moja mama która pracuje właśnie jako opiekunka. Mam nadzieję że będę mogła liczyć na waszą pomoc w w realizacji mojego zadania :) Praca jest żmuda ponieważ nie ma zbyt wiele aktualnych i rzetelnych informacji.

Będę wam niezmiernie wdzięczna za udział w krótkiej ankiecie które pomoże mi lepiej zrozumieć ten obszar.

Chętnie poznam Twoją opinię która może być bardzo pomocna.  Dlatego Proszę cię o wypełnienie tej krótkiej ankiety (Twoje odpowiedzi będą anonimowe).

Z góry dziękuje za pomoc:)

Marta

Link do ankiety : https://forms.gle/KA4JBWjn7eMQnKjZ9

 

przy niektórych pytaniach powinna byc opcja wielokrotnego wyboru.Pytania o zarobki nie okreslaja,czy chodzi o kwoty brutto,czy netto,wiec nie jest to miarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niedopracowana ta ankieta.

Ile zarabia opiekunka w Polsce? A skąd ja mam to wiedzieć? Zapytać kogoś? Dlaczego nie ma odpowiedzi "nie wiem"?

Ile zarabia się jako opiekunka zagranicą? Przedział jest bardzo duży - od 1200 e do 1800, ale zdarza się też mniej i więcej. Ja wiem tylko, ile zarabiam ja.

Nie wypełniłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ellax2 napisał:

Trochę niedopracowana ta ankieta.

Ile zarabia opiekunka w Polsce? A skąd ja mam to wiedzieć? Zapytać kogoś? Dlaczego nie ma odpowiedzi "nie wiem"?

Ile zarabia się jako opiekunka zagranicą? Przedział jest bardzo duży - od 1200 e do 1800, ale zdarza się też mniej i więcej. Ja wiem tylko, ile zarabiam ja.

Nie wypełniłam.

Elka, Ty maupo:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale ja lubię jak jesteś i tu. No co? Twojej zgryźliwości i złośliwości mi brakuje:smutek:

Zaglądam tu, tylko że mało piszę, bo zaniedbałam bardzo i nadrabiam teraz czytanie (książek), mój najpoważniejszy nałóg. Nie żałuję i nie obiecuję poprawy :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...