Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, jolantapl. napisał:

Muszę sprawdzić czy ktoś aby przez szparę w drzwiach nie zagląda bo klucz mam drzwi też tylko zamknąć ich nie mogę bo kabel do internetu mi to uniemożliwia O.o:)

@violka kocówę to robimy za ten internet @jolantapl. >:( Ma na kablu te GB i się nie dzieli :o Skandal :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

o , z tym się zgadzam. Jeśli był w umowie Internet, lub tak umówiliśmy się z rodziną Pdp przed przyjazdem choćby telefonicznie,  to gdyby tego nie było to  powiedziałabym wyraźnie o moich kosztach. I nie uważam tego za postawę roszczeniową ale odwagę.

    a co do poprzednich naszych postów "politycznych " to się z Tobą nie zgadzam, bo za bardzo generalizujesz te potępienia. Potępiać czy krytykować można, ale  tak generalnie ? co to daje ? 

Dyskusja, żeby była możliwa musi dotyczyć konkretów.

I tak co do 500 zł dla najuboższych emerytów to uważam to za znakomity pomysł. Choćby raz w roku.

Lepiej państwowych pieniędzy już wydać nie można jak na zasiłki bezpośrednie.

A czy jest to kupowanie głosów ?  Po co to oceniać ? i czy np w Niemczech politycy nie obiecują wyborcom ?

Tak to już jest w polityce..

    a

Pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

:love: :4_joy: najpierw ja się za niego zabiorę:18_kissing_heart::17_heart_eyes: a potem już nie odejdzie ode mnie,:17_heart_eyes:,koniec z całusami po sąsiedzku,,koniec :39_angry: zachłanne ,daj palec to od rękę chcą,,a mówiłam? na portal randkowy zapindalać? :17_heart_eyes:

jak zuzyty tylko w ten sposób to pol biedy...zregeneruje sie :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polazlam sobie fajeczki kupic zimno ale rzezko...a na stacji, jako ze we wsi nie innej mozliwosci jak kupic kawe fajki lub zwykla kawe tylko na shellu..to za jednym podejsciem do kawy zajadalam sie ciastkiem z jablkiem...i moje postanowienie zeby NIE NIE NIE poszlo...ale wiecie...dobrze mi z tym...bylo pyszne...chociaz pewnie nie za swieze...:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

@Blondi a mi pozwolisz na taki z języczkiem  obiecuję,że tylko jeden ale za to trwający co najmniej  pół godziny :$O.o:love:

kochanie , a co to miało znaczyć ... ? :( ..ale po warunkiem, że trzymać będziesz się za swoją szyję rękoka oburącz na karku i zero ruchów rękami...O.o:4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...