Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

hmmm..... 50 cm :love: do 60 :d

O to duża bo widzisz tak się złożyło,że kupiłam w de 2 takie ładne szkieleciki ale są mniejsze  mają tylko 20  cm ale jakbyś chciała to mogłabym Ci jeden dać w prezencie pod choinkę mogłabyś na tej małej poeksperymentować zanim weżmiesz się za dużą nawet dzwoniłam w tej sprawie ale niestety poczta mi się tylko się odezwała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Z chłopakami z podwórka "rozkopaliśmy" ją, haha. Akurat z kościoła z rodzicami wracałem i koledzy ogłosili podwórkową sensację:szydera:

:haha:To pewnie sławny byłeś wśród kolegów z powodu tej wygranej piłki no i pięknie z Twojej strony ,że rozkopaliście ją wspólnie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

A Telesfor byl kogo czyim dzieckiem

Nie wiem ale ja byłam tak w niego zapatrzona,że nawet nie zauważyłam,że ma uszki z grzebyków i jak tata mi o tym powiedział to byłam na niego zła ,że mojego ukochanego smoka tak skompromitował w moich oczach :(:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja do @violka dzwoniłam :smutek: @Mirelka1965 ode mnie odebrała :oklaski: hm a może @violka specjalni mi zły numer podała,żebym ją telefonami nie nękała :smutek:

Nie smutaj się, przecież mamy jeszcze "skejpa" :oklaski:obejrzymy telesfora :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jolantapl. napisał:

O to duża bo widzisz tak się złożyło,że kupiłam w de 2 takie ładne szkieleciki ale są mniejsze  mają tylko 20  cm ale jakbyś chciała to mogłabym Ci jeden dać w prezencie pod choinkę mogłabyś na tej małej poeksperymentować zanim weżmiesz się za dużą nawet dzwoniłam w tej sprawie ale niestety poczta mi się tylko się odezwała :haha:

:cmok:Długo gadałam z jedną wiedzmą >:( Pózniej z moją ulubioną wróżką :love: ale teraz mój telefon czeka na Ciebie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...