Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba tylko my dwie mamy takie dziwne godziny na pobudkę. :)

Wypijemy całą kawę a śpioszki niech sobie same zrobią. :szydera:

@Maria Jolanta 

na to wyglada..ale chocia by nie wiem jak mocno sie starala nie potrafie dluzej spac...tak chyba miałam od dziecka...no moze nie tak ektremalnie jak teraz ale...

musze naprawde padac na ryj zeby spac bite nascie godzin albo jak niektorzy sprawiedliwe 8 godzin....byc moze to teraz poteguje jednak poczucie ze jestem w pracy albo ...moje lata kiedy hormony szaleja :hura:

moge druga :kawa:?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965

moja droga a to specjalnie dla ciebie na mily dzien...z czym ci sie to kojarzy??

 

wozisz je ze soba w niunku?? i sorki za to slowo przy zabuni ale...ono juz tam byloO.o!!

mlody musi dzisiaj z krzyskiem jechac buty mu sprawdzic bo chyba w tylnym prawym albo dziura albo wentyl....i znow odfrunie mi pare ojraskow..ale na cos w koncu trzeba pracowac..

specjalnie dla ciebie.jpg

zabusia dla ciebie.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie mam problemów ze snem. Śpię chętnie ale jak się obudzę i nie mogę zasnąć to od razu mnie wszystkie gnaty bolą i muszę wstać. :)

W domciu u młodszej córci niespecjalne OK więc jak się obudzę to od razu gonitwa myśli i po spaniu. :(

Ale jest nowy dzień a każdy dzień zasługuje na to by być tym najlepszym.

 

 

1308561723_by_miniga_600.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja w sumie nie mam problemów ze snem. Śpię chętnie ale jak się obudzę i nie mogę zasnąć to od razu mnie wszystkie gnaty bolą i muszę wstać. :)

W domciu u młodszej córci niespecjalne OK więc jak się obudzę to od razu gonitwa myśli i po spaniu. :(

Ale jest nowy dzień a każdy dzień zasługuje na to by być tym najlepszym.

 

 

1308561723_by_miniga_600.jpg

@Maria Jolanta

a nam ciagle malo i malo...zapominamy zeby cieszyc sie kazdym dniem kazda chwilka...super motto na dzisiaj i na kolejne dni

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,ze trafiłam dobrze.Babciunia ma 94 lata , minimalnie mobilna Tz. przy rolatorku dojdzie do każdego miejsca w domu z tym ,ze bardzo cierpi na biodra , niestety w jej wieku nic już nie można zdziałać .Babcia jest dobrą i ciepła osoba bardzo przypomina mi moja mamusie .Rodzina  z ciekawością czekała na mnie chcąc zobaczy co to za okaz przyjedzie do ich mamy.Mysle ze dwie strony odniosły dobre wrażenie .Babciunia ma 6 dzieci widać ze są normalna rodzina która myśli i kocha ja,jest to piękne . Powiem tak,czuje się dobrze oby tak dalej.Internet w drodze ,hihi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Katii

i oby dalej tak myslec...

a medycyna w DE robi cuda ha ha haO.o ...miałam przypadek mojej pdp 97 lat pekla jej glowka kosci udowej...ona chciala sama bez pomocy itd..i przerwocila sie...bylam zdumiona ze mimo tak zaawansowanego wieku zrobili proteze czesciowa kosci udowej na pelnej narkozie..niestety juz nigdy nie wrocila umyslowo do stanu przed operacja...4miesiace pozniej zgasla...niech wiec twoja babcia jak najdluzej cieszy sie z mozliwosci dreptania przy rolatorku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :róża:Siorbię zimną :kawa: ale jestem przeszczęśliwa, że dostałam się tu do was :oklaski: Wczoraj zdechł mi internet, dzisiaj muli jak cholera :smutek:Ale póki co, to jestem :oklaski: Miłego dzioneczka kochani :cześć3::tak2:

@Mirelka1965

a odebrałas moje przeslanie specjalnie dla ciebie moja droga???

dobrze ze jestes tuz z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Katii napisał:

Myśle ,ze trafiłam dobrze.Babciunia ma 94 lata , minimalnie mobilna Tz. przy rolatorku dojdzie do każdego miejsca w domu z tym ,ze bardzo cierpi na biodra , niestety w jej wieku nic już nie można zdziałać .Babcia jest dobrą i ciepła osoba bardzo przypomina mi moja mamusie .Rodzina  z ciekawością czekała na mnie chcąc zobaczy co to za okaz przyjedzie do ich mamy.Mysle ze dwie strony odniosły dobre wrażenie .Babciunia ma 6 dzieci widać ze są normalna rodzina która myśli i kocha ja,jest to piękne . Powiem tak,czuje się dobrze oby tak dalej.Internet w drodze ,hihi

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale była akcja !

Podopieczna za nic nie chciała iść na fizjoterapię. Syn mówił że zawsze zachowuje się jak dziecko i broni przed wyjazdem. Dzisiaj odmówiłam pflegedinst bo ma jechać bez zastrzyku insuliny i bez śniadania. Biegała po całym domu i krzyczała na mnie że musi zjeść śniadanie. Ale śniadania bez insuliny nie może zjeść i dobrze o tym wie. Więc sama chciała sobie wstrzyknąć insulinę. Zadzwoniłam do syna i schowałam jej insulinę. Szukałyśmy kolejne 10 minut insuliny aż przyjechał bus i dała się do niego zapakować. Uffff. Za tydzień powtórka.

Taka spokojna i miła jest zawsze że jak dzisiaj zaczęła na mnie krzyczeć i o mało mnie nie uderzyła ( ale dobre wychowanie przeważyło ) to miałam niezły stersik. Mam nadzieję że za tydzień zaśpi i jakoś szybciej nam zleci ten cyrk.

W nagrodę mam wolne do 14-stej. :d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra kochani ja spinam moje jedrne posladki :pi znikam...mam dzisiaj 8 godzin wolnego !!!!!

a  jak sobie pomysle ze jeszcze dwie TYLKO DWIE SRODY mam a w tym masaze - dziadzio postawil...;) to odczuwam nie wiedziec czemu euforie...

w planie spacerek w mroznym powietrzu oczyszczenie pluc ze smogu nikotynowego kawa w rewe i poworto do domku...

do spisania sie na potem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odnoszę same sukcesy udała mi się uratować przypalony garnek i ładnie doczyścić kuchenkę tak ,że moja polisa OC na razie nie jest potrzebna :) Zobaczymy co dalsza część dnia przyniesie .@Maria Jolanta ile razy dzienni Twoja podopieczna ma podawaną insulinę ? i jaką dawkę? no i czy stosuje jakąś specjalną dietę? aha czy nie ma problemu z cukrem możesz mi na priv napisać jak będziesz miała czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...