Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Łukasz napisał:

ale chyba nie dla nas:(

Jak sam/sama sobie nie wypłacisz, to nie licz na cud:cześć3:

images-8.jpeg.9ef599e60deb50e54ce3f2647ce868cc.jpeg

Skoro nie płacimy podatków w De , to na niemieckie premie nie mamy co liczyć a tym bardziej od naszych agencji .O.o U naszych sąsiadów też nie jest tak kolorowo jak było kilka lat temu . Teraz dużo ludzi ma bardzo okrojone te premie , albo nie dostaje ich wcale . Do publicznej wiadomości podaje się tylko te firmy , które tak fajnie wypłacają a o reszcie się milczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dowcip znalazłam w sieci....:donos:

Samolot wystartował z lotniska. Po osiągnięciu wymaganego pułapu, kapitan odzywa się przez intercom:
- Panie i panowie, witam na pokładzie samolotu. Pogodę mamy dobrą, niebo czyste, więc zapowiada nam się przyjemny lot. Proszę usiąść, zrelaksować się i... o o jejku, o o jejku!
Po chwili ciszy intercom odzywa się znowu:
- Panie i panowie, najmocniej przepraszam jeśli przed chwilą państwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylał na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniście państwo zobaczyć przód moich spodni.
Na to odzywa się jeden z pasażerów:
- To pewnie nic w porównaniu z tyłem moich..

Trzymajcie kciuki, żeby mnie to nie spotkało :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Taki dowcip znalazłam w sieci....:donos:

Samolot wystartował z lotniska. Po osiągnięciu wymaganego pułapu, kapitan odzywa się przez intercom:
- Panie i panowie, witam na pokładzie samolotu. Pogodę mamy dobrą, niebo czyste, więc zapowiada nam się przyjemny lot. Proszę usiąść, zrelaksować się i... o o jejku, o o jejku!
Po chwili ciszy intercom odzywa się znowu:
- Panie i panowie, najmocniej przepraszam jeśli przed chwilą państwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylał na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniście państwo zobaczyć przód moich spodni.
Na to odzywa się jeden z pasażerów:
- To pewnie nic w porównaniu z tyłem moich..

Trzymajcie kciuki, żeby mnie to nie spotkało :haha:

Proponuję zaopatrzyć się w pampersy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Taki dowcip znalazłam w sieci....:donos:

Samolot wystartował z lotniska. Po osiągnięciu wymaganego pułapu, kapitan odzywa się przez intercom:
- Panie i panowie, witam na pokładzie samolotu. Pogodę mamy dobrą, niebo czyste, więc zapowiada nam się przyjemny lot. Proszę usiąść, zrelaksować się i... o o jejku, o o jejku!
Po chwili ciszy intercom odzywa się znowu:
- Panie i panowie, najmocniej przepraszam jeśli przed chwilą państwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylał na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniście państwo zobaczyć przód moich spodni.
Na to odzywa się jeden z pasażerów:
- To pewnie nic w porównaniu z tyłem moich..

Trzymajcie kciuki, żeby mnie to nie spotkało :haha:

Haha dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja też tak skaczę , raz ozdoby świąteczne , na innej stronie szukam prezentów , a gdzie indziej eliksirów młodości :cool::haha:

Skupiona jestem na filmie, uchem łowię odgłosy z góry, ale zaraz towarzystwo idzie do łóżeczka i mogę rozpocząć Erharting by night :hura: Prezenty mnie nie interesują , ozdoby mam z ubiegłego roku, młoda i piękna jestem, więc eliksirów nie potrzebuję...zatem.... :hura: No i znalazłam kolejne credo 5a32ae8f9d535_leniwakobieta.jpg.b44131f9c825e6a86d30fd09fd80246b.jpg No i jak się z życia nie cieszyć? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...