Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

No co ? :$ To Wasza wina . Tak żeście temat rozkręciły , że teraz usiedzieć spokojnie nie mogę :sorry: W razie czego pojadę do domu Blablacarem  :dobrze: , żeby uniknąć spotkanie trzeciego stopnia :przekleństwa:

Ciiii, jesteśmy już na następnej stronie ;) Może nikt nie zauważy :haha:A muzyka łagodzi obyczaje, to nawet gdyby, orkiestra tusz, proszę....:pianino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja tak tradycyjnie z innej beczki ;) Czy my piliśmy wspólnie popołudniową :kawa:? Mam wrażenie, źe ten wspaniały zwyczaj zanika :trele: A tak fajnie się przy niej :dyskusja: i  :szept:. Ludkowie...przywróćmy ten wspaniały obyczaj :sos:

Nie zauważyłaś jeszcze , że tę popołudniową pijemy wieczorem ? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ciiii, jesteśmy już na następnej stronie ;) Może nikt nie zauważy :haha:A muzyka łagodzi obyczaje, to nawet gdyby, orkiestra tusz, proszę....:pianino:

Przed podróżą nawet nie będę miała możliwości , żeby załagodzić ten haniebny czyn piosenkami :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Nie zauważyłaś jeszcze , że tę popołudniową pijemy wieczorem ? :p

Wieczorne klepanko zauważyłam :d Ale tak późno :kawa: nie zamierzam pić :słabo: Ja jestem pani 50+ (mówimy o wadze oczywiście :haha:) i nie zamierzam liczyć niemieckich baranów przez pół nocy :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Przed podróżą nawet nie będę miała możliwości , żeby załagodzić ten haniebny czyn piosenkami :$

Ciiii.....udajemy, że nic się nie stało :haha:Zwalimy to na @Blondi, chcesz? Jakąś bajkę z tysiąca i jednej nocy obmyślimy :oops:Może się uda....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wieczorne klepanko zauważyłam :d Ale tak późno :kawa: nie zamierzam pić :słabo: Ja jestem pani 50+ (mówimy o wadze oczywiście :haha:) i nie zamierzam liczyć niemieckich baranów przez pół nocy :donos:

To licz owieczki :haha: przy nich lepiej się zasypia :tak2: albo zamiast kawy :wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski alez mam wkur....wiecie ja mialam okazje znalezc sie w takiej sytuacji jak nasze zlotko mirelka 1965 z netem...i dzisiaj splodzilam prototyp maila do mojej jeszcze obecnej ale byc moze juz bylej  firmy o rozliczenie moich 40pln kiedy kupowałam pakiet...zerkam ci ja nieboga do umowy a tam ZERO WZMIANKI...tylko w OWU pkt jest info o zwrocie z tytulu poniesionych kosztow wedle uznania moich zleceniodawcow...siegnelam do pamieci mojej gleboko (troche to trwalo bo mam tam sporo danychO.o) i uswiadomilam sobie ze skan umowy podpisanej dostalam na maila dwa dni przed wyjazdem wiec na szybko...i bez opcji szukania innego zlecenia...wiecie terminy, platnosci i zobowiazania innego typu...

pluuuuje sobie w brode ale maila i tak napisze...:przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wieczorne klepanko zauważyłam :d Ale tak późno :kawa: nie zamierzam pić :słabo: Ja jestem pani 50+ (mówimy o wadze oczywiście :haha:) i nie zamierzam liczyć niemieckich baranów przez pół nocy :donos:

@Mirelka1965

kochana jest ich zbyt wiele...chociaz jak zaczac analizowac ze tych niemieckich w isticie jest niewiele...reszta to glowie rasy...arabskie tureckie lub innej blizej nieokreslonej narodowosci :trele:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

To licz owieczki :haha: przy nich lepiej się zasypia :tak2: albo zamiast kawy :wino:

A skąd tutaj owieczki?  Ja to widzę same barany i wilki :d Ale :wino: powinno pomóc :haha:Tylko czy jeden wystarczy? No to na wszelki wypadek dokładkę :wino:poproszę :haha: Mąż mnie nie pozna przez was :smutek:Wyjechała taka grzeczna, a wróciła rozpasana jak dziadowski bicz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A skąd tutaj owieczki?  Ja to widzę same barany i wilki :d Ale :wino: powinno pomóc :haha:Tylko czy jeden wystarczy? No to na wszelki wypadek dokładkę :wino:poproszę :haha: Mąż mnie nie pozna przez was :smutek:Wyjechała taka grzeczna, a wróciła rozpasana jak dziadowski bicz :haha:

@Mirelka1965

dziecko w alkoholizm wpadniesz ...i co wtedy?? na przelew pojdzie??

moze soczek zamiast klieliszka???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

kochana jest ich zbyt wiele...chociaz jak zaczac analizowac ze tych niemieckich w isticie jest niewiele...reszta to glowie rasy...arabskie tureckie lub innej blizej nieokreslonej narodowosci :trele:

Mają obywatelstwo albo prawo pobytu? Mają...znaczy niemieckie wilki i barany...a niektóre to nawet czarne barany :szok: :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ty mi tu z takimi nie wyjeżdżaj...u nas, w Janowie Podlaskim pełno tej rasy i co? :trele:

@Mirelka1965

obie rasy sa a literka "A" tylko jedna rasa ma  4 literki a ta druga....czekaj policze... 7 i dotyczy innej rodziny zwierzat z wielkiej grupy Mammalia czyli SSaki 

pierwsza to parzystokopytne...druga to czlekosztaltne :trele:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

obie rasy sa a literka "A" tylko jedna rasa ma  4 literki a ta druga....czekaj policze... 7 i dotyczy innej rodziny zwierzat z wielkiej grupy Mammalia czyli SSaki 

pierwsza to parzystokopytne...druga to czlekosztaltne :trele:

 

Błaha, ha, ha :trele: Genug schon :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

kochanie , a co to miało znaczyć ... ? :( ..ale po warunkiem, że trzymać będziesz się za swoją szyję rękoka oburącz na karku i zero ruchów rękami...O.o:4_joy:

@Blondi chciałam trochę podenerwować ale dostałam od niej :grzmotnąć: i już dałam za wygraną .A co ręce mają do całowania  z języczkiem? O.o wiesz,że zawsze trzymam je grzecznie na karku  ale Twoim:$:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nasza @Blondi już chyba została uratowana przez rycerza na białym koniu? Taka Pretty Woman na niemieckiej ziemi :d:oklaski:

Hallo jestem:serce: jest już mój słodziak,,z czekoladkami prosto z fabryki czekolady,,dla babci:grzmotnąć: ale pozwoliłam dać,,nie jestem chytra,,babcia piękną kolację wystawną zrobiła,,:oklaski: calusów było co nie miara,,ja za Was wycałowałam :love: zostaje ze mną na noc:17_heart_eyes::18_kissing_heart: dzisiaj za pózno wracać,,pojedziemy jutro rano,,warunki tutaj mam extra ,,więc nie ma problemu aby mój słodziak szedł gdzieś,,babcia się zgodzila już wcześniej,,także moi kochani Blondi jest w swojej już bajce,,Już słyszę moj skarbie to już jestem w bajce i słyszę,że 4 sztangi więcej fajek przemycił,,hahhaha kiedy ja to wypalę:4_joy:będę się z Wami dzielić,,,szłyszę jakie plany już nowe na Nowy Rok,,zaczyna się ,,atrakcja za atrakcją:oklaski::oklaski::oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi chciałam trochę podenerwować ale dostałam od niej :grzmotnąć: i już dałam za wygraną .A co ręce mają do całowania  z języczkiem? O.o wiesz,że zawsze trzymam je grzecznie na karku  ale Twoim:$:love:

Nie tłumacz sie ,,po co i na co:oklaski: już robotę jedną za Ciebie zrobiłam,,:18_kissing_heart: ja   rączki trzymam wszedzie ,,na buzi ,za uszkami,wszędzie,,jak mi brakowało przytulenia ,,głupiego przytulenia,,,:17_heart_eyes::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...