Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:witam::witam::cześć3::oklaski: Dzień Dobry ,,witajcie ,,czesć ,,, :4_joy: zawsze lubię miec podaną kawę,,i nigdy nie odmawiam,,,  @Maria Jolanta ile litrów ma ta kanka z kawą? no nie  filiżaneczka malutka,,,bo ja jak sie dorwę ,,to inne śpiochy dno zobaczą,,,dzięki   -pycha ,,ale tutaj dzisiaj milutko od rana,,a ja myślałam ,że jestem jakas nie tego ,,że tak wcześnie wstaję:4_joy::oklaski: ale ja po nocnych wiadomosciach to w ogóle spać nie mogłam:17_heart_eyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:witam::witam::cześć3::oklaski: Dzień Dobry ,,witajcie ,,czesć ,,, :4_joy: zawsze lubię miec podaną kawę,,i nigdy nie odmawiam,,,  @Maria Jolanta ile litrów ma ta kanka z kawą? no nie  filiżaneczka malutka,,,bo ja jak sie dorwę ,,to inne śpiochy dno zobaczą,,,dzięki   -pycha ,,ale tutaj dzisiaj milutko od rana,,a ja myślałam ,że jestem jakas nie tego ,,że tak wcześnie wstaję:4_joy::oklaski: ale ja po nocnych wiadomosciach to w ogóle spać nie mogłam:17_heart_eyes:

@Blondi a co ciekawego? nie czaje tych wstawek w angielskim...sorki wez ty mnie napelnij wiedza zebym na nieuka nie wyszla....please:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Blondi a co ciekawego? nie czaje tych wstawek w angielskim...sorki wez ty mnie napelnij wiedza zebym na nieuka nie wyszla....please:szept:

Ciekawskie jajko jesteś od rana:święty: a bylaś juz na :papieros: a gimnastyke zrobilaś:oklaski: ,,,od rana ploteczki musza byc? jasne ,że tak,,:szept:mój słodziak cały pęka z zachwytu,,wczoraj znajomi jego których teraz przyjmuje i gosci w swoim domu ,oraz inni okrzyknęli ,że jestem bardzo młoda :oklaski::oklaski::oklaski: nie będe pisac ile dają mi lat,,ale miłe ,,a po kim ja taka jestem? po mamusi mojej,,,także dalej dbam o gębuchę:4_joy: to teraz już wszystko wiesz i zatrzymaj dla siebie:18_kissing_heart::hura::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie obudził kolega SMS-kiem w nocy. :d

Ale podopieczna też już buszuje po domu bo słyszę. Nie pokazuję się jej na oczy bo znów mnie wygoni do łóżka do spania. :całus:

Nic mnie już nie zdziwi,,bo moja też lata po chałupie po nocach,,:szydera: czyli częsciowo mamy:tak2::hura:życie nocne-hahaha:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie obudził kolega SMS-kiem w nocy. :d

Ale podopieczna też już buszuje po domu bo słyszę. Nie pokazuję się jej na oczy bo znów mnie wygoni do łóżka do spania. :całus:

A co takiego chciał w nocy ,,od Ciebie ,,ja jestem następne ciekawskie jajo:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, a myślałem, że towarzycho jeszcze śpi i zrobię Wam kawę:4_joy: a tu niektórzy już na posterunkach...:cześć2:To pozdrawiam Was ...w kolejności...Maria Jolanta, lucyna.beata i Blondi :love: i dziękuję za :kawa2: Życzę Wam miłego dnia.a pozostałym dziewczynom również:10_wink:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Ciekawskie jajko jesteś od rana:święty: a bylaś juz na :papieros: a gimnastyke zrobilaś:oklaski: ,,,od rana ploteczki musza byc? jasne ,że tak,,:szept:mój słodziak cały pęka z zachwytu,,wczoraj znajomi jego których teraz przyjmuje i gosci w swoim domu ,oraz inni okrzyknęli ,że jestem bardzo młoda :oklaski::oklaski::oklaski: nie będe pisac ile dają mi lat,,ale miłe ,,a po kim ja taka jestem? po mamusi mojej,,,także dalej dbam o gębuchę:4_joy: to teraz już wszystko wiesz i zatrzymaj dla siebie:18_kissing_heart::hura::oklaski:

@blondi

pozytyw  to najwazniejsze:dobrze: bo w pierwszek chwili myslalam ze albo cos angela makrela wymyslila potem ze maly wielki czlowiek z kompleksami czyli jarek znow spotkal sie na wiejskiej w tajemnicy przed nami np z naszym duda..albo ze euro kosztuje 5 zlociszy...O.o:kopara:

na fajeczce bylam, krem na zmarchy nalozylam, sie liftinguja ...na swieta bedzie jak znalazl..

