Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ my wszyscy cos odliczamy,, @Mirelka1965 ja tez odliczam ,,mam jeszcze dwa dni a może 3 dni na wyjazd ,,w niedzielę ruszamy,, a moja sukienka jest już w Amsterdamie i nie dojdzie do mnie na czas,,a szkoda,,nie zdąży ,,,będzie na mnie czekac ,,,:rozpacz: a tak mimo wszystko liczylam ,że może dojdzie ,,,ale mam tyle sukienek ,że sama sie nie mogę doliczyć,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katii napisał:

Mirelka cieszę się z Tobą , bo ja również w piątek wyjeżdżam .Po światach będę w Twoich  stronach ,oczywiście pomacham Ci:oklaski:

To My cieszymy się również z Tobą :oklaski:@Mirelka1965 wyjeżdża we wtorek według najświerzszych informacji :oklaski:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Katii napisał:

Mirelka cieszę się z Tobą , bo ja również w piątek wyjeżdżam .Po światach będę w Twoich  stronach ,oczywiście pomacham Ci:oklaski:

Super! :oklaski: Cieszę się @Katii z twojego powrotu, cieszę się z tego, że będziesz mi machać, cieszę się dzisiaj ze wszystkiego :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

To My cieszymy się również z Tobą :oklaski:@Mirelka1965 wyjeżdża we wtorek według najświerzszych informacji :oklaski:

Tak jest....chociaż życzyłaś mi 2 na jeden, ale jakoś tak czasoprzestrzeń nie słucha twoich zaleceń :smutek::haha:Wtorek, wtorek, wtorek.....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

A ja wyjdę w przyszłym roku na molo i pomacham każdej z osobna, Katii i Mirelka1965:oklaski:

A czemu masz machać każdej z osobna? :szok: Wystarczy zameldować, kiedy będziesz na tym molo, a my się umówimy we dwie i organoleptycznie cię uściskamy zamiast wirtualnych machań :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Ależ my wszyscy cos odliczamy,, @Mirelka1965 ja tez odliczam ,,mam jeszcze dwa dni a może 3 dni na wyjazd ,,w niedzielę ruszamy,, a moja sukienka jest już w Amsterdamie i nie dojdzie do mnie na czas,,a szkoda,,nie zdąży ,,,będzie na mnie czekac ,,,:rozpacz: a tak mimo wszystko liczylam ,że może dojdzie ,,,ale mam tyle sukienek ,że sama sie nie mogę doliczyć,,,:love:

Co się odwlecze, to nie uciecze :haha: Będziesz miała tę sukienkę na kolejny wypad w ciepłe strony :oklaski:I w sumie dobrze się stało, bo takiego nadbagażu kamper mógłby nie wytrzymać, a i słodziak będzie spokojniejszy, że "tylko tyle" zapakowałaś :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co się odwlecze, to nie uciecze :haha: Będziesz miała tę sukienkę na kolejny wypad w ciepłe strony :oklaski:I w sumie dobrze się stało, bo takiego nadbagażu kamper mógłby nie wytrzymać, a i słodziak będzie spokojniejszy, że "tylko tyle" zapakowałaś :haha::tak2:

Ale to ślubna sukienka miała być :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ale to ślubna sukienka miała być :oklaski:

Aaaaaa....to zmienia postać rzeczy :haha: Czyli kamperem przez Holandię, sukienkę z magazynu odebrać...i w dalszą podróż do Hiszpanii....po słońce, po serce i po......obrączkę? :d:oklaski: A na after party, tfu...poprawiny, dostaniemy zaproszenie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaaaa....to zmienia postać rzeczy :haha: Czyli kamperem przez Holandię, sukienkę z magazynu odebrać...i w dalszą podróż do Hiszpanii....po słońce, po serce i po......obrączkę? :d:oklaski: A na after party, tfu...poprawiny, dostaniemy zaproszenie? :haha:

Nie widze innej opcji trzeba kuć żelazo tfu serce póki gorące a za pierwszą dróżkę to mi już @Blondi obiecała,że mnie bierze :oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Nie widze innej opcji trzeba kuć żelazo tfu serce póki gorące a za pierwszą dróżkę to mi już @Blondi obiecała,że mnie bierze :oklaski::oklaski:

Zajebiaszczo :oklaski: Ja tam mogę w ostatnim rzędzie siedzieć, bo tam zawsze najlepsze siupy się dzieją :haha: Oj damy po zaworach, oj damy...będzie pamiętała @Blondi do końca życia tę uroczystość.....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To bierz auto i jedź do mojego męża w odwiedziny, do Euskirschen :haha:Będziesz pierwsza, która go pozna, masz niedaleko :donos: A wracać będziecie tego samego dnia....więc kto wie....:haha:

