Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam @Blondi pakowanie? Ja zaczęłam...waliza stoi...tylko wrzucić to co na wierzchu i mogę spadać :oklaski::hura:Aktualnie jestem na etapie zwalniającego czasu :smutek: Czyli trzeba poprawić sobie humor jakąś :kawa: i może jakieś :ciacho:? Zaczynamy popołudnie przy mikrofonie, czy czekamy na resztę obiboków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jak tam @Blondi pakowanie? Ja zaczęłam...waliza stoi...tylko wrzucić to co na wierzchu i mogę spadać :oklaski::hura:Aktualnie jestem na etapie zwalniającego czasu :smutek: Czyli trzeba poprawić sobie humor jakąś :kawa: i może jakieś :ciacho:? Zaczynamy popołudnie przy mikrofonie, czy czekamy na resztę obiboków? 

Właśnie zaraz pójdę wybierać swoje śliczne kreacje letnie,,nakupiłam w tym roku w styczniu kupę i nawet nie miałam okazji co niektórych ubrac,,a same latowce,,mam sporo,,niech zobaczą światło dzienne w Hiszpani,,hahahhaha a stroić sie lubię i paradowanka odwalać też potrafię,,,praca opiekunki mnie tego nauczyla,,:oklaski: ja chyba zacznę od zupy mięsnej,,:trele: a kawke chwycę troszkę pózniej,,,bo chyba z 5 :kawa: wypiłam rano:p taka jestem rano spragniona tego napoju,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drupi ???? zawsze ,,to moja młodośc przecież,,,:$ pierwsze motyle itd. ja to w ogóle z muzyka przezylam te wszytkie lata,,bo co nie slucham to dobrze znam,,za dużo się tańczylo i za dużo dyskotek sie obskakiwało,,w tym bylam dobra ,,do rana mogłam tańczyć,,nie do zdarcia ,,ale jest co teraz wspominac,,bo nasze dzieci to dopiero nie wytrzymałe istotki,,zmęczone i w ogóle inaczej zyją teraz niż my ,,,niż ja,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaspałem...Spacerek zaliczyłem, pokoik dziadka na glanc zrobiony...korci mnie, żeby przed jego powrotem jeszcze trzy okienka machnąć, bo sam już nie mogę się na nie patrzeć.. Później byłoby mu zimno, gdybym mu wietrzył mieszkanie...

Co się dzieje w naszej Polsce....przegląd artykułów:książka: kur.i.y  się człowiek nabawi:cześć3:

http://wyborcza.pl/7,160532,22780854,plac-szewczyka-zdekomunizowany-przez-wojewode-to-plac-lecha.html#a=190&c=8000

http://wyborcza.pl/7,155287,22780331,szkolenie-u-rydzyka-zus-ma-swoje-osrodki-szkoleniowe-ale-woli.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Dzieńdoberek :) Miłego dzionka :)   Ja dzisiaj szmatę odkładam na bok i dla odmiany jadę tracić kasę :oklaski: Dama po ostatnich stresach musi poprawić sobie humor :d  Dzisiaj oficjalnie ogłaszam strajk głogowy , ale tylko dla panów :haha:

Ja właśnie z miasta wróciłam i humor mi się znacznie poprawił już wiem do,których sklepów mam zajrzeć jak z de wrócę:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Pracusie , nie zapominajcie o kawce :dobrze: Robota nie zając , nie ucieknie :d

No, halo...ja to zapraszałam dawno na :kawa2:, tylko jedni się shoppingowali, inni wydawali kasę a jeszcze inni myli okna >:(:d Więc wypiłam sama >:(:smutek: I nawet ze stresu nawcinałam się ciasteczek :haha: Pomachałam miotełką na podwórku, bo po dzisiejszym sztormie było napaskudzone, trochę spaliłam niechcianych, ale jakże smacznych kalorii i teraz mogę klepać :oklaski:5a328c9367611_dietajestdoniczego.jpg.4852d172811f01b94672ea766d5a9e09.jpg I jest mi jeszcze lepiej przy takim credo :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...