Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Pracujesz na czarno to uważaj co i komu mówisz!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gość napisał:

Muszą daną osobę sprawdzić w danym miejscu pracy....

właśnie ,,,muszą udowodnić w jakiej rodzinie pracowala ,ja bym poszła w zaparte ,to ze ktos mnie zglosil  mowie od razu prosze mi udowodnic w jakiej rodzinie pracowalam ,a to za mam kase heee  żylam z dziadkiem ,czy na du...e zarabialam za granicą ,zawsze jest wyjscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram w tym temacie "gość Beata",nikt nie udowodni gdzie była jak jej nie było,a kasę można na d...zarobić i jest to nie opodatkowane jeszcze.Nie musisz nawet mówić ,że byłaś w DE,stałaś całymi dniami przy drodze w otoczeniu pięknego lasu,nie lubisz tej pracy,ale nie masz wyjścia i święto!

Edytowane przez ElżbietaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ElżbietaK napisał:

Ja popieram w tym temacie "gość Beata",nikt nie udowodni gdzie była jak jej nie było,a kasę można na d...zarobić i jest to nie opodatkowane jeszcze.Nie musisz nawet mówić ,że byłaś w DE,stałaś całymi dniami przy drodze w otoczeniu pięknego lasu,nie lubisz tej pracy,ale nie masz wyjścia i święto!

Dziewczyny wiele świetnych pomysłów, ale jak mnie wzięła z zaskoczenia to uwierzcie, że nie ma takiego myślenia. Ktoś napisał, że jest przygotowany na sytuację W a ja właśnie nie byłam,bo przecież mnie to nie dotyczy :) Mam nadzieję, że teraz wy wszyscy już będziecie przygotowani. Uczymy się na błędach innych i niestety wypadło na mnie. Dziękuję za miłe słowa. Jesteście kochane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tola napisał:

Dziewczyny wiele świetnych pomysłów, ale jak mnie wzięła z zaskoczenia to uwierzcie, że nie ma takiego myślenia. Ktoś napisał, że jest przygotowany na sytuację W a ja właśnie nie byłam,bo przecież mnie to nie dotyczy :) Mam nadzieję, że teraz wy wszyscy już będziecie przygotowani. Uczymy się na błędach innych i niestety wypadło na mnie. Dziękuję za miłe słowa. Jesteście kochane!

Podam ci przykład ...to nie musi być ktos z znajomych Twoich ...Wystarczy ze np masz dlugi u komornika i nie wplywaja zadne pieniądze wtedy masz wizyte przez komornika w domu ...Wystarczy ze zapuka do drzwi pytajac sie kiedy mozna ciebie zastac w domu ,a ona powie nie wiem bo ta pani np ;Kowalska jest za granica tam pracuje  itd ...Nikt się przecież nie spowiada nikomu ze ma komornika czy jakieś długi ..Moglaś zalatwic sobie u komornika ze bedziesz miesiecznie splacac dlug i po klopocie.Ale jak zrobilas tak jak moja kolezanka ,to masz pecha ..Gdy jej powiedzialam ze ma juz wplacac na konto to mowi cytuję ...teraz sobie kur...a poszaleję za taką kasę ...no poszalala.Gdy jade za granice nie zostawiam tak sobie  nie zamknietych spraw .Nie wiem jak u Ciebie było ,ale na przyszlosc pomyśl  o tym 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od komornika ani od długów nigdy się nie ucieknie,sumienie będzie dręczyło,mnie by dręczyło, lubię mieć wszystko nawet w ratach ale zapłacone,ale spłacane,idzie się chyba dogadać co do spłat przeróżnych długów,bo takie ukrywanie się i uciekanie od płacenia prowadzi do choroby typu nerwica ,a nerwica dalej się pogłębia i prowadzi do dalszych zaburzen ,nikt z tego sobie sprawy nie zdaje ale potem wychodzi z kogos furiat na całego,,,

ale niektórych sumienie w ogóle nie rusza -jakby sumienia w ogóle nie mieli,,,co człowiek to inna osobowośc i musimy i takich zrozumiec ,bo gdzieś jest przyczyna takiego zachowania a tego się nie dowiemy,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...