Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ORIM napisał:

Dzis auto które można kupic za mniej niż 10000.Oczywiście euro:d ale komu ja tu mówie takie rzeczy jak każdy targa eurasy co miesiąc w ilościach ogromnych.

Autem tym jest Renault Clio IV.

clio-2b4.jpg

renault-clio-2016-dashboard.jpg

r10601s-renault-clio-iv-estate-grandtour

nowe-renault-clio-grandtour_19804399.jpg

Ciekaw jestem Waszych opinii.

zeby kupić trzeba przetestowaćO.o poruszalismy juz temat kupna kota w worku. Zabierz nas na wycieczkę pokaz zachęć,moze ktoras z nas sie skusiO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ORIM napisał:

Zawsze mozesz sobie kupić Renault Clio RS. To też 1.6 ale 220 KM z automatyczna dwusprzegłowa skrzynia biegow

Długo Ci to zeszło:oklaski:ale wreszcie zaczynasz mówić z sensem..:szydera: nie wiem co to takiego ale 220KM to już trochę ..no..no....może. kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Długo Ci to zeszło:oklaski:ale wreszcie zaczynasz mówić z sensem..:szydera: nie wiem co to takiego ale 220KM to już trochę ..no..no....może. kto wie

W pracy jestem wiec troszkę mi schodzi :d

Ciesze się że masz zamiłowanie do samochodów o dużej mocy.Martwi mnie jednak że nie wiesz co to jest :d

Kup,docisnij do dechy a my bedziemy wysyłac ci pomarańcze do szpitala :d,bo widzę,że nigdy jeszcze nie prowadziłaś takiego auta przy jego max osiagach.

Ale kto bogatemu zabroni :d 

Takie auta to nie dla ciebie ani dla mnie.Nie nadaja się równiez na dojazdy do pracy,Nie po to je zbudowano.Zobacz co potrafią jak prowadzi je zawodowiec lub ktos kto ma o tym pojecie

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ORIM napisał:

W pracy jestem wiec troszkę mi schodzi :d

Ciesze się że masz zamiłowanie do samochodów o dużej mocy.Martwi mnie jednak że nie wiesz co to jest :d

Kup,docisnij do dechy a my bedziemy wysyłac ci pomarańcze do szpitala :d,bo widzę,że nigdy jeszcze nie prowadziłaś takiego auta przy jego max osiagach.

Ale kto bogatemu zabroni :d 

Takie auta to nie dla ciebie ani dla mnie.Nie nadaja się równiez na dojazdy do pracy,Nie po to je zbudowano.Zobacz co potrafią jak prowadzi je zawodowiec lub ktos kto ma o tym pojecie

 

Teraz to już przesadziłeś,to jakaś piła motorowa10   :cool:wiedziałam ze mnie wkręcasz :grzmotnąć: Qurczaki moc mocą ale człowieku.....chociaż te piruetyO.o moze wreszcie nie zdążyli by mnie namierzyć suszarką:szydera: .Nie stanowcze Nie jizzzas co to było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, 1bozka napisał:

Teraz to już przesadziłeś,to jakaś piła motorowa10   :cool:wiedziałam ze mnie wkręcasz :grzmotnąć: Qurczaki moc mocą ale człowieku.....chociaż te piruetyO.o moze wreszcie nie zdążyli by mnie namierzyć suszarką:szydera: .Nie stanowcze Nie jizzzas co to było...

Ford Fiesta :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

z 1998 r:hura:wspomaganie ,:szydera:elktryczne szyby,2 lusterka boczne koło zapasowe za dopłatą:hura:super okazja niemiec płakał jak sprzedawał.Jeździł tylko do kościola:oklaski:Bezpieczne dla 90 plus

Nie szukaj wiecej :trele: znalazłas auto dla siebie :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

Jak Ty mnie dobrze znasz:szydera:    wiesz Ty masz rozrzut niesamowityO.o od małego niepozornego do do jakiejś piekielnej maszyny.....nie tak prosto mnie zadowolić..:oklaski:

ale juz ,juz jestes zadowolona :d trzymaj sie tej Fiesty 1998 nawet mandatu w Niemczech Ci nie wypiszą,bo mandat przekraczał by wartość samochodu :trele:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

ale juz ,juz jestes zadowolona :d trzymaj sie tej Fiesty 1998 nawet mandatu w Niemczech Ci nie wypiszą,bo mandat przekraczał by wartość samochodu :trele:

spoko ja nie boje sie mandatów a Anglii dostałam ich troche:cool: tylko ze trzeba było za nie zapłacić i to był ból.Potem wiedziałam gdzie można parkować,ale trudno ja dalej szukam.Fiesta jest zbyt niebezpieczna dla mnie :szydera: za wolna niestety i to stanowi zagrożenie dla innych:hura:szukam dalej.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Mokka

IM03746_0_Opel_Mokka.jpg

opel-mokka-x-test-autoku-063a25a,0,0,0,0

Mokka została zbudowana na płycie podłogowej GM Gamma II Platform, którą dzieli m.in. z Corsą. Stylistyka auta jest bardzo atrakcyjna – ostre kształty na przednim pasie oraz przetłoczenia nadają Mokce charakteru. Patrząc na auto może się wydawać, iż nie boi się ono bezdroży, jednak rzeczywistość może nieco rozczarować. Owszem, auto poradzi sobie na nieasfaltowych drogach, ale jedynie tych „bardziej” utwardzonych – głównym problemem może być nieduży prześwit. Standardowo auto oferowane jest z napędem na przednią oś, ale za dopłatą dostępny jest napęd na wszystkie koła.

