Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja kaptur też ubierałam ale czapka niszczy mi fryzurę :) a chciała Ci powiedzieć,że w Kauflandzie widziałam mnóstwo kosmetyków z tej serii ,którą mi poleciłaś no wiesz na bazie kofeiny tylko nie miałam czasu pooglądać bo przypuszczam,że są nie tylko do pielęgnacji włosów  może jeszcze coś mi po nich urośnie jak sobie je kupię  O.o:haha:

A są one z serii 39? Bo do ciała to widziałam tylko 49. Dla młodzieży 21 też  jest fajna seria, testowała Córcia moja. Ja jadę po niedzieli do Aldi po kosmetyki do twarzy. Spróbuj kiedyś Biocura w Aldi południowym albo Lacura w północnym. Naprawdę są genialne i niedrogie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A są one z serii 39? Bo do ciała to widziałam tylko 49. Dla młodzieży 21 też  jest fajna seria, testowała Córcia moja. Ja jadę po niedzieli do Aldi po kosmetyki do twarzy. Spróbuj kiedyś Biocura w Aldi południowym albo Lacura w północnym. Naprawdę są genialne i niedrogie. 

O Biocur coś słyszałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A są one z serii 39? Bo do ciała to widziałam tylko 49. Dla młodzieży 21 też  jest fajna seria, testowała Córcia moja. Ja jadę po niedzieli do Aldi po kosmetyki do twarzy. Spróbuj kiedyś Biocura w Aldi południowym albo Lacura w północnym. Naprawdę są genialne i niedrogie. 

i moje maszynki w aldii:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

O Biocur coś słyszałam :)

Fajne. Zielona seria dla nas, różowa generacja w górę, a niebieska generacja w dół. Cała seria jest i nawet płatki pilingujące, te akurat bez podziału na wiek. Ja tę serię lubię i mojej cerze służy. Nie kupuję tylko kremu na noc,  bo się przed snem nie nawilżam zewnętrznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A są one z serii 39? Bo do ciała to widziałam tylko 49. Dla młodzieży 21 też  jest fajna seria, testowała Córcia moja. Ja jadę po niedzieli do Aldi po kosmetyki do twarzy. Spróbuj kiedyś Biocura w Aldi południowym albo Lacura w północnym. Naprawdę są genialne i niedrogie. 

Lacura kupowałam sobie i córkom, dobre są i cenowo naprawdę niedrogie. :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Fajne. Zielona seria dla nas, różowa generacja w górę, a niebieska generacja w dół. Cała seria jest i nawet płatki pilingujące, te akurat bez podziału na wiek. Ja tę serię lubię i mojej cerze służy. Nie kupuję tylko kremu na noc,  bo się przed snem nie nawilżam zewnętrznie ;)

:haha:jak mi się uda do Aldi  tu pojechać to popatrzę a jak nie to tam gdzie na Święta jadę na pewno do Aldi zajrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Lacura kupowałam sobie i córkom, dobre są i cenowo naprawdę niedrogie. :)

 

Biocura jest ciut lepsza, niestety. Ale za te pieniądze super jakość. Najdroższe serum do twarzy i krem pod oczy po 5 ojro. Chociaż trafiłam za 3,5 też. Ale zadowolona jestem i moja Mama też. Tylko kremu pod oczy nie może :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A co to są za maszynki i do czego?:$

Do golenia z 4 albo 6 ostrzami. Super sprawa. Zamiast Wilkinson. Cena 3 x tańsze a jakością nie odbiegają. Dla chłopaków naszych. Damskich nie miałam okazji kupić.

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Biocura jest ciut lepsza, niestety. Ale za te pieniądze super jakość. Najdroższe serum do twarzy i krem pod oczy po 5 ojro. Chociaż trafiłam za 3,5 też. Ale zadowolona jestem i moja Mama też. Tylko kremu pod oczy nie może :|

a ja i po jednej serii i po drugiej serii sie czochram...masakra wiec....nivea albo frei....chociaz dostalam ostatnio biotherm i mocno przereklamowane a serum od mojego dziadka tez mi nie sluzy...masakra...czyli zmarchy i tyleO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

a ja i po jednej serii i po drugiej serii sie czochram...masakra wiec....nivea albo frei....chociaz dostalam ostatnio biotherm i mocno przereklamowane a serum od mojego dziadka tez mi nie sluzy...masakra...czyli zmarchy i tyleO.o

Spróbuj Tołpa, moja Córcia używa, a ma bardzo wrażliwą cerę. Mam jeszcze zapas Biocury niebieskiej, dam ci na spróbowanie. Może twoja skóra nie nadąża za PESELem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Spróbuj Tołpa, moja Córcia używa, a ma bardzo wrażliwą cerę. Mam jeszcze zapas Biocury niebieskiej, dam ci na spróbowanie. Może twoja skóra nie nadąża za PESELem ;)

@Mirelka1965@@@@@

ale juz probowalam te serie i porobily mi sie wytry...o sorki wypryski...O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana tematu

siedze sobie i sie bycze ogladam snietego mikolaja setny chyba razO.o..czekam na swojego dziadka :ostrzegam:

i tak mija pierwsza adwentowa niedziela..zadnego wypasu no mo ze tylko tyle ze o dziwo skladamy sobie grzecznosciowe zyczenia  z pflegedienst lub z caritasem..a jak wam dzioneczek mija dziewczeta

 

no i nie gotuje juz drugi dzien!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A tak z innej beczki :haha:Opowiedzcie, czy udało wam się w jakiś sposób zadziwić waszych pdp i ich rodziny...

@Mirelka1965czekam na okazje ....moze sie okazja trafi...

ale dzisiaj ...bo przeciez adwent mamy...taka niedosptepna dziewczyna z pomocy ZAPROSILA !!!!mnie na :papieros:

az mi:kopara:

taki byl ubberaschun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...