Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ale tych dodatkowych kilogramów nabytych po tych pysznościach z prywatnej piekarni to już chyba nie :( a co tam wezmę od @Heidi namiary na stelę  u Skrucza i się ich pozbędę >:( Miałaś rację lepiej zeby poszło w tyłeczek niż w oponkę bo teraz to nie wiem czy nie wstydziła bym się z Tobą spotkać w podrózy :$;):love:

Spoko :d Waga wskazuje , że 1 kg przytyłam . Spodnie leżą dalej jak ulał , ze stanika nic nie wypływa , więc ten kg wlazł tylko w talię O.o>:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ale tych dodatkowych kilogramów nabytych po tych pysznościach z prywatnej piekarni to już chyba nie :( a co tam wezmę od @Heidi namiary na stelę  u Skrucza i się ich pozbędę >:( Miałaś rację lepiej zeby poszło w tyłeczek niż w oponkę bo teraz to nie wiem czy nie wstydziła bym się z Tobą spotkać w podrózy :$;):love:

No co ty?!!! ;) Dodatkowa opon(k)a w podróży się przydaje :d Ja nie wiem, jak mój samolot wzbije się w powietrze :d I nie ważne, gdzie ten "stres" się odkłada :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Oj tam, oj tam.....:haha: Pomyśl sobie....kominek, nastrój, świece,wino, choinka i.....bombki :haha:No i to rozbieranie, tfu...ubieranie...:haha::haha::haha:

Ubieranie to jeszcze nie byłoby tak szkodliwe dla ciśnienia @violka najgorsze byłoby jak by skończyli i chcieli zaprezentować efekt O.o:haha:a tak nawiasem mówiąc to teraz już wiem dlaczego Ty tego braku Lidla w pobliżu tak przeboleć nie mogłaś :haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Ubieranie to jeszcze nie byłoby tak szkodliwe dla ciśnienia @violka najgorsze byłoby jak by skończyli i chcieli zaprezentować efekt O.o:haha:a tak nawiasem mówiąc to teraz już wiem dlaczego Ty tego braku Lidla w pobliżu tak przeboleć nie mogłaś :haha::haha:

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystkim proponuję wspólnego wirtualnego papierosa co tam spodnie ,kilogramy ,oponki ma się przyjemność z jedzenia to się je ma się przyjemność z palenia to się pali dalej się nie wypowiadam bo idę na papierosa i do dziadka robić nam kolację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, violka napisał:

Kto powiedział , że ja nie mam koła ratunkowego ? O.o  Mam , ale pod nim gdzieś tam schowana jest talia :p:haha:

@violkaa ja bokiem przez drzwi bo moja....jak kierownica autobusu ...normalnie se ne da i zeby mi szlo gdzie indzie to nie...zawsze w biodra...masakraO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam byczenie dzisiaj az milo...nikt mi babki nie przeklada, nie rusza glowy ani nog wiec ona sobie spokojnie spi albo lezy ...na jedno wychodzi bo oczy ma zawsze otwarte..dziwnie troche

jutro tez...dziadek sobie idzie na caaaaaala niedzie

ale wiecie co...moje torby w koncy pojechaly do domku...

bus podjechal pod adres kierowca dal chwile na fajeczke a tam sie towarzystwo wysypalo...same panie wiec busik byl wesoly pewnie..a ja za 13 dni otej porze bede juz daleko daleko jak damulka z malenka walizeczka:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...