Mimo niewielkich rozmiarów zewnętrznych, inżynierom Opla udało się wygospodarować dużo przestrzeni wewnątrz auta, również dla pasażerów z tyłu. Bagażnik ma niespełna 360 litrów pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojim zdaniem Opel Mokka  jest nie wart   tych  pieniazkow. ktore musimy  na niego wydac . Niewielki ciasny samochod np z moca 115 KM  ,straszy plastikowa kierownica, wg. mnie slabe radio, a najgorszy jest nisko osadzony zderzak--uwaga na krawezniki. Widocznosc bez kamerki cofania to zadna widocznosc. Przy predkosci powyzej 130 km/h bardzo glosny. Jedyna zaleta to   ATRAKCYJNE OSTRE KSZTALTY NA PRZEDNIM PASIE:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, 1bozka napisał:

Mojim zdaniem Opel Mokka  jest nie wart   tych  pieniazkow. ktore musimy  na niego wydac . Niewielki ciasny samochod np z moca 115 KM  ,straszy plastikowa kierownica, wg. mnie slabe radio, a najgorszy jest nisko osadzony zderzak--uwaga na krawezniki. Widocznosc bez kamerki cofania to zadna widocznosc. Przy predkosci powyzej 130 km/h bardzo glosny. Jedyna zaleta to   ATRAKCYJNE OSTRE KSZTALTY NA PRZEDNIM PASIE:hura:

Wybrałas opinie z neta kogos kto ma blade pojecie o samochodach i o ich cenach.Prosze sprawdzic ile kosztuje Nissan,Mercedes czy VW.Nie ma tez pojecia o zawieszeniach i o sposobach przystosowania ich do wysokich krawężników.Jesli chodzi o widoczność do tyłu to żaden SUV takowej nie ma dobrej.Taka jest poprostu bryła tych aut.

Szukaj dalej opinii bo źle ci idzie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Wybrałas opinie z neta kogos kto ma blade pojecie o samochodach i o ich cenach.Prosze sprawdzic ile kosztuje Nissan,Mercedes czy VW.Nie ma tez pojecia o zawieszeniach i o sposobach przystosowania ich do wysokich krawężników.Jesli chodzi o widoczność do tyłu to żaden SUV takowej nie ma dobrej.Taka jest poprostu bryła tych aut.

Szukaj dalej opinii bo źle ci idzie :d

zawsze posilkuje sie opinia z neta owsze owszem czemu nie...co nie znaczy ze nie sprawdzam w rzeczywistosci.Mowimy to o Oplu a nie Mercedesie czy VW .Osobiscie widzialam to autko i tak mysle.Jesli chodzi o widocznosc z tylu Suva to nie zgodze sie z Toba sa autka w takiej cenie z lepszym wykonczeniem,widocznoscia ,ale to moje zdanie i wcale nie podwazam Twojego,Osobiscie testowalam wiele samochodow i wiele opinii z neta sie zgadza NET TO NIC GROZNEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

zawsze posilkuje sie opinia z neta owsze owszem czemu nie...co nie znaczy ze nie sprawdzam w rzeczywistosci.Mowimy to o Oplu a nie Mercedesie czy VW .Osobiscie widzialam to autko i tak mysle.Jesli chodzi o widocznosc z tylu Suva to nie zgodze sie z Toba sa autka w takiej cenie z lepszym wykonczeniem,widocznoscia ,ale to moje zdanie i wcale nie podwazam Twojego,Osobiscie testowalam wiele samochodow i wiele opinii z neta sie zgadza NET TO NIC GROZNEGO

Sa lepsze od Opla ale nie w tym przedziale cenowym.Może wiesz coś o czym ja nie wiem więc chetnie sie dowiem.Więc jakie to sa lepsze za te pieniądze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ORIM napisał:

Wybrałas opinie z neta kogos kto ma blade pojecie o samochodach i o ich cenach.Prosze sprawdzic ile kosztuje Nissan,Mercedes czy VW.Nie ma tez pojecia o zawieszeniach i o sposobach przystosowania ich do wysokich krawężników.Jesli chodzi o widoczność do tyłu to żaden SUV takowej nie ma dobrej.Taka jest poprostu bryła tych aut.

Szukaj dalej opinii bo źle ci idzie :d

Podobno ....panowie jak już kiepscy są w " te klocki " to  coraz lepszymi samochodami zainteresowani są ....

Szpanerstwo ...to paskudna cecha charakteru :p

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Podobno ....panowie jak już kiepscy są w " te klocki " to  coraz lepszymi samochodami zainteresowani są ....

Szpanerstwo ...to paskudna cecha charakteru :p

Akurat SUV czy mini wan to nie szpanerstwo :d na blachary kupuje sie sportowe wózki :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...