Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Łukasz napisał:

księżniczka Blondi w akcji...:cool:

 

 

 

images-19.jpeg

Moja waliza jest gorzej rozdarta od tej,,,,,ta ma widzę jeszcze kupę miejsca ,,po mojej musze skakać aby ubić,,a tam czesto laptop już siedzi ,,ale nigdy nie pomyślałam ,że może mu sie krzywda stać,,jest dobrze chroniony od moich podskoków,,,albo ja taka lekka:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Ja już wreszcie koniec laby:oklaski:

I co teraz??? tyranie do rana? seksomania do świtu? czy laptomania ,,czy lóżkomania,,czy może pieluchomania,,,Bo my placy cieszymy sie pracowac a nie leniuchowac,,taki z nas pracowity naród i dlatego tak nas tutaj potrzebują,,nie chcą obiboków ,,:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Moja waliza jest gorzej rozdarta od tej,,,,,ta ma widzę jeszcze kupę miejsca ,,po mojej musze skakać aby ubić,,a tam czesto laptop już siedzi ,,ale nigdy nie pomyślałam ,że może mu sie krzywda stać,,jest dobrze chroniony od moich podskoków,,,albo ja taka lekka:oklaski:

Jak ja uwielbiam pakowanie :haha:....ale tylko na zjazd do domu :oklaski: W drugą stronę już tak nie działa :oops: Ciekawe dlaczego? :smutek: Ty się @Blondi ciesz, że masz dużą brykę....nawet niezamknięta waliza nie będzie przeszkadzała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

I co teraz??? tyranie do rana? seksomania do świtu? czy laptomania ,,czy lóżkomania,,czy może pieluchomania,,,Bo my placy cieszymy sie pracowac a nie leniuchowac,,taki z nas pracowity naród i dlatego tak nas tutaj potrzebują,,nie chcą obiboków ,,:dobrze:

Tiaaaaaa......pracoholicy wręcz jesteśmy :haha: Zwłaszcza ci co 24 na dobę pracują :haha::haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jak ja uwielbiam pakowanie :haha:....ale tylko na zjazd do domu :oklaski: W drugą stronę już tak nie działa :oops: Ciekawe dlaczego? :smutek: Ty się @Blondi ciesz, że masz dużą brykę....nawet niezamknięta waliza nie będzie przeszkadzała :haha:

Nawet walizy nie biorę tym razem bo i po co,,szafy  na mnie czekają,,,jeden kłopot mam z głowy,,aby tylko wieszaczki przeniesc,,tak lubię sie pakowac,,reszta na ółkach jest a jeszcze reszta w dwóch innych torbach gdzies tam upchane,,nawet nie wiem gdzie,,znajdzie się,,,a jeszcze trochę wyciągnę,,ile ja tego nawiozlam już tutaj,,a w domu pełne szafy mam jeszcze,,,kto to widział tyle szmat nakupić,,,:przekleństwa: :grzmotnąć: tylko naboć troche rozumu aby zaprzestać:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nawet walizy nie biorę tym razem bo i po co,,szafy  na mnie czekają,,,jeden kłopot mam z głowy,,aby tylko wieszaczki przeniesc,,tak lubię sie pakowac,,reszta na ółkach jest a jeszcze reszta w dwóch innych torbach gdzies tam upchane,,nawet nie wiem gdzie,,znajdzie się,,,a jeszcze trochę wyciągnę,,ile ja tego nawiozlam już tutaj,,a w domu pełne szafy mam jeszcze,,,kto to widział tyle szmat nakupić,,,:przekleństwa: :grzmotnąć: tylko naboć troche rozumu aby zaprzestać:oklaski:

To wasz transporter? image.png.cc95634af8cf853845e12e96cbf349f1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Niiiieieieeee!!!!!!  takich kosycków nie mam,,,nie !!! a może w środku jeszcze jest sypialnia i jadalnia i toaleta i kuchnia itd, oraz 4 miejsca siedzące  ,,,auto guma ,,,

Skoro auto-guma, to co się martwisz? Bierz ciuchów ile wlezie...:haha:Może się potem okazać, że czegoś zabrakło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

Ładna ta sukienka !!!

kosztuje 40 euro po obniżce,,kupiłabym juz ją,,ale nic nie wiadomo u mnie,,trochę sie boję ,że może być w rzeczywistości inna niż na fotce,, ,,podam adres na Hiszpanię, jak co i niech wysyłają,,,hahahha 

bae50ae8e1fdf94a79da6c27264cfa10.jpg

Byłaby super...ale te marszczenia...:smutek: mówiłam przecież...żadnych marszczeń :przekleństwa: Ale kolor i góra ok. :dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

Tylko taka szczupla nie jestem w pasie,,,:rozpacz: chyba ,że anytygwałty ubiorę i się scisnę:święty::trele:

A masz antygwałty? Ja mam takie pancerne pod sam biust :haha:Fajne, zwłaszcza, jak trzeba jakoś talię wygładzić :oops:Ale do lnu bym raczej ich nie polecała....potówki masz jak w banku :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Byłaby super...ale te marszczenia...:smutek: mówiłam przecież...żadnych marszczeń :przekleństwa: Ale kolor i góra ok. :dobrze: 

Mnie się podoba ale.... wygląda jak wygnieciona a tego nie znoszę. Jak ma wzorki to mniej widać. :d

Mam nawet ładny komplet z lnu. Miałam na sobie raz i wisi sobie w szafie.

Muszę sobie czegoś poszukać, ale nie sukienkę bo zimą nie noszę sukienek. Wiem ! Potrzebuję kurtkę albo płaszczyk. I to koniecznie cieplusie. :d

Może mi nerwy przejdą bo wszystko mnie dzisiaj  ( pip.pip.pip. ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...