Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Betty napisał:

pojawila sie, ale zdolowana..... ale buziaki przesylam...

Betty również przesyłam buziaki :) ..... jednak jak znajdujesz cierpliwość do Austryjaków.? Nie lepiej byłoby Tobie w DE przez agencje i spokój? Czy ta różnica pieniądza jest aż tak dużo? 

Ja obecnie pracuję w PL w korpo dla austryjackiego banku, do tych tempych ludzi trzeba mieć ponadnaturalną cierpliwość. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatni rok Adolfa, polska kolacja,coś jeszcze podpowiedzieć? :ostrzegam:

a napislam jak to sie gimnastykowalysmy w kuchni...oj smiechu bylo co niemiara ajka sobie foty ogladam jak maz corki adiego probuje barszczk w plaszczu ....zajebiaszcze..niech towarzystwo czyta i komentuje:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, emma napisał:

Betty również przesyłam buziaki :) ..... jednak jak znajdujesz cierpliwość do Austryjaków.? Nie lepiej byłoby Tobie w DE przez agencje i spokój? Czy ta różnica pieniądza jest aż tak dużo? 

Ja obecnie pracuję w PL w korpo dla austryjackiego banku, do tych tempych ludzi trzeba mieć ponadnaturalną cierpliwość. 

to nie  jest tepota...tylko tzw poprawnosc polityczna:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma była przez parę razy u bardzo trudnej pdp. Znałam ja, ponieważ nasze babcie sie przyjaźniły i regularnie spotykały, tak też się my opiekunki poznałyśmy. 

Znajoma odważyła się i zmieniła pdp i nawet pojechała do małżeństwa. To jest jej 8 stella i najlepsza jaką miała. Babcia Niemka, dziadek Czech. Zajmuja się sobą, dziadek kładzie babcię spać. Opiekunka po obiedzie ma wolne 2h, przychodzi stawia herbatę i ciasto i znowu 3h do kolacji wolne. Sprzątanie raz dziennie jedno pomieszczenie w domu. Gotuje 5 dni w tygodniu, poniewaz w soboty ich syn gotuje, a w niedzielę córka. Obwożą ją, aby nie czuła rutyny. Bardzo sobie chwali. Miała być 2 mc, ale przedłużyła na 3 mc.Podpowiedziała jej, że jeśli tak dobrze jej, to lepiej przezimować na fajnej stelli, bo pdp chodzą, ale też nie wiadomo jak długo pożyją, poza tym lepiej wolne mieć gdy jest cieplej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A tak z innej beczki :haha:Opowiedzcie, czy udało wam się w jakiś sposób zadziwić waszych pdp i ich rodziny...

@Mirelka1965ale za to ja dostałam dzisiaj piernikowe drzeweczko...zabiore sobie a co...powiesze gdzies ...na jakims wiechciu bo choinke chce w tym roku ....nietypowa zrobic:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się córeczka mojej ulubionej babci jak mnie pouczała i instruowała >:( Szczególny nacisk kładła na włączenie palników i piekarnika w kuchence a mieli wszystko na gaz O.o Musiałam to zrobić przy niej i wyobrażcie sobie ,że nie tylko ręka ale i powieka mi nawet  nie drgnęła no i przy niej zawsze udawało mi się to za pierwszym razem czyli marnowałam tylko jedną zapałkę:oklaski::haha:a jak tylko córeczka pojechała to za każdym razem pół paki zapałek wypalałam zanim mi się udało ten płomień w piekarniku zapalić  :haha::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...