Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

to musi byc zajebisty widok..w koszulce ...dziadek...a ma ta koszulka koronki?? :trele:

Nie ma, a ja dziadka nawet nie widzę w desu....:trele: Taki dyskretny jest :haha: Ale składam co rano...:haha: I w takim desu jajka są zawsze świeże :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wspolczuje..

kto aplikuje na szwajcarie?? ogloszenie sie pojawilo..2200chf na reke!!!

o pardon...to wychodzi nijak..jak policzyc...zaden luksus..no i alzheimer...nocki zarwane 

 

 Jeszcze nie widziałam od nich  dobrego miejsca :( Same ciężkie sztele >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To nie kwestia tępoty :haha:Wieczorami rzadko bywasz, to nie wiesz kiedy znikają  ludkowie...w niecnych celach :haha:

@Mirelka1965

kiedy inni oddaja sie uciechom..ja przekrecam swoja babcie na prawo i zajmuje sie ta czescia ciala ktora nazwe plecow traci...przy kompie laduje kolo 22,30 ale jest juz pusto>:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

kiedy inni oddaja sie uciechom..ja przekrecam swoja babcie na prawo i zajmuje sie ta czescia ciala ktora nazwe plecow traci...przy kompie laduje kolo 22,30 ale jest juz pusto>:(

Ale za to macie z @Blondi rano wyścig do kuchni :oklaski: I tu jesteście obie :zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Stawiam dzisiaj wszystkim :412_champagne::wino::drink:Router przyszedł :oklaski::oklaski::oklaski: Cywilizacja na zadupie dotarła :oklaski::oklaski::oklaski: Internecik kochany,  słodziutki, jedyny mój....:oklaski::oklaski::oklaski:Szampańskoje pijemy :412_champagne::412_champagne::412_champagne: A jak ktoś nie lubi to :piwo::drink::wino:Impreza do białego rana....eeee, nieee....muszę się nacieszyć moim skarbeńkiem cudownym.....:1007_hearts::1007_hearts::1007_hearts: Czekam na wnuka i do dzieła....co mi tam jarmark świąteczny, co mi tam reszta świata....orkiestra tusz....:1000_loudspeaker: ...fanfary....

 :1001_bell:...werble.....:338_boom: Świat stoi przede mną otworem :oklaski::oklaski::oklaski:

Alleluja!!!:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale za to macie z @Blondi rano wyścig do kuchni :oklaski: I tu jesteście obie :zwyciezca:

@Mirelka1965

ba! nawet udalo mi sie ja zaskoczyc bo kawa juz na stole byla...a pro po..kto ma ochote na dymka???

moja babcia akurat..."je" kolacje dziadek legnal a ja sobie podymilabym w doborowym towarzystwie. idziemy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

ba! nawet udalo mi sie ja zaskoczyc bo kawa juz na stole byla...a pro po..kto ma ochote na dymka???

moja babcia akurat..."je" kolacje dziadek legnal a ja sobie podymilabym w doborowym towarzystwie. idziemy?

Dajesz, bo na jarmark zaraz idę ;) Czyli :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

ba! nawet udalo mi sie ja zaskoczyc bo kawa juz na stole byla...a pro po..kto ma ochote na dymka???

moja babcia akurat..."je" kolacje dziadek legnal a ja sobie podymilabym w doborowym towarzystwie. idziemy?

ide i ja pociagnac

U PDP sa ,,kozielanki,, graja w Rumi,

,,przyniesly ,, wedzonego pstraga, kartoffelsalat i zupe z dyni.

Salatke zjem, ale ryba blee, nie jadam ryb

tu bym wstawila ikonke z zielonym wylatujacym z jamy (gebowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...