Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, 1bozka napisał:

Wydaje mi sie ze 150 KM ale pewna nie jestem .Mialam do wyboru E82 coupe 3 drzwy śliczna czarna perła z 2011 śmiało sie do mnie :oklaski:albo E60 5 drzwiowy tu przerazało mnie ze zamiast kluczyka to cosctam trzebabyło wcisnąć oczywiście czarna perła a ja wybrałam białą  X1 .Ale teraz mysle ze lepiej jednak E82

Jesli 2011 to masz silnik 170 KM.Czasami podaja 177.To wynika z przelicznika PS i zaokrąglania.Auto to może jechac z predkoscia ok 220 km/h a do 100 przyspiesza w ok 8 s. Guzik start stop i free hende to bardzo fajna rzecz.Nie musisz szukac w Googel (czytaj torebka damska) gdzie są kluczyki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

To czemu sie takim nie opiekujesz ? :d

Takiego dziadka żona ma 25 l i już sie zaopiekowała kontem ;)

Nie sądzę, żeby wszyscy bogaci dziadziusiowie byli łasi na młódki...i tacy głupi...:haha: No i, niestety,  tacy dziadziusiowie na ulicy nie stoją, czekając na opiekunkę z Polski...;) Jeśli mi się taki dziadusio trafi, nie omieszkam poinformować, tfu...zaprezentować mojego nabytku tu, na forum...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ORIM napisał:

$_elemment_palazzo_marchi_mobile_kamper_

samochod_kempingowy_campingowy.jpg

Polecam wiec to .Jakieś 150 lat pracy w opiece i już masz :d

co ja w  nim będę robic? Pampersy i podkłady zmieniać:cool: najlepsze dla kobiety autko jest takie ...no nie wiem jak powiedzieć żebyś zrozumiał bo Ty facet jestes to nie jestem pewna czy zrozumiesz, a jak zrozumiesz to i tak przekręcisz ipomyslisz,powiesz po swojemu brrrr.... takie fajne nie za duże zgrabne ..wystarczy w nim torebka z kosmetykami i koniecznie lusterko and finisch.Po co mi bagażnik ze kon z kopytami wejdzie i dziadki fo zmiany pampersów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

co ja w  nim będę robic? Pampersy i podkłady zmieniać:cool: najlepsze dla kobiety autko jest takie ...no nie wiem jak powiedzieć żebyś zrozumiał bo Ty facet jestes to nie jestem pewna czy zrozumiesz, a jak zrozumiesz to i tak przekręcisz ipomyslisz,powiesz po swojemu brrrr.... takie fajne nie za duże zgrabne ..wystarczy w nim torebka z kosmetykami i koniecznie lusterko and finisch.Po co mi bagażnik ze kon z kopytami wejdzie i dziadki fo zmiany pampersów

Dziewczyny chciały cos praktycznego w krzaki :d a że pisały że juz z gimnastyka zerwały i chyba bedą musiały spoglądać bardziej na maskę niż na wnętrze to zaproponowałem to :d

Zaprezentuj nam swoje auto.Przecież jesteś kobietą (chodź nie widziałem:d) i wybrałas własnie ten samochód.

Opisz je oczami kobiety.To co jest dla ciebie w nim fajne,a co ci w nim nie pasuje.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1bozka napisał:

co ja w  nim będę robic? Pampersy i podkłady zmieniać:cool: najlepsze dla kobiety autko jest takie ...no nie wiem jak powiedzieć żebyś zrozumiał bo Ty facet jestes to nie jestem pewna czy zrozumiesz, a jak zrozumiesz to i tak przekręcisz ipomyslisz,powiesz po swojemu brrrr.... takie fajne nie za duże zgrabne ..wystarczy w nim torebka z kosmetykami i koniecznie lusterko and finisch.Po co mi bagażnik ze kon z kopytami wejdzie i dziadki fo zmiany pampersów

Chciałam ryjka walnąć za te małe na kosmetyki i coś o koniu jeszcze było....>:( Różne są kobiety, różne potrzeby, różne kuferki na kosmetyki....:szydera: A ten Wohnmobil nie jest nam potrzebny na zmianę pampersów...:oklaski: Przeczytaj jeszcze raz wcześniejsze posty....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Dziewczyny chciały cos praktycznego w krzaki :d a że pisały że juz z gimnastyka zerwały i chyba bedą musiały spoglądać bardziej na maskę niż na wnętrze to zaproponowałem to :d

Zaprezentuj nam swoje auto.Przecież jesteś kobietą (chodź nie widziałem:d) i wybrałas własnie ten samochód.

Opisz je oczami kobiety.To co jest dla ciebie w nim fajne,a co ci w nim nie pasuje.

 

Ja juz przedstawiłam  lubie tzn jakie autko mnie interesuje.Nie   koniecznie praktyczne...najpierw kolor,,,no tak to jest bardzo wazne biały,czarny,kolorowy ..potem...hmmmm kształt  okrągły.  nie wiem czy takowe są do wyboru .. Moze bardziej smukły więc wiadomo szybszy moze wystartowac jesli bedzie taka potrzeba .:oklaski: wysoki, no niekoniecznie wiesz taki w sam raz..bo jak za mały to...hmm no tez nie. I co najważniejsze musi pozwolić sie dobrze prowadzić..nie ze na boki po bezdrożach czy w krzaki jak Ty to mówisz.CENA NIE GRA ROLI:trele: znasz takowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałam ryjka walnąć za te małe na kosmetyki i coś o koniu jeszcze było....>:( Różne są kobiety, różne potrzeby, różne kuferki na kosmetyki....:szydera: A ten Wohnmobil nie jest nam potrzebny na zmianę pampersów...:oklaski: Przeczytaj jeszcze raz wcześniejsze posty....;)

Mirella spokoj ja juz mam Twoja protezę i opluta jestem a teraz jeszcze w ryja dostane.To chyba z przejedzenia...:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Mirella spokoj ja juz mam Twoja protezę i opluta jestem a teraz jeszcze w ryja dostane.To chyba z przejedzenia...:cześć3:

Całe szczęście, że zaopiekowałaś się moim skarbem po przodkach...:oklaski: W ryja nie dam...napisałam przecież...a pluć nie będę...na razie....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

Ja juz przedstawiłam  lubie tzn jakie autko mnie interesuje.Nie   koniecznie praktyczne...najpierw kolor,,,no tak to jest bardzo wazne biały,czarny,kolorowy ..potem...hmmmm kształt  okrągły.  nie wiem czy takowe są do wyboru .. Moze bardziej smukły więc wiadomo szybszy moze wystartowac jesli bedzie taka potrzeba .:oklaski: wysoki, no niekoniecznie wiesz taki w sam raz..bo jak za mały to...hmm no tez nie. I co najważniejsze musi pozwolić sie dobrze prowadzić..nie ze na boki po bezdrożach czy w krzaki jak Ty to mówisz.CENA NIE GRA ROLI:trele: znasz takowy?

Kilka 

Alfa Romeo Stelvio

maxresdefault.jpg

Jaguar F-Pace

images?q=tbn:ANd9GcTWSYz7tVtX7wjv_3nO3zE

Lexus NX

z22376132IE,Lexus-NX-2017.jpg

Porsche Macan

2018-porsche-macan-turbo-review.jpg

BMW X3 

822608823_3_1080x720_najnowszy-model-g01

itd.itp.

Tak bliżej realiów i zasobności portfela to Opel Mokka

image-opel-mokka-bilder-auto-details-kon

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Kilka 

Alfa Romeo Stelvio

maxresdefault.jpg

Jaguar F-Pace

images?q=tbn:ANd9GcTWSYz7tVtX7wjv_3nO3zE

Lexus NX

z22376132IE,Lexus-NX-2017.jpg

Porsche Macan

2018-porsche-macan-turbo-review.jpg

BMW X3 

822608823_3_1080x720_najnowszy-model-g01

itd.itp.

Tak bliżej realiów i zasobności portfela to Opel Mokka

image-opel-mokka-bilder-auto-details-kon

 

 

Alfa i Porche odpada bo czerwone źle mi sie kojarzy :cool: Jaguarek podoba mi sie kolor i jeśli perła to tak,jeśli nie to out:cześć3: co my tu jeszcze mamy BMW nie za duży juz go znam .Opelek nie bo za pospolity wszyscy go znają:hura: Został jaguarek ..ładne koła ,znaczy felgi czy jak sie to zwie.Trudno sie zdecydować hmmm...chyba żaden...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Alfa i Porche odpada bo czerwone źle mi sie kojarzy :cool: Jaguarek podoba mi sie kolor i jeśli perła to tak,jeśli nie to out:cześć3: co my tu jeszcze mamy BMW nie za duży juz go znam .Opelek nie bo za pospolity wszyscy go znają:hura: Został jaguarek ..ładne koła ,znaczy felgi czy jak sie to zwie.Trudno sie zdecydować hmmm...chyba żaden...:smutek:

Pozostaje wiec Land rover ale bez Land :d.Ten wiatr we włosach,szum w uszach,muchy w zębach :d

szczesliwy_rowerzysta_2015-01-13_17-12-2

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie sądzę, żeby wszyscy bogaci dziadziusiowie byli łasi na młódki...i tacy głupi...:haha: No i, niestety,  tacy dziadziusiowie na ulicy nie stoją, czekając na opiekunkę z Polski...;) Jeśli mi się taki dziadusio trafi, nie omieszkam poinformować, tfu...zaprezentować mojego nabytku tu, na forum...:szydera:

Zapomniałaś Mirelko o dzieciach starszego Pana. Przeszkoda nie do przeskoczenia. Ostrożne i bardzo pazerne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Pozostaje wiec Land rover ale bez Land :d.Ten wiatr we włosach,szum w uszach,muchy w zębach :d

szczesliwy_rowerzysta_2015-01-13_17-12-2

 zadowolenie gwarantowane  i bezcenne ...:hura: a jakie zdrowe..zbędne kilogamy spalne wiesz no moze ...moze.....Ale nie nie lubie much.Byles prawie przekonywujący ale to nie to....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

Dzis auto które można kupic za mniej niż 10000.Oczywiście euro:d ale komu ja tu mówie takie rzeczy jak każdy targa eurasy co miesiąc w ilościach ogromnych.

Autem tym jest Renault Clio IV.

clio-2b4.jpg

renault-clio-2016-dashboard.jpg

r10601s-renault-clio-iv-estate-grandtour

nowe-renault-clio-grandtour_19804399.jpg

Ciekaw jestem Waszych opinii.

Mnie się podobają te torby w bagażniku...:szydera: Dają je w gratisie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...