Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziękuję za :kawa: .Moje plany na dziś to ubranie choinki i przystrojenie domu na święta chcę się trochę nacieszyć przed wyjazdem moją choinką .A mam pytanko czy w De już macie poubierane choinki?

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry dziękuję za :kawa: .Moje plany na dziś to ubranie choinki i przystrojenie domu na święta chcę się trochę nacieszyć przed wyjazdem moją choinką .A mam pytanko czy w De już macie poubierane choinki?

Tu nie ma choinki i nic nie wskazuje, że będzie...ale za to tryliard ozdóbek....masakra.....:(:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tu nie ma choinki i nic nie wskazuje, że będzie...ale za to tryliard ozdóbek....masakra.....:(:oops:

:haha:a tam gdzie jadę będzie na mnie czekać śliczna żywa choinka już ubrana więc chociaż namiastkę Świąt będę miała :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 jest bogata w te dodatki i dodadeczki,,,u niej wszystko jest wyciągane i zmieniane i doklejane i doszywane ,,cała sie rozpada i składa,,to jest dopiero arcydzieło XXI wieku,,,

A żebyś chciała wiedzieć, że arcydzieło jestem :trele::oklaski: Ale jeszcze się nie rozpadam, póki co :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

:haha:a tam gdzie jadę będzie na mnie czekać śliczna żywa choinka już ubrana więc chociaż namiastkę Świąt będę miała :)

A tam gdzie ja jadę, to choinki też nie będzie ;), ale żywy bukiet/ikebana/stroik ze świeżych gałęzi, ale przyozdobiony tak jak choinka i wyglądający jak choinka :oklaski: Bachory duże to i nie trzeba prezentów pod choinkę kłaść, ogrzewanie podłogowe działa z siłą Sahary, to nie będę drzewka narażała na śmierć przez ususzenie :haha: A tak gałęzie w wodzie poudają choineczkę i też będzie zajebiaszczo....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A tam gdzie ja jadę, to choinki też nie będzie ;), ale żywy bukiet/ikebana/stroik ze świeżych gałęzi, ale przyozdobiony tak jak choinka i wyglądający jak choinka :oklaski: Bachory duże to i nie trzeba prezentów pod choinkę kłaść, ogrzewanie podłogowe działa z siłą Sahary, to nie będę drzewka narażała na śmierć przez ususzenie :haha: A tak gałęzie w wodzie poudają choineczkę i też będzie zajebiaszczo....:oklaski:

Fajny pomysł :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Czekam na wypowiedż @Łukasz jak już tyle napisał to może i napisze coś więcej ;) i zdradzi nam jak to wygląda z męskiego punktu widzenia tfu wyobrażenia :oklaski:

Lepiej swoje adrogeny zaprzęgnij do pracy :haha:....ja moje uruchomiłam, mam mniej więcej pogląd o co biega :oklaski:.....Ale ślinotoku nie dostałam :haha:Czyli za mało tych adrogenów mam....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A co to te adrogeny są:$:haha:

Androgeny – hormony płciowe o budowie sterydowej o działaniu maskulinizującym fizjologicznie występujące u mężczyzn, jak i w małych stężeniach u kobiet......Czyli to małe stężenie trzeba uruchomić ;) :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Androgeny – hormony płciowe o budowie sterydowej o działaniu maskulinizującym fizjologicznie występujące u mężczyzn, jak i w małych stężeniach u kobiet......Czyli to małe stężenie trzeba uruchomić ;) :haha:

To nie sprawiedzliwe>:( ja też chce mieć tyle co oni :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

To nie sprawiedzliwe>:( ja też chce mieć tyle co oni :haha:

Hi, hi, hi....Bozia sprawiedliwie dzieliła.....im dała nasze estrogeny, a nam ich androgeny :d Ale ja nie chcę więcej ichnich hormonów posiadać....jakoś nie widzę przyjemności posiadania owłosionej klatki piersiowej :haha: No..... jakby to wyglądało w przepięknym, koronkowym biustonoszu? :haha::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi....Bozia sprawiedliwie dzieliła.....im dała nasze estrogeny, a nam ich androgeny :d Ale ja nie chcę więcej ichnich hormonów posiadać....jakoś nie widzę przyjemności posiadania owłosionej klatki piersiowej :haha: No..... jakby to wyglądało w przepięknym, koronkowym biustonoszu? :haha::oops:

Zawsze jakąś depilacje można by było sobie zafundować :haha: a co do tych androgenów to jednak dobrze bo nie wiem jak ja bym ten ślinotok powstrzymywała :$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jolantapl. napisał:

Czekam na wypowiedż @Łukasz jak już tyle napisał to może i napisze coś więcej ;) i zdradzi nam jak to wygląda z męskiego punktu widzenia tfu wyobrażenia :oklaski:

Ha,ha. Tył zgrabny,jak u tej Hiszpanki, albo szczuplejszy nieco,  przód ....hmm ...pisia też zgrabniutka, jak u dziewczynki :$ cycuszki przeciętne...nie takie, jak u Orłowski..

jolanta pl. Zaspokoiłem Twą ciekawość ?:):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Ha,ha. Tył zgrabny,jak u tej Hiszpanki, albo szczuplejszy nieco,  przód ....hmm ...pisia też zgrabniutka, jak u dziewczynki :$ cycuszki przeciętne...nie takie, jak u Orłowski..

jolanta pl. Zaspokoiłem Twą ciekawość ?:):love:

No, to ta Hiszpanka, tfu.... @jolantapl. musi jeszcze ze trzy kilo zgubić :haha: Co do reszty to powinieneś się w język ugryźć :trele: Ale punkt widzenia przedstawiłeś, nie powiem....:haha:5a34dad0885f7_facecipatrz.jpg.094a05ba1d73c579c132546f27b26517.jpg A to damski punkt widzenia na męski punkt widzenia :trele::haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...