Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, jolantapl. napisał:

Patrzę na figury tych dwóch pań w czerwonych sukienkach i mam figurę pogobną do tej odwróconej tyłem doszłam więc do wniosku,że muszę kupić sobie podobną sukienkę oczywiście bez takiej ilości przepięknych falban u dołu :)

Nie zapomnij o kastanietach:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka ale obleciałaś i oko nacieszyłas i zobaczylaś ten zwariowany świat i wystarczy,,a potem człowiek sie cieszy ,że nie ma takich problemów jak Ci wszyscy inni,,,nie ma tej zawisci i zazdrosći,,,ufff też mi lżej jak sobie tak popisalam,,lepiej być trochę inszym ,,trochę stąpającym po ziemi,trochę znającym życie i bogatego i biednego ,,a sztuką jest nawet wkręcenie się szybko i w bogactwo i w bidę,,i u jednych przęzyć a u innych wytrzymac:hura: to jest życie opiekunki:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tylko mnie nie było :$ a tu takie rzeczy się dzieją :kopara: Zakupowe szaleństwo :szok: Firany za krocie, ciuszki od kogoś Znanego i drogiego :haha: A ja miałam dzisiaj przemiły wieczór...przegadany z przemiłą osobą :cmok: I nie było mnie na klepanku...:haha:Ale nic to...jutro też jest dzień :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Moje miasto ciągle się rozwija , za to ludziom od nadmiaru kasy i atrakcji w głowach się poprzewracało . :przekleństwa::mur:

Oj tam, oj tam...zaraz poprzewracało :donos: Oni chcą tylko nadążyć za światem :haha: A tak a'propos fryzjera za 400....to gdzie on przyjmuje? :haha: Bo może podjechałabym do niego moją treskę uczesać :haha::haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Trochę tylko mnie nie było :$ a tu takie rzeczy się dzieją :kopara: Zakupowe szaleństwo :szok: Firany za krocie, ciuszki od kogoś Znanego i drogiego :haha: A ja miałam dzisiaj przemiły wieczór...przegadany z przemiłą osobą :cmok: I nie było mnie na klepanku...:haha:Ale nic to...jutro też jest dzień :tak2:

Ja też :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Oj tam, oj tam...zaraz poprzewracało :donos: Oni chcą tylko nadążyć za światem :haha: A tak a'propos fryzjera za 400....to gdzie on przyjmuje? :haha: Bo może podjechałabym do niego moją treskę uczesać :haha::haha::haha:

Taa pewnie jeszcze limuzyną albo wyczarterowanym samolotem tylko chyba w mieście u @violka lotniska nie mają :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Patrzę na figury tych dwóch pań w czerwonych sukienkach i mam figurę pogobną do tej odwróconej tyłem doszłam więc do wniosku,że muszę kupić sobie podobną sukienkę oczywiście bez takiej ilości przepięknych falban u dołu :)

No, no, no....niezła ta dupcia, tfu....ta sukienka od tyłu :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Taa pewnie jeszcze limuzyną albo wyczarterowanym samolotem tylko chyba w mieście u @violka lotniska nie mają :p

U @violka przed domem zaparkuję śmigłowcem :haha: Mogła Gierkowa do Paryża do fryzjera latać? Mogę i ja treski czesać w mieście @violka :oklaski: A kto bogatemu zabroni? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

w faceta koniecznie,,bo tak samemu to troche smutno,,,:święty:

Jak bym taki taniec wykonała jak te panie na zdjęciu to wszyscy faceci z okolicy by się zlecieli :haha: muszę koniecznie taką sukienkę kupić i te akcesoria a taniec będę ćwiczyła po godzinach na steli na którą jadę więc na karnawał będę przygotowana perfekt :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U @violka przed domem zaparkuję śmigłowcem :haha: Mogła Gierkowa do Paryża do fryzjera latać? Mogę i ja treski czesać w mieście @violka :oklaski: A kto bogatemu zabroni? :haha:

Właśnie,,trzeba pokazac się jak z najlepszej strony aby wiedzieli ,że są jeszcze lepsi od nich,,,w szaleństwach,,,:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Jak bym taki taniec wykonała jak te panie na zdjęciu to wszyscy faceci z okolicy by się zlecieli :haha: muszę koniecznie taką sukienkę kupić i te akcesoria a taniec będę ćwiczyła po godzinach na steli na którą jadę więc na karnawał będę przygotowana perfekt :hura:

Tylko jakieś fotki koniecznie......:haha: A my potem będziemy :dyskusja: i :szept:a jeszcze :telefon: Na sam koniec zaś wrzucimy je na.....:gazeta: czołówki gazet!!! I będziesz prominentną personą :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...