Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko jakieś fotki koniecznie......:haha: A my potem będziemy :dyskusja: i :szept:a jeszcze :telefon: Na sam koniec zaś wrzucimy je na.....:gazeta: czołówki gazet!!! I będziesz prominentną personą :haha::tak2:

Właśnie o to mi chodzi :hura:wreszcie cały świat mnie zobaczy :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka no teraz Twoje miasto zasłynęło,,,całe forum poleci po firany,,buty płaszcze ,,kredyty wezmiemy i wykupimy te nakrycia wszystkie ,,nie ważne ze nie pasują i są brzydkie,,ale mało tego:szok: na lewą stronę poubieramy aby mogli czytac od kogo,,nie pytając sie nawet,,,:hura:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@violka no teraz Twoje miasto zasłynęło,,,całe forum poleci po firany,,buty płaszcze ,,kredyty wezmiemy i wykupimy te nakrycia wszystkie ,,nie ważne ze nie pasują i są brzydkie,,ale mało tego:szok: na lewą stronę poubieramy aby mogli czytac od kogo,,nie pytając sie nawet,,,:hura:  

Teraz to się znów popłakałam ze śmiechu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Do Paryża na zakupy mam zacząć latać?:haha:

Ja bym poleciała do tego Paryża ,,co mi ten Paryż tak siedzi w tej glowie,,to już od dłuższego czasu ,,a na zakupy ? tak prawdę powiedziawszy, to po co innego bym tam chciala pojechac,,a zakupy może tak przy okazji,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja bym poleciała do tego Paryża ,,co mi ten Paryż tak siedzi w tej glowie,,to już od dłuższego czasu ,,a na zakupy ? tak prawdę powiedziawszy, to po co innego bym tam chciala pojechac,,a zakupy może tak przy okazji,,,:love:

To musimy się kiedyś umówić :hura: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Oj tam, oj tam...zaraz poprzewracało :donos: Oni chcą tylko nadążyć za światem :haha: A tak a'propos fryzjera za 400....to gdzie on przyjmuje? :haha: Bo może podjechałabym do niego moją treskę uczesać :haha::haha::haha:

To tez masz?

znaczy sie treske czy tupecik jak Radzio Mxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Ja bym poleciała do tego Paryża ,,co mi ten Paryż tak siedzi w tej glowie,,to już od dłuższego czasu ,,a na zakupy ? tak prawdę powiedziawszy, to po co innego bym tam chciala pojechac,,a zakupy może tak przy okazji,,,:love:

Noo ja bym w tym Paryzu na Crazy Horse poszla...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

To tez masz?

znaczy sie treske czy tupecik jak Radzio Mxd

@Mirelka1965 jest bogata w te dodatki i dodadeczki,,,u niej wszystko jest wyciągane i zmieniane i doklejane i doszywane ,,cała sie rozpada i składa,,to jest dopiero arcydzieło XXI wieku,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Paryżu na Plac Pigal bym poszła popróbować tych słynnych kasztanów a teraz to ja chyba spać pójdę bo się dzisiaj za bardzo rozmarzyłam i zagalopowała w najbliższym czasie to do de jadę ale też jestem zadowolona,że przez tą pracę kawałek świata zobaczyłam .Dobranoc kochani .Spokojnej nocy i kolorowych snów :cmok::serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

To tez masz?

znaczy sie treske czy tupecik jak Radzio Mxd

A mam....treskę przecudnej urody, z pasemkami....:haha: Jednym Bozia dała włosy, innym rozum....a ja z tej drugiej kategorii jestem, to naturę skorygować musiałam :haha::oklaski: I jestem o niebo ładniejsza od Radzia, nawet bez treski :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale to było miesiąc temu...:haha: To co, mamy z opóźnieniem świętować? :szok: No, ja mogę, ale, czemu nie, każda okazja do imprezowania dobra ....więc Panie i Panowie :wino::zdrówko:

No popatrz, 16 to 16 a miesiąc się wytnie. :d:d:d

Miesięcznicę obchodzimy. :szydera:

 

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Jeszcze dla rozmarzonych,

wspomnienia

https://www.youtube.com/results?search_query=goralko+halko+piosenka

Goralkooo halkoooo,

najlepsze jest tu 

 

..lekko wsparlszy sie na sosnieeee, w oczy patrzyl jej milosnie,,;)

Ładne to .Szkoda,że z tego zastępstwa nic nie wyszło :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...