Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Blondi napisał:

Nie wytrzymiem,,,a malo jest na portalach? za jednym będą mi tu ryczeć,,:rozpacz:  oj coś ten czarny piatek czarno widzę,,,nie tylko nie czarno,,już krakam ,,widzę go tak przejrzyscie i lekko,,,radośnie z nutą muzyki w tle,,już lepiej,,:święty:

A tam portale...tu mamy wróbla w ręku, to po co gołąb na dachu? :cool: Była taka piosenks zespołu Gaweda, pamiętacie?Czarne wrony, czarno kraczą
W czarnych barwach widzą świat
I na próżno im tłumaczą mądrzy ludzie już od lat:
Zamiast krakać weźcie pędzel przemalujcie co się da
Czarnych barw nie chcemy więcej
Każdy w kolor gra!

Czarne przegrywa, kolor wygrywa
W kolory grajmy dziś
W jabłka z jabłonek,
W skrzydła biedronek
W każdy zielony liść
I jeszcze w te zboża z nad Wisły i Odry
I słońce, co mówi nam: 
"Dzień dobry", "Dzień dobry", "Dzień dobry","Dzień dobry"
W słońce nad głową
W różę różową
W malwy wysoki kwiat
W srebro wieczorów
W tysiąc kolorów
W jasny wesoły świat

Czarny kolor mamy z głowy nie będziemy w czarne grać
Może tylko zostawimy czarnych jagód pełną garść,
siedem kropek na biedronkach i na nosie piegi trzy,
a poza tym wyrzucamy czarny kolor z gry :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Nie płakaj :cmok: W De mało kto wie co to jest czarny piątek . A u nas w Pl ludzie mają go co miesiąc , zaraz po wypłacie , a pozniej omijamy sklepy szerokim łukiem :smutek:

W Telewizji w każdych wiadomościach trąbią o czarnym piątku więc mało kto w DE nie wie. :d

Może jutro podjadę do domu handlowego. Byłam w poniedziałek i te angeboty to nędzne były...

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