Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień zakończył się dla mnie wybuchowo O.o czyli wybuchem nie po hamowanego śmiechu ale napiszę po kolei jak do tego doszło.Dzisiaj po obiedzie mieliśmy jechać na zakupy ale jak ja już zaczynałam się ubierać to dziadek powiedział,że przyjdzie fizjoterapeuta i nici z zakupów pojedziemy jutro ale ja powiedziałam,że nie mogę czekać do jutra tylko idę sama poprosiłam o pieniążki i dziadek zrobił czary mary hokus pokus i wyciągnął z portfela 100 euro i mi dał tylko powiedział,żebym dużo nie kupowała tylko to co jest mi nie zbędne bo jutro pojedziemy samochodem hm dużo nie kupiłam ale i tak ledwie to przytargałam do domu mam takiego pecha,że do sklepu jest z górki a ze sklepu pod górkę.Jak wróciłam to dziadek powiedział,że po co tyle kupiłam i pewnie się na dżwigałam tych zakupów ale ja tylko odpowiedziałam,że kupiłam wszystko i że jutro już nie musimy nigdzie jechać .Jak pomagałam mu przygotować się do spania to powiedziałam,że za parę dni przyjeżdża nowa opiekunka ,która ma prawo jazdy i już nie będzie takiego problemu z zakupami a on na to nie martw się ja Ci kupię w prezencie prawo jazdy i też będziesz miała po prostu parsknęłam śmiechem to jest właśnie wyobrażenie o życiu bogatego człowieka chyba dziadek uważa ,że za pieniądze wszystko można kupić :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

No to się porobiło jak mnie chwilkę nie było ;) Jedni dojechali, jedni jadą, inni się szykują do odjazdu :smutek: Tym co dojechali gratuluję :tak2:, tym co wyjeżdżają szerokiej drogi życzę :oklaski:, tym co się szykują ślę życzenia powodzenia :dobrze:. A tym co będą już za chwileczkę, już za momencik pakować torby do domu....zazdroszczę jak nie wiem co :szok::haha::szydera: Ja dopiero za 21 dni o tej porze będę w domku :smutek:

Niech sie Osoba nie rozkleja ja mam jeszcze 72 dni,,,:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień zakończył się dla mnie wybuchowo O.o czyli wybuchem nie po hamowanego śmiechu ale napiszę po kolei jak do tego doszło.Dzisiaj po obiedzie mieliśmy jechać na zakupy ale jak ja już zaczynałam się ubierać to dziadek powiedział,że przyjdzie fizjoterapeuta i nici z zakupów pojedziemy jutro ale ja powiedziałam,że nie mogę czekać do jutra tylko idę sama poprosiłam o pieniążki i dziadek zrobił czary mary hokus pokus i wyciągnął z portfela 100 euro i mi dał tylko powiedział,żebym dużo nie kupowała tylko to co jest mi nie zbędne bo jutro pojedziemy samochodem hm dużo nie kupiłam ale i tak ledwie to przytargałam do domu mam takiego pecha,że do sklepu jest z górki a ze sklepu pod górkę.Jak wróciłam to dziadek powiedział,że po co tyle kupiłam i pewnie się na dżwigałam tych zakupów ale ja tylko odpowiedziałam,że kupiłam wszystko i że jutro już nie musimy nigdzie jechać .Jak pomagałam mu przygotować się do spania to powiedziałam,że za parę dni przyjeżdża nowa opiekunka ,która ma prawo jazdy i już nie będzie takiego problemu z zakupami a on na to nie martw się ja Ci kupię w prezencie prawo jazdy i też będziesz miała po prostu parsknęłam śmiechem to jest właśnie wyobrażenie o życiu bogatego człowieka chyba dziadek uważa ,że za pieniądze wszystko można kupić :(

Najbardziej uśmiałam się z tej drogi powrotnej ze sklepu pod górkę . Jestem teraz na równinie , ale nawet w tym mieście zawsze miałam ze sklepu pod górkę . Już myślałam,że tylko ja mam takiego pecha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkurzyłam >:( Teraz dostałam pocieszający sms od Plusa .....Drogi Kliencie , od 1.01.2018 r. zwiększamy limity na internet w roamingu w UE oraz zmniejszamy wysokość opłaty za transmisje danych po wykorzystaniu ww. limitu ....... Od stycznia to niech się w tyłek ugryzą >:(:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ale się wkurzyłam >:( Teraz dostałam pocieszający sms od Plusa .....Drogi Kliencie , od 1.01.2018 r. zwiększamy limity na internet w roamingu w UE oraz zmniejszamy wysokość opłaty za transmisje danych po wykorzystaniu ww. limitu ....... Od stycznia to niech się w tyłek ugryzą >:(:mur:

Może w styczniu też trafisz na stelę gdzie internetu nie będzie :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

 Za życzenia :lanie:

Ja nie jestem Święty Mikołaj żeby Twoje życzenia spełniać przecież internetu Ci w prezencie przez komin nie wrzucę a po Nowym Roku już możesz brać stelę bez internetu może za większą kasę za te niedogodności i brak kontaktu ze światem :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest Tagespflege i podopieczna ma iść od 8-14. Ale już kombinuje żeby zostać ze mną w domu. Dobrze kombinuje, niby jest przeziębiona ale kaszle tylko kiedy o tym mówi bo potem zapomina. :szydera: Tydzień temu miała wizytę u lekarza to rozumiem to był powód. Ciekawe co wymyśli za tydzień. :haha:

A przydałoby się kilka godzin luzu by pobiegać po sklepach i coś dla dzieciaków pod choinkę nakupić.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, erika napisał:

Hejka:love: ja już spakowana , jutro wczesnym rankiem wyjazd :38_worried: trochę długo ta podróż będzie trwała :smutek:ale takiego wyboru dokonałam:) Podobno zmienniczka wraca tym samym Bus , ale tajemnica :nie_słyszę: Oby sztela była ok :szept:

@erika 3mam kciuki za dobre miejsce tak w drodze jak i na szteli. Skoro podróż ma długo trwać :185_footprints:,  to dlaczego nie lecisz :512_airplane_small: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, M.Markiewicz-Krupska napisał:

Ale mam chandrę, ratunku.......:-) 

Co tam u ciebie taki dołek ? Do karceru ciebie wsadzili ? To pomyśl o kobiecie , która napisała list. Co dopiero ona czuje. Ciesz się każdą chwilą zdrowia . Nos do góry !!!!

LIST.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, M.Markiewicz-Krupska napisał:

Ale mam chandrę, ratunku.......:-) 

To trafiłaś w dobre miejsce . Najlepszym lekarstwem na doła jest pisanie o tym co nas zlości , co nas smuci , albo napicie się z nami kawki i pogaduszki o pierdołach . Nie poddawaj się złemu nastrojowi , ten miesiąc na wszystkich zle działa . Witamy w naszym gronie , ludzi pozytywnie zakręconych :):witam::oklaski::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Heidi napisał:

@erika 3mam kciuki za dobre miejsce tak w drodze jak i na szteli. Skoro podróż ma długo trwać :185_footprints:,  to dlaczego nie lecisz :512_airplane_small: ?

Latająca Kobieto :cześć2:Nie każdemu pasuje lot samolotem , niektórzy maja kawał drogi do lotniska O.o 12 godz , to jest taka średnia norma :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...