Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Jak to bez wspoludzialu jak wszyscy to wszyscy winni:zdrówko:

Uprzejmie donoszę, że ja przyznaję się do zbrodni, a właściwie do ukrywania dowodów rzeczowych w postaci truchła ryby :haha: Będę jadła padlinę :haha: I nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu...a niech mnie zamkną...odpocznę sobie na koszt podatnika :oklaski: Jeść dadzą, wykąpać się pozwolą, ubranka modne w kolorze khaki dadzą...a co mi tam :haha:A jeszcze lepiej jak posadzą nas wszystkich w jednej celi :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

To przenieś się do piwnicy albo na strych . Garażu nie proponuję , bo tam pewnie auto stoi .O.o Gdybym była Tobą , to pozbyłabym sie wszystkich luster . Jak pomyślę o tych siedmiu latach :haha:

Jedyne bezpieczne miejsce to pole za płotem....duże i szerokie, ale zimno jest okrutnie :( Muszę się dostosować do istniejących wnętrz :haha: A kto wierzy w gusła....:trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Uprzejmie donoszę, że ja przyznaję się do zbrodni, a właściwie do ukrywania dowodów rzeczowych w postaci truchła ryby :haha: Będę jadła padlinę :haha: I nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu...a niech mnie zamkną...odpocznę sobie na koszt podatnika :oklaski: Jeść dadzą, wykąpać się pozwolą, ubranka modne w kolorze khaki dadzą...a co mi tam :haha:A jeszcze lepiej jak posadzą nas wszystkich w jednej celi :hura:

do jednej celi o to bylby dobre:zdrówko::wino:ho ho ho no no no..ciekawe doswiadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...