Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ORIM napisał:

Sa lepsze od Opla ale nie w tym przedziale cenowym.Może wiesz coś o czym ja nie wiem więc chetnie sie dowiem.Więc jakie to sa lepsze za te pieniądze ?

 to zalezy....:szydera:i tu sie zgodze na pewno wiem cos co TY nie wiesz:d.Uwazam ze opel kazdy model corsa astra czy suv  doskonale sie prowadzi nie wiem dlaczego ale tak jest .Po prosyu czuje sie go  zwlaszcza  na zakretach.Ale jesli chodzi o wykonczenie to dopiero za duza doplata oferuja cos dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, 1bozka napisał:

 to zalezy....:szydera:i tu sie zgodze na pewno wiem cos co TY nie wiesz:d.Uwazam ze opel kazdy model corsa astra czy suv  doskonale sie prowadzi nie wiem dlaczego ale tak jest .Po prosyu czuje sie go  zwlaszcza  na zakretach.Ale jesli chodzi o wykonczenie to dopiero za duza doplata oferuja cos dobrego. 

a gdzie te konkurencyjne auta za ta kase o ktorych wspominałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Nugatka napisał:

A to juz na wózki wyrywa sie "panny"? :d mojej Pdp zamowili tez nowy wózek....inwalidzki 

masz szanse kogos wyrwać jak ci pdp pozyczy ta nówkę :d

i napisałem "blachary" :d

Edytowane przez ORIM
dopisanie tekstu
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ORIM napisał:

masz szanse kogos wyrwać jak ci pdp pozyczy ta nówkę :d

i napisałem "blachary" :d

No cos Ty! Ja jestem zajęta, poza tym chyba nie taka kolej rzeczy, aby kobieta "latała" za facetem...to facet powinien ja zdobyć nie uganiając sie za nią :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nugatka napisał:

No cos Ty! Ja jestem zajęta, poza tym chyba nie taka kolej rzeczy, aby kobieta "latała" za facetem...to facet powinien ja zdobyć nie uganiając sie za nią :d

powinien a bywa różnie :d nawet mount everest zdobywaja tylko raz a jak już wiecej to z innej strony :dpoza tym jestem za emancypacją i równouprawnieniem kobiet.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ORIM napisał:

powinien a bywa różnie :d nawet mount everest zdobywaja tylko raz a jak już wiecej to z innej strony :dpoza tym jestem za emancypacją i równouprawnieniem kobiet.

No ja jestem tego zdania nieustannie, ze szanująca sie kobieta nie biega za facetem :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nugatka napisał:

No ja jestem tego zdania nieustannie, ze szanująca sie kobieta nie biega za facetem :d

szuka samochodu :d dla kobiety :d

i wiesz jak to jest: miłość jest jak sraczka:d przychodzi znienacka :d więc i bieganie w obu przypadkach występuje 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ORIM napisał:

szuka samochodu :d dla kobiety :d

i wiesz jak to jest: miłość jest jak sraczka:d przychodzi znienacka :d więc i bieganie w obu przypadkach występuje 

Jesli odwzajemniona, to skrzydeł dodaje :d....a samochód...rzecz nabyta...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś VW Passat.Auto ogólnie znane.Zacznijmy od wersji B6

4949fa55ab32d5dc5f88b13b4037d922.jpg

Nie bez przyczyny – wśród polskich kierowców uchodzą za wzorzec solidności, trwałości, a także wysokiej jakości wykonania. I rzeczywiście, do pewnego momentu tak właśnie było. Pierwsza oznaka spadku jakości to zaprezentowany w 1996 roku Passat B5, nagminnie borykający się z usterkami tylnego zawieszenia. Debiutujący w 2005 r. Passat B6 miał zatrzeć kiepskie wrażenie, jakie zostawił poprzednik. I owszem, pod wieloma względami mu się to udało, lecz pod innymi wypadł... jeszcze gorzej.Passat B6 przekonuje przestronnym wnętrzem i niezłym wyposażeniem, ale okazuje się autem podwyższonego ryzyka – szczególnie dotyczy to wersji z dieslem 2.0 TDI

Następca to wersja B7.Produkowany w latach 2010-2014.Volkswagen uczynił duży postęp  w kwestii bezpieczeństwa. Nowy Passat został udoskonalony o takie rozwiązania jak funkcja awaryjnego hamowania w mieście, a od wersji Comfortline – seryjny system rozpoznający stopień zmęczenia kierowcy. Funkcja awaryjnego hamowania jako część opcjonalnego, automatycznego systemu regulacji odległości ACC przy prędkości poniżej 30 km/h w razie konieczności samoczynnie zatrzymuje auto i pozwala uniknąć najechania na inny pojazd. Kolejny system, zastosowany po raz pierwszy przez Volkswagena i w tej klasie samochodów – system rozpoznający stopień zmęczenia kierowcy – jest aktywny przez cały czas, rejestruje spadek koncentracji i ostrzega kierowcę sygnałem akustycznym i optycznym. Jednak pozostałe problemy: silnik,zawieszenie nie znikły

na-sprzedaz-nieuszkodzony-volkswagen-pas

B7 można kupić juz za ok 40000 zł i to za rocznik 2014 czyli za ostatni wypust po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd

22 minut temu, Nugatka napisał:

No ja jestem tego zdania nieustannie, ze szanująca sie kobieta nie biega za facetem :d

Sza...sza...szanująca się nie biega za facetami ????....Łeee...to ja już wolę być tą nieszanującą się ...beretki moherowej z antenką nie posiadam ...Teraz dopiero będę uganiać się za facetami ( przez duże F ) a opinią ...opinię to niech se ludzie w ....buty wsadzą . Tralalalalalala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

masz skrzydła znaczy się latasz za chłopem :d;) 

Skrzydła rosną jak serce mocniej bije :d czyli sercoskrzydla. A to czy ktos lata czy nie, to juz jego sprawa. Jesli czuje sie z tym dobrze, to OK...to tak samo, kiedy robi sie na prawo i lewo...każdy decyduje o sobie :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

xd

Sza...sza...szanująca się nie biega za facetami ????....Łeee...to ja już wolę być tą nieszanującą się ...beretki moherowej z antenką nie posiadam ...Teraz dopiero będę uganiać się za facetami ( przez duże F ) a opinią ...opinię to niech se ludzie w ....buty wsadzą . Tralalalalalala...

Basia ja juz płacze ze śmiechu :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nugatka napisał:

Skrzydła rosną jak serce mocniej bije :d czyli sercoskrzydla. A to czy ktos lata czy nie, to juz jego sprawa. Jesli czuje sie z tym dobrze, to OK...to tak samo, kiedy robi sie na prawo i lewo...każdy decyduje o sobie :d

:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie latam za facetami,:grzmotnąć: wystarczy ze oni latają za mną.O miłości i o lataniu kto i za kim można  założyć nowy wątek.Lubie ładne i w guście samochody,co nie znaczy ze jeśli błyszczy sie na zdjęciu to oczka mi sie świecą o nie ,uważam  ze to co w pakiecie w tym cacuszku nie zawsze sie opłaca.Czasem auta wyższej klasy w podstawowym pakiecie moją to co w niższej za dopłatą. Jest taki stereotyp ze kobieta nie zna sie na samochodach,moze ale samochód to nie bransoletka która podoba mi sie na wystawie.I niestety tak juz mam ze najpierw szukam minusów a plusy pokażą sie same chyba mnie ktoś źle zrozumiał

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 1bozka napisał:

po pierwsze nie latam za facetami,:grzmotnąć: wystarczy ze oni latają za mną.O miłości i o lataniu kto i za kim można  założyć nowy wątek.Lubie ładne i w guście samochody,co nie znaczy ze jeśli błyszczy sie na zdjęciu to oczka mi sie świecą o nie ,uważam  ze to co w pakiecie w tym cacuszku nie zawsze sie opłaca.Czasem auta wyższej klasy w podstawowym pakiecie moją to co w niższej za dopłatą. Jest taki stereotyp ze kobieta nie zna sie na samochodach,moze ale samochód to nie bransoletka która podoba mi sie na wystawie.I niestety tak juz mam ze najpierw szukam minusów a plusy pokażą sie same chyba mnie ktoś źle zrozumiał

A ja dalej czekam na tych tanich konkurentów Opla Mokka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

A ja dalej czekam na tych tanich konkurentów Opla Mokka 

więc to jest moje zdanie,nie z neta Citroen C4 kaktus śliczny dla kobiety bardzo tradycyjna linia jedyne do czego mogłabym sie przyczepić to przedne światła wąskie diodowe, and Mitsubishi ASX  moze ma za prostą bryłe jak Ty to mówisz ale doskonała widoczność  przez tylne okno podczas cofania do wyboru duży Outlander z tym ze jest bardziej męski ale co tam przestrzeni nigdy za dużo ewentualnie średnia wersja Crossland nie wiem czy tak sie to pisze .......musiałabym zajrzeć do neta a to juz plagiat

.Pozatym Mokka to jest corsa na podwyższeniu nie jestem nią zachwycona pomimo ze bardzo dobrze sie prowadzi. W tej chwili tylko te samochody Wg MNIE nalezą do podobnej klasy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, 1bozka napisał:

więc to jest moje zdanie,nie z neta Citroen C4 kaktus śliczny dla kobiety bardzo tradycyjna linia jedyne do czego mogłabym sie przyczepić to przedne światła wąskie diodowe, and Mitsubishi ASX  moze ma za prostą bryłe jak Ty to mówisz ale doskonała widoczność  przez tylne okno podczas cofania do wyboru duży Outlander z tym ze jest bardziej męski ale co tam przestrzeni nigdy za dużo ewentualnie średnia wersja Crossland nie wiem czy tak sie to pisze .......musiałabym zajrzeć do neta a to juz plagiat

.Pozatym Mokka to jest corsa na podwyższeniu nie jestem nią zachwycona pomimo ze bardzo dobrze sie prowadzi. W tej chwili tylko te samochody Wg MNIE nalezą do podobnej klasy 

 

Citroen C4 kaktus - tak Fajne autko i inowacyjne.Jednak to segment samochodów C a nie B.Jednak nie ma sie co czepiać. ASX to juz bym sie zastanowił.Chodzi o silnik 1,8 disel.Sam motor b.trwały ale osprzęt zawodny.Jest to silnik koncernu Mitsubishi.stworzony z mysla o tych samochodach.Ma bardzo niskie sprężanie.Mozna wybrać jednak benzyne.Tak czy tak swoich 200 KM w nim nie zobaczysz :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Citroen C4 kaktus - tak Fajne autko i inowacyjne.Jednak to segment samochodów C a nie B.Jednak nie ma sie co czepiać. ASX to juz bym sie zastanowił.Chodzi o silnik 1,8 disel.Sam motor b.trwały ale osprzęt zawodny.Jest to silnik koncernu Mitsubishi.stworzony z mysla o tych samochodach.Ma bardzo niskie sprężanie.Mozna wybrać jednak benzyne.Tak czy tak swoich 200 KM w nim nie zobaczysz :d

Zapytałeś sie o tanie samochody...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Zapytałeś sie o tanie samochody...:d

Taka ciekawostka i polski akcent w motoryzacji światowej 

Andre Citroen Założyciel fabryki samochodów był w połowie Polakiem.Jego matka była polką,a rodzice poznali się w Warszawie.Andre Citroen był wizjonerem i b.zdolnym inżynierem.To dzieki niemu auta posiadaja napęd na przednie koła.Nie był lubiany przez konkurencje (Peugeot,Renault) którą zawsze wyprzedzał o krok.

w roku 1900 podczas podróży do Polski odkrył nieznany we Francji, tańszy sposób wytwarzania przekładni zębatych o zębach daszkowych i kupił na niego patent. Przekładnie takie były trwalsze i pracowały ciszej od tradycyjnych.Wyjechał również do Ameryki aby zapoznac sie z produkcją seryjna Forda.Tak zaczeła sie historia marki Citroen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ORIM napisał:

Taka ciekawostka i polski akcent w motoryzacji światowej 

Andre Citroen Założyciel fabryki samochodów był w połowie Polakiem.Jego matka była polką,a rodzice poznali się w Warszawie.Andre Citroen był wizjonerem i b.zdolnym inżynierem.To dzieki niemu auta posiadaja napęd na przednie koła.Nie był lubiany przez konkurencje (Peugeot,Renault) którą zawsze wyprzedzał o krok.

w roku 1900 podczas podróży do Polski odkrył nieznany we Francji, tańszy sposób wytwarzania przekładni zębatych o zębach daszkowych i kupił na niego patent. Przekładnie takie były trwalsze i pracowały ciszej od tradycyjnych.Wyjechał również do Ameryki aby zapoznac sie z produkcją seryjna Forda.Tak zaczeła sie historia marki Citroen

ooo nie wiedziałam...przedni napęd ...tak ...wiadomo ...tylny to tylko w 126p to ten z tańszych autek:trele: .Nie wiedziałam dlaczego podobają mi aie Citroeny....to juz wiem:trele:

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...