Pierwsza z forum???????? :p a i  co do tego nie masz  żadnej pewnośći :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Pierwsza z forum???????? :p a i  co do tego nie masz  żadnej pewnośći :haha:

 

Pewna to ja jestem tylko tego, że dwoje dzieci mam i kredyt we frankach :haha:Ale najbliżej do PP to ma @Maria Jolanta, no i prawo jazdy też ma :trele: Z buta nie musi grzać jak po bułki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pewna to ja jestem tylko tego, że dwoje dzieci mam i kredyt we frankach :haha:Ale najbliżej do PP to ma @Maria Jolanta, no i prawo jazdy też ma :trele: Z buta nie musi grzać jak po bułki :oklaski:

A właśnie @Maria Jolanta  ostatnio coś wspominała ,że poznała jakiegoś N N tfu R R I spotykają się po godzinach :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To bierz auto i jedź do mojego męża w odwiedziny, do Euskirschen :haha:Będziesz pierwsza, która go pozna, masz niedaleko :donos: A wracać będziecie tego samego dnia....więc kto wie....:haha:

Lepiej nie bo mam zły humor.

Szykuję się na rozmówkę z dziećmi w niedzielę. Wkurza mnie że jak córka dawała pieniądze to było zawsze 100 EUR w niedzielę. Teraz syn ma kartę do konta i raz mam 100 raz 20 a raz 50. I nigdy nie wiem kiedy będzie kasa ani ile. Ostatnio dzwoniłam bo nie dostałam pieniędzy prawie dwa tygodnie i zostało mi dosłownie 1 EUR. Teraz się zaparłam i o kasę nie będę prosiła ale wywalę wszystko w niedzielę. :przekleństwa: Lodówka i piwnica świecą pustkami a ja mam ostatnie kilka EUR na chleb i coś jeszcze. >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Lepiej nie bo mam zły humor.

Szykuję się na rozmówkę z dziećmi w niedzielę. Wkurza mnie że jak córka dawała pieniądze to było zawsze 100 EUR w niedzielę. Teraz syn ma kartę do konta i raz mam 100 raz 20 a raz 50. I nigdy nie wiem kiedy będzie kasa ani ile. Ostatnio dzwoniłam bo nie dostałam pieniędzy prawie dwa tygodnie i zostało mi dosłownie 1 EUR. Teraz się zaparłam i o kasę nie będę prosiła ale wywalę wszystko w niedzielę. :przekleństwa: Lodówka i piwnica świecą pustkami a ja mam ostatnie kilka EUR na chleb i coś jeszcze. >:(

Skąd my to znamy O.o:(:przekleństwa::grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka65 , bo dzieli Ciebie i Katii pewna odległość....dlatego na molo jednym i drugim się umówię:oklaski:

W kwiaciarni oglądałem stroiki przeróżne , od 10 do 20 euro....upatrzyłem sobie mały stroik z małymi lampeczkami...za 12 ,  jutro pójdę sobie kupić....jeszcze mi z tej 50tki została kaska, więc fajnie:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Mirelka65 , bo dzieli Ciebie i Katii pewna odległość....dlatego na molo jednym i drugim się umówię:oklaski:

W kwiaciarni oglądałem stroiki przeróżne , od 10 do 20 euro....upatrzyłem sobie mały stroik z małymi lampeczkami...za 12 ,  jutro pójdę sobie kupić....jeszcze mi z tej 50tki została kaska, więc fajnie:dobrze:

No to przyszłoroczny urlop ciekawie Ci się zapowiada :):oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Ale to jest nowe miejsce i jak nie zawalczę to kolejne osoby będą miały kłopot.

Mnie to zwisa, za tydzień wyjeżdżam ale co mam do powiedzenia to powiem !

 

Mi się też zdarzyło butelek po domu szukać bo przyjechał wnuczek i wyciągnął od babci ostatnie 100 euro z kasy,którą ja miałam na zakupy a nie wspomnę już dziadka,który mało zawału nie dostał za każdym razem jak o pieniądze prosiłam poniżające to było jak diabli .A powiedzieć zawsze można oczywiście  niech wiedzą,że z gówna bata nie ukręcisz i my jakimiś dziadami nie jesteśmy,żeby za każdym razem prosić się o pieniądze .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że jak zadzwonię to kasa będzie ale nie będę miała argumentów na niedzielę. :d

Podopieczna ma pieniądze ale zawsze je gubi, gdzieś upycha i potem szuka, czasem nie znajduje a potem się denerwuje bo ona musi mieć pieniądze. Ma demencję więc od niej NIGDY ani 1 EUR nie wezmę. Ostatnio "zwinęła" do torebki mój prywatny portfel z kasą i dokumentami. :trele: Czasem jest tak zagubiona że o wszystko mnie pyta bo nie pamięta...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...