Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

@violkaa ja bokiem przez drzwi bo moja....jak kierownica autobusu ...normalnie se ne da i zeby mi szlo gdzie indzie to nie...zawsze w biodra...masakraO.o

No, to w sumie nie wiadomo co lepsze? :szok: Najlepiej być piękną, młodą i bogatą :hura:A takie rzeczy jak dupa jak stodoła, opona ratunkowa w rozmiarze koła od traktora, czy udka toczone jak kolumny w stylu jońskim to detaliki :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Jakby nie patrząc , to obfite biodra zawsze mają więcej zwolenników jak przeciwników :d

@violkaale czemu one jak kieorwnica autobusu musza byc???

wiesz jak trudno potem usiasc w jakims normalnym fotelu..trza sie bokiem pakowac bo inaczej nie da rady, nozke na nozke jak pani jaworowicz ..nie wspomne o spodniach...w talii ok ale na biodrach ..za malo albo tak opiete ze ze strach sie bac bo pekna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No, to w sumie nie wiadomo co lepsze? :szok: Najlepiej być piękną, młodą i bogatą :hura:A takie rzeczy jak dupa jak stodoła, opona ratunkowa w rozmiarze koła od traktora, czy udka toczone jak kolumny w stylu jońskim to detaliki :haha::tak2:

otoz to moja droga...i co wazne...wiatr mnie nie porwie:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@violkaale czemu one jak kieorwnica autobusu musza byc???

wiesz jak trudno potem usiasc w jakims normalnym fotelu..trza sie bokiem pakowac bo inaczej nie da rady, nozke na nozke jak pani jaworowicz ..nie wspomne o spodniach...w talii ok ale na biodrach ..za malo albo tak opiete ze ze strach sie bac bo pekna;)

No, co ty? :szok: A co mają panie z kołem od traktora powiedzieć? W tyłku ok, nogawki ok, nóżkę na nóżkę założyć można,ale spróbuj jakieś spodnie w pasie zapiąć....:smutek:A nawet jak ci się uda, to górą lawa wypływa....:mur: Bluzki to tylko w fasonie ciążowym.....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No, co ty? :szok: A co mają panie z kołem od traktora powiedzieć? W tyłku ok, nogawki ok, nóżkę na nóżkę założyć można,ale spróbuj jakieś spodnie w pasie zapiąć....:smutek:A nawet jak ci się uda, to górą lawa wypływa....:mur: Bluzki to tylko w fasonie ciążowym.....:smutek:

@Mirelka1965

moja "ciaza" splywa mi kurcze gdzies na dol;)...w pasie dopinam ale szwy trzecza ...zeby tak gora jeszcze robila sie wieksza ..jak u pamelii..a tu zanim gora jako tako bedzie fajna to moj dol bedzie wygladal jak u...barbapapy....:szok:

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ten widok zarezerwowany jest dla wybranych :trele: Ja tak sobie siedzę na foteliku, image.png.aad86ffe234dc39111e4dadc4c2ed466.pngprzez okno wyglądam i widzę....ciemność widzę :trele:   

 

Czuję się wybranką Twoją O.o no i jednak nie kłamałaś nóżki jak u sarenki O.ogorzej z resztą :haha::trele:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prawie trzy tygodnie do wyjazdu a już rodzina się pyta kiedy wrócę. xd

Cieszę się że jestem taka "rozrywana" bo po świętach wracam do "Gangreny" którą córka zabiera do siebie aż na 9 dni bo nie chcą nikogo innego tylko poczekają na mnie. :d Ciekawa jestem czy tutaj też się dopasują do moich terminów bo to będzie ponad dwa miesiące.

Z drugiej strony przydałoby się coś zmienić i pojechać za większe pieniążki a nie tylko same lekkie miejsca. Hmmmm.... Zresztą po świętach będzie pierwszy raz kiedy wrócę w to samo miejsce.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

7 !!!!!!!:oklaski::hura:a to znaczy,że za tydzień o tej porze będę już miała spakowane tobołki i czekała na zmienniczkę :hura:a potem:cześć::cześć: a w domu  :wino::wino::wino:i tak przez 7 dni :haha:

Jedzą, piją, lulki palą,

Tańce, hulanka, swawola;

Ledwie karczmy nie rozwalą,

Cha cha, chi chi, hejza, hola!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jeszcze prawie trzy tygodnie do wyjazdu a już rodzina się pyta kiedy wrócę. xd

Cieszę się że jestem taka "rozrywana" bo po świętach wracam do "Gangreny" którą córka zabiera do siebie aż na 9 dni bo nie chcą nikogo innego tylko poczekają na mnie. :d Ciekawa jestem czy tutaj też się dopasują do moich terminów bo to będzie ponad dwa miesiące.

Z drugiej strony przydałoby się coś zmienić i pojechać za większe pieniążki a nie tylko same lekkie miejsca. Hmmmm.... Zresztą po świętach będzie pierwszy raz kiedy wrócę w to samo miejsce.

 

Czasami człowiek po tych lepiej płatnych miejscach , nie ma siły cieszyć się z tej kasy :( Szukaj lepiej płatnego , ale nadal lekkiego :d Mam 3 kg i 3 cm więcej od Ciebie , ale jakoś nie wyobrażam sobie , żebym mogła kogoś transferować O.o a już jakieś nocki , też nie wchodzą w grę >:( Ja wychodzę z założenia , że wystarczy być odpowiedzialnym , świadomym i oddającym tyle serca ile się dostało , żeby zasługiwać na dobrze płatne miejsca bez uszczerbku na zdrowiu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

gorzej z resztą :haha::trele:

O to chodzi @jolantapl. :smutek:Mój biust ci się nie podoba, moja opona razi, najmodniejsze okulary przeszkadzają, fryzura i biżuteria nie pasi :smutek:Ich bin traurig :smutek:Und darum ich bin sehr gestresst :smutek:i musiałam czekoladę kawową zjeść....:smutek::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...