Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowy przy łódce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To umawiamy się na jednego....po 13-tej...:szydera: Jakbym nie stanęła pierwsza w kolejce do wodopoju, tfu...do monopolowego, to zajmij mi miejsce...:szydera: Też łeb mi spada na stół....:donos:

Masz jak w banku...zaklepię miejsce  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz jak w banku...zaklepię miejsce  :szydera:

To ja też będę przygotuje co specjalnego dla Was:szydera: może już nie te babskie drinki bo ostatnio @Mirelka1965 sprzątała cały pokład :szydera:wspolnie z majtkami:szydera: tzn ok zaplatalam się.A ja zatańcze dla Was :szydera::szydera: batchata ..ale z kim???oj tam może z bosmanem:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, 1bozka napisał:

To ja też będę przygotuje co specjalnego dla Was:szydera: może już nie te babskie drinki bo ostatnio @Mirelka1965 sprzątała cały pokład :szydera:wspolnie z majtkami:szydera: tzn ok zaplatalam się.A ja zatańcze dla Was :szydera::szydera: batchata ..ale z kim???oj tam może z bosmanem:szydera:

Wspólnie z majtkami ?....To majtki też któraś zgubiła ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z winem,,śmierdzi dziwnie,,fujj nie można ani pić ani wąchać,,:haha: kupiliśmy w Pl pare butelek bialego i różowego wina,bo mi bardzo posmakowało ,,nie jestem winowa ,,a że to smakuje delikatnie to chętnie zabieram się za nie,,jedna buteleczka pycha ,normalna inne też,,ale trafilo się białe śmierdzące ,,masakra,,różowe też jedne śmierdzące ,,co to za wypusty,,no i słodziakowi nie śmierdzi to pije ,jak się tego tamtego ,to będzie latał na klooooo,,,,znowu wyszło ,że dla Blondi tylko śmierdzi,,,:hura: siara tak śmierdzi? nawet nie wiem jak siara śmierdzi,,a tyle lat piję:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Mam problem z winem,,śmierdzi dziwnie,,fujj nie można ani pić ani wąchać,,:haha: kupiliśmy w Pl pare butelek bialego i różowego wina,bo mi bardzo posmakowało ,,nie jestem winowa ,,a że to smakuje delikatnie to chętnie zabieram się za nie,,jedna buteleczka pycha ,normalna inne też,,ale trafilo się białe śmierdzące ,,masakra,,różowe też jedne śmierdzące ,,co to za wypusty,,no i słodziakowi nie śmierdzi to pije ,jak się tego tamtego ,to będzie latał na klooooo,,,,znowu wyszło ,że dla Blondi tylko śmierdzi,,,:hura: siara tak śmierdzi? nawet nie wiem jak siara śmierdzi,,a tyle lat piję:szydera:

Może maliznà śmierdzi:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Nie chichraj się ,,jedna butelka pycha a inna śmierdząca,,następna flacha wylądowala w zamrażarce ,,aby tylko nie cuchła:przekleństwa: aby była pyszniutka,,:hura:

Weź wylej zawartość...opłucz butelki...wysusz...a potem włóż listy i wrzuć do pierwszej z brzegu rzeki...:haha: Ktoś znajdzie...odczyta...i będzie fun...:oklaski: I butelki się nie zmarnują...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

Nigdy nie próbowałam tak smrodek zabijac:szydera: ale widocznie za mało się znam:szydera:

Schładzam tylko a nie zabijam zapaszki:szydera: ile ja się muszę naprodukować i natłumaczyć,,myslałam ,że od koleżanek po fachu otrzymam informacje ,,dlaczego wino się psuje,,a tu hihi haha:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Weź wylej zawartość...opłucz butelki...wysusz...a potem włóż listy i wrzuć do pierwszej z brzegu rzeki...:haha: Ktoś znajdzie...odczyta...i będzie fun...:oklaski: I butelki się nie zmarnują...:szydera:

Mirelka no coś Ty,,te jest pyszne,,już częstuję:wino::wino::wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Schładzam tylko a nie zabijam zapaszki:szydera: ile ja się muszę naprodukować i natłumaczyć,,myslałam ,że od koleżanek po fachu otrzymam informacje ,,dlaczego wino się psuje,,a tu hihi haha:hura:

Sorki ja nie wiem blondasku:zdrówko: nie znam się.Wyciagam schłodzone i jest dobre:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Blondi ...może za stare już to wino jest ? xd

siary dowalił ktoś tam ,,a może i jest wiekowe? a przecież wina leżakują,,chyba się nie psują,,nie znam się , ale jak mi nie smakuje to nie smakuje i nie będe piła,,co zauważyłam ? że Niemcy jedzą i piją i nawet jak jest nie dobre ,,to zachwalają,,a ja wybredna Blondi jak mi nie smakuje to ogłoszę jak na ambonie ,,nie dobre i stare ,,śmierdzące jeszcze dodam,,,i wtedy dopiero oburzenie,,ale mam ich gdzieś,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Nie chichraj się ,,jedna butelka pycha a inna śmierdząca,,następna flacha wylądowala w zamrażarce ,,aby tylko nie cuchła:przekleństwa: aby była pyszniutka,,:hura:

Idz wyjac ta butelke. Wina sie nie zamraza , bo wysadzi korek.Ciecz zamrozona powieksza swoja objetosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi ,zajrzyj pod korek.

Widzialam, jak synowa otworzyla wino, i pod korkiem byly male wstretne robaki bleee

Odtad zawsze ogladam korek, dopiero potem pije.

Kurczę patrzę i suchy,,ładny , a te robaki może nie widoczne? no teraz dałaś mi do myślenia,,ale korek oglądam i będę oglądać zawsze,,,co ja zrobię że mam taki węch i smak,ale dziękuję ,że mam ,tam jeszcze demencja nie weszła ,,,:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.09.2018 at 10:08, 1bozka napisał:

To ja też będę przygotuje co specjalnego dla Was:szydera: może już nie te babskie drinki bo ostatnio @Mirelka1965 sprzątała cały pokład :szydera:wspolnie z majtkami:szydera: tzn ok zaplatalam się.A ja zatańcze dla Was :szydera::szydera: batchata ..ale z kim???oj tam może z bosmanem:szydera:

"A bosman tylko zapiął i zaklął ech do czorta..." :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...