Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy tak dzisiaj o wstawaniu a moja babcia mi oznajmiła ,że oni latem wstają o 5 rano:rozpacz: porażka jakaś,,>:( od 5 rana motorkują już,,:szok::szok: nigdy na takie miejsce bym nie chciała trafic,,wiecie jak niektórzy patrzą,,my robimy a opiekunka śpi sobie:smutek:  nie dla mnie 5 rano,,5 rano dla mnie na  kawę i laptopa  i na wypindrzenie się,,:tak2::tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

A żeby było weselej to o 3 w nocy pranie robi,,hahahha :oklaski:całkiem nie do przełknięcia ,,:grzmotnąć:

Ja też dzisiaj trochę popracowałam ,,i na zewnątrz i we wnątrz,,,z motorkami razem,,ledwo za nimi nadązyłam :dobrze::4_joy:

Ja już po pierwszym etapie pracy też jestem :) Trzeba pokazać, jak to ciężko pracujemy na ich geldy :p Teraz odpoczywam, potem obiadek,  potem pauza, potem odkurzacz w rękę,  potem odpoczynek, potem kolacja i finito :oklaski:A w tak zwanym międzyczasie INTERNET zamontują :oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani  . Od rana walczę z internetem i dostaję szału . Wykupienie pakietu z Aldi Talk doprowadza mnie do szału . Nigdy więcej tej sieci , teraz dokupiłam dodatkowy pakiet , ale jest tak wolny , że nawet emotki nie wchodzą , nie mówiąc już o otwieraniu strony . Z Lebarą nie miałam takich problemów . Nigdy więcej Aldi . Mam teraz taką pracę , że nie można jej nawet nazwać pracą . Moja PoP do obiadu śpi ( z przerwą na śniadanie ) . Po obiedzie ja mam przerwę , po której wychodzimy z domu , a kiedy wracamy siedzenia na tyłku ciąg dalszy . Jeżeli nie mam chętnego , który wisiałby ze mną na telefonie , to z braku internetu dostaję świra . Jeszcze tydzień męczarni bez polskiego pakietu a pózniej już tylko parę dni do zjazdu .   Miłego dzionka Wam życzę i takiej pracy jak ja mam , byle tylko z internetem i założymy klub najszczęśliwszych opiekunek i opiekunów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Witajcie Kochani  . Od rana walczę z internetem i dostaję szału . Wykupienie pakietu z Aldi Talk doprowadza mnie do szału . Nigdy więcej tej sieci , teraz dokupiłam dodatkowy pakiet , ale jest tak wolny , że nawet emotki nie wchodzą , nie mówiąc już o otwieraniu strony . Z Lebarą nie miałam takich problemów . Nigdy więcej Aldi . Mam teraz taką pracę , że nie można jej nawet nazwać pracą . Moja PoP do obiadu śpi ( z przerwą na śniadanie ) . Po obiedzie ja mam przerwę , po której wychodzimy z domu , a kiedy wracamy siedzenia na tyłku ciąg dalszy . Jeżeli nie mam chętnego , który wisiałby ze mną na telefonie , to z braku internetu dostaję świra . Jeszcze tydzień męczarni bez polskiego pakietu a pózniej już tylko parę dni do zjazdu .   Miłego dzionka Wam życzę i takiej pracy jak ja mam , byle tylko z internetem i założymy klub najszczęśliwszych opiekunek i opiekunów .

Żyjemy jak damy, a jak bez internetu to jak nie damy :mur::haha:Możesz ze mną wisieć na telefonie :dobrze: W których godzinach ci pasuje? :szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka pociesz sie kochana ,,nie jestes sama  z tym problemem,,O.o ja nie miałam teraz tez ,,ledwo sie dokopalam tutaj,,masakra jakaś,,wiem co to znaczy w ogóle nie miec internetu, idzie dostać joba i to dobrego,,nie te czasy aby czuć się jak w zakładzie zamkniętym,,Ja Ci współczuje ,,bo dzien bez internetu to dramat a gdzie tydzień???:rozpacz:  ja walczę ponad miesiąc z tym ślimakiem,,ale dziękuje ,że mam chodz tego ślimaka,,:święty: a nie możesz telefonicznie zasilic swoje konto w internet? ja tak zrobiłam ,,jak mi zabrakło 4 Gb ,,to od razu zadzwoniłam i za chwilę mialam już 10 Gb ,,za 9 zl chyba netto msc, nie wiem w jakiej jestes sieci,,ale napewno jest taka możliwosc,,dzialaj,,,i to szybko,,!! bo uschniesz nam tutaj:drink:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, dlatego komu mogę doradzam abonament...na kontak cie z krajem nie można oszczędzać,a koszt abonamentu nie jest duży...Ja mam jeszcze Lyca z nr niemieckim:)

Wiem ,bo sama mam abonament i wiem jaki mam luksus,,nigdy nie mialam karty ,,zawsze abonament,,dobrze doradzasz ,,bardzo dobrze ,,popieram:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Wiem ,bo sama mam abonament i wiem jaki mam luksus,,nigdy nie mialam karty ,,zawsze abonament,,dobrze doradzasz ,,bardzo dobrze ,,popieram:oklaski:

Ja od prawie 20-tu lat na abonamencie lecę. Mam niemiecką Lyca na kartę ale teraz jej nie używam. Dobrodziejstwo roamingu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...