21 dni 21 dni....zleeeeeeci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

ech, a myślałem, że towarzycho jeszcze śpi i zrobię Wam kawę:4_joy: a tu niektórzy już na posterunkach...:cześć2:To pozdrawiam Was ...w kolejności...Maria Jolanta, lucyna.beata i Blondi :love: i dziękuję za :kawa2: Życzę Wam miłego dnia.a pozostałym dziewczynom również:10_wink:

@Łukasz

a widzisz...dziewczyny juz w gotowosci siedza i..:szept::kawa: pija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Łukasz dziecko drogie co Ty już robisz tutaj???:płacz: szybko do wyra i grzac się dalej,,,ale z drugiej strony bardzo miło ,że jesteś,,opowiadaj co tam wczoraj zmalowaleś:święty: nie wstydz się ,,potrafimy dotrzymać tajemnicy,,:szept:

on po prostu teskni za swoimi dziewczynami xd

Edytowane przez lucinda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucyna.beata napisał:

@blondi

pozytyw  to najwazniejsze:dobrze: bo w pierwszek chwili myslalam ze albo cos angela makrela wymyslila potem ze maly wielki czlowiek z kompleksami czyli jarek znow spotkal sie na wiejskiej w tajemnicy przed nami np z naszym duda..albo ze euro kosztuje 5 zlociszy...O.o:kopara:

na fajeczce bylam, krem na zmarchy nalozylam, sie liftinguja ...na swieta bedzie jak znalazl..

21 dni 21 dni....zleeeeeeci

 

Ja tydzień dłużej ale jakoś zleci. Często ma tak że najpierw czas mi się dłuży a jak już jest koniec zlecenia i mam wyjeżdżać to nagle przyspiesza. :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lucyna.beata napisał:

 

@blondi

kawka smakuje lepiej w milym gronie a i fajeczka jakos taki inny smaczek maxd

 

 

 

Ja też wiem o tym,,,czas przyjemniej płynie,,ranek wydaje się taki piękny mimo ciemnoty za oknem,o :659_smoking: nie wspomnę,,pycha ,,czego więcej chcieć? mamy full wypas:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucyna.beata ..i masz rację...powiem Ci :szept:, że fajne jesteście.... W ogóle...hmm...kobieta, kobiece kształty (nie koniecznie rubensowskie)...zresztą powiedzcie, czy nie podobacie się facetom ? A faceci tak mają nieraz w tej głowie poukładane, że szaleją za Wami :love:

Blondi...akurat wstałem za potrzebą...a że i jednocześnie jestem wyspany...więc odpaliłem komputer:love:

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tydzień dłużej ale jakoś zleci. Często ma tak że najpierw czas mi się dłuży a jak już jest koniec zlecenia i mam wyjeżdżać to nagle przyspiesza. :p

 

@Maria Jolanta

to na swieta zjezdzasz do domku:dobrze:

mnie pytali ile daja na swieta ale wersje sa tak rozne ze az glowa boli... mi tu mowia ze rodziny niemieckie nie moga odliczyc tej kasy od podatku ale z reguly 100% stawki dziennej wiec wychodzi ze kolo 50 euro wiecej za dzien swiateczny, inni znow krzycza ze daja nawet i wiecej ale ja juz pedzilam swieta poza domem wiec sobie daruje...Wielkanoc moge strawic ale grudzien...musi w domku byc...

jestem wlasnie w trakcie negocjacji z nowa firma zeby w umowie byl zapis ze ta kasa trafia do rak opiekunki podobnie jak kasza za podroz ..bo jak sami wiecie agnecje loja nas i na tej kasie..niestety

a zreszta...co my napinac sie bedziemy w tak piekny deszczowy slotny dzien...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

lucyna.beata ..i masz rację...powiem Ci :szept:, że fajne jesteście.... W ogóle...hmm...kobieta, kobiece kształty (nie koniecznie rubensowskie)...zresztą powiedzcie, czy nie podobacie się facetom ? A faceci tak mają nieraz w tej głowie poukładane, że szaleją za Wami :love:

Blondi...akurat wstałem za potrzebą...a że i jednocześnie jestem wyspany...więc odpaliłem komputer:love:

@Łukasz

potrzeby bywaja rozne xd

ale milo ze jestes z nami..kobiece ksztalty...no tak to rzecz gustu jakie i dla kgo hmmm...podobnie jak z meskimi....:ksztaltami".....xd..mily widok zawsze pozdany z rana....tak na dzien dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi...akurat wstałem za potrzebą...a że i jednocześnie jestem wyspany...więc odpaliłem komputer

Taka odpowiedz jest do zaakceptowania:oklaski: grzeczny chlopczyk:oklaski: za mna już jeden szaleje,drugi też,piąty i dziesiąty,,:święty: a jest tylko jeden słodziak w mojej głowie:święty::serce: pozostali też,,ale grzecznie juz ,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...