Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Katii ślicznie dziękuję:love: Ciągnie mnie do ukochanego Sarbinowa:)

Mirelka1965 ....jak dobrze mówi Blondi..koniec nieróbstwa z mojej strony:( ....dziadek wrócił...o 19.15 najczęściej mam już wolne

Zaraz nieróbstwo :haha: Normalna przerwa na odpoczynek przed kolejnymi tygodniami "ciężkiej" pracy :haha: No bo, co to za praca 6 godzin dziennie i o 19:15 koniec arbeitu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie się podoba ale.... wygląda jak wygnieciona a tego nie znoszę. Jak ma wzorki to mniej widać. :d

Mam nawet ładny komplet z lnu. Miałam na sobie raz i wisi sobie w szafie.

Muszę sobie czegoś poszukać, ale nie sukienkę bo zimą nie noszę sukienek. Wiem ! Potrzebuję kurtkę albo płaszczyk. I to koniecznie cieplusie. :d

Może mi nerwy przejdą bo wszystko mnie dzisiaj  ( pip.pip.pip. ).

 

A ja kocham len i jedwab... I nieważne że potwornie się gniotą...kocham i koniec...i jest to miłość odwzajemniona......bo otulają mnie w sposób...eh...nie dokończę :$:haha: 

A oprócz cieplusiej kurtusi i płaszczyka, to jeszcze ciepłe są barchany na tyłeczku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A masz antygwałty? Ja mam takie pancerne pod sam biust :haha:Fajne, zwłaszcza, jak trzeba jakoś talię wygładzić :oops:Ale do lnu bym raczej ich nie polecała....potówki masz jak w banku :smutek:

Mammmmmmmm !!! tylko nieraz nie wiem co chcę schować:$ ,może nie takie wysokie ,,ale mam,,w razie co,,jestem przygotowana ,,a len też kocham,,a że pogniecione, to tak musi być,,ja lubię gnieciuchy,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

  A to ekstrasek dla Blondi od kolegi forumowego:oklaski: ....poczuj przedsmak Hiszpanii

 

chcesz abym od jutra nic nie jadła,,,kompleksow sie nabawić? bo mi trochę daleko do tych ciał,,,ale jakbym sie tak bardzo uparła to bym sie nawet taka brązowiutka zrobila w parę godzin,,  :love:

Ale dzięki kolego ,,,biziu biziu:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ciekawe, dlaczego pomijasz Zatokę Gdańską? :oops:

Bo nie chcę porównywać "otwartego morza" z Zatoką. Trójmiasto, a zwłaszcza Gdańsk darzę szczególnym sentymentem...mieszkałem dawno temu tam przez 10 miesięcy (1978/79)....Motława i Stare Miasto.....katedra Oliwska z koncertem organowym, plaża na Stogach....ech, jest co wspominać, aż łezka w oku się kręci :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Mammmmmmmm !!! tylko nieraz nie wiem co chcę schować:$ ,może nie takie wysokie ,,ale mam,,w razie co,,jestem przygotowana ,,a len też kocham,,a że pogniecione, to tak musi być,,ja lubię gnieciuchy,,:hura:

Gnieciuchów jako takich nie lubię, ale len, ale jedwab :hura::hura::hura: A jest taki materiał jedwabny...ryps albo mora...prawie się nie gniecie....boski :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Ja też nie wiem , czy i ja bym poznał...po 21 latach:) Ustka i Sarbinowo to dwa miejsca nad Bałtykiem, które kocham ( pomijam Zatokę Gdańską, bo to osobny temat)

Ja tam kadę i wszędzie wszystko poznaje,,wszędzie mi dobrze ,,co może być nad bałtykiem? tylko lekka bida ,,nic innego nowego,,wszystko w Pl kaputen,,,tutaj jak patrzę jak w malych miasteczkach życie tętni to  trochę zazdroszczę tym ludziom,że mają tyle atrakcji i mają gdzie wyjsć i potrafią się bawić ,,a w Pl tak jak w moim miasteczku ,,wszystko zdechło i padło,,sami emeryci i krytycy pozostali,,na nic kasy nie ma i nic kompletnie się nie dzieje,,,już chyba nie wrócą te fajne czasy co były kiedyś,,to tyle,,,pa:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Bo nie chcę porównywać "otwartego morza" z Zatoką. Trójmiasto, a zwłaszcza Gdańsk darzę szczególnym sentymentem...mieszkałem dawno temu tam przez 10 miesięcy (1978/79)....Motława i Stare Miasto.....katedra Oliwska z koncertem organowym, plaża na Stogach....ech, jest co wspominać, aż łezka w oku się kręci :smutek:

zaraz się zaryczysz z tego wspomnienia:rozpacz: ja ci nie pomogę bo nie lubie plakac i nie chcę,,:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Bo nie chcę porównywać "otwartego morza" z Zatoką. Trójmiasto, a zwłaszcza Gdańsk darzę szczególnym sentymentem...mieszkałem dawno temu tam przez 10 miesięcy (1978/79)....Motława i Stare Miasto.....katedra Oliwska z koncertem organowym, plaża na Stogach....ech, jest co wspominać, aż łezka w oku się kręci :smutek:

Aaaaa, to zmienia postać rzeczy.....dla mnie Tricity nie leży nad morzem :haha: Morze jest tylko otwarte :tak2: I piękne, najpiękniejsze na świecie, nasze Bałtyckie...i niech sobie mówią, że zimne....i co z tego? Ale jest :oklaski:  Domyślam się, że Gdańsk czyli internat? Szkoła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zaraz nieróbstwo :haha: Normalna przerwa na odpoczynek przed kolejnymi tygodniami "ciężkiej" pracy :haha: No bo, co to za praca 6 godzin dziennie i o 19:15 koniec arbeitu :oklaski:

O godzinie.19.15 mam nadminuty >:( jeszcze muszę załączyć Fern:dobrze:

A tak ogólnie, to nie mam Babyfona, jak obrócę go na bok, to zawsze mówi , o której znowu przyjść, używając przy tym różnego określania czasu, ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja tam kadę i wszędzie wszystko poznaje,,wszędzie mi dobrze ,,co może być nad bałtykiem? tylko lekka bida ,,nic innego nowego,,wszystko w Pl kaputen,,,tutaj jak patrzę jak w malych miasteczkach życie tętni to  trochę zazdroszczę tym ludziom,że mają tyle atrakcji i mają gdzie wyjsć i potrafią się bawić ,,a w Pl tak jak w moim miasteczku ,,wszystko zdechło i padło,,sami emeryci i krytycy pozostali,,na nic kasy nie ma i nic kompletnie się nie dzieje,,,już chyba nie wrócą te fajne czasy co były kiedyś,,to tyle,,,pa:cześć3:

Wrrrrr.....:grzmotnąć: Co to za defetyzm? :lanie: Jedź do Tricity, to zobaczysz jak wszystko niekaput jest :czytaj: Jak miasta się rozwijają, jak gospodarka kwitnie, jak przybywa osiedli i dróg....To kwestia włodarzy miasta czy gminy...dobry pomysł i pieniążki z EU lecą. Tylko trzeba chcieć. Moje koleżanki z Gliwic i Wałbrzycha tak samo jak ty mówią...kaput, kaput....A na wyborach to kogo się wybrało? Hę? :czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wrrrrr.....:grzmotnąć: Co to za defetyzm? :lanie: Jedź do Tricity, to zobaczysz jak wszystko niekaput jest :czytaj: Jak miasta się rozwijają, jak gospodarka kwitnie, jak przybywa osiedli i dróg....To kwestia włodarzy miasta czy gminy...dobry pomysł i pieniążki z EU lecą. Tylko trzeba chcieć. Moje koleżanki z Gliwic i Wałbrzycha tak samo jak ty mówią...kaput, kaput....A na wyborach to kogo się wybrało? Hę? :czytaj:

Mirelka a co mi po osiedlach i drogach jak żadnych rozrywek nie ma :rozpacz: bida i już,,ludzie zdziwaczali i tyle,, :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, jak byśmy się nie widzieli już, to na szczęśliwą podróż ślę Ci klasyka hiszpańskiego:love:

 

Patrzę na figury tych dwóch pań w czerwonych sukienkach i mam figurę pogobną do tej odwróconej tyłem doszłam więc do wniosku,że muszę kupić sobie podobną sukienkę oczywiście bez takiej ilości przepięknych falban u dołu :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, jak byśmy się nie widzieli już,

:hura:  A my tak często się widzimy:hura:ale mimo tego ,,ja Ciebie wszędzie znajdę,,stukne puknę i mam,,:grzmotnąć:  ja jestem ciekawa co za hity ja tam będe tańczyła,,,a hiszpankę mam w domu,,biało czarną,,,klasykę tez potrafię odtańczyć,,czasami jestem poważna,,trudno mi to wychodzi ale jak sie postaram,,,to udaje mi się,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf , jestem . Obleciałam moje miasto , natraciłam znowu kasy >:( i padam na pysk . Mieszkam bogatym rejonie Polski , jest u nas cała masa ludzi z grubą kasą i jeszcze więcej snobów , dla których jest większość sklepów z wywindowanymi cenami . Można się okupić w jakiś tanich chińszczyznach , gdzie nie ma nic interesującego , lub w sklepach gdzie ceny są droższe jak a Wawie O.o  Moje miasteczko ma ponad 20000 mieszkańców a mamy fryzjerów , którzy za pofarbowanie włosów z obcięciem , liczą sobie ponad 400 zł . Oni wszyscy się utrzymują z paniuś , które płacą tyle kasy tylko dlatego , żeby móc się pochwalić , że robiła fryzurkę u tego , czy tamtego O.o Oglądałam dzisiaj ładne firanki na okno , cena 1200 zł O.o Spotkałam dawno niewidzianą znajomą , która obleciała mnie wzrokiem od stóp do głowy i skwitowała ... o jaki masz ładny płaszczyk , od kogo to i za ile ? .... Mam alergię na pytanie od kogo >:( Najgorsze jest to  , że teraz większość młodych dziewczyn zadłuża się , żeby kupić sobie coś od kogoś lub za aż tyle . Żal mi tych ludzi i ich płytkości ale przez ich głupotę normalny człowiek musi u nas za wszystko przepłacać albo jechać gdzieś daleko na zakupy >:( Chyba zacznę wszystkie zakupy robić w De :dobrze: ..... To się nagadałam , ale musiałam dać upust emocjom .Od kilku lat nie podobają mi się te zmiany u nas , i ciągle jest coraz gorzej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wrrrrr.....:grzmotnąć: Co to za defetyzm? :lanie: Jedź do Tricity, to zobaczysz jak wszystko niekaput jest :czytaj: Jak miasta się rozwijają, jak gospodarka kwitnie, jak przybywa osiedli i dróg....To kwestia włodarzy miasta czy gminy...dobry pomysł i pieniążki z EU lecą. Tylko trzeba chcieć. Moje koleżanki z Gliwic i Wałbrzycha tak samo jak ty mówią...kaput, kaput....A na wyborach to kogo się wybrało? Hę? :czytaj:

:854_bangbang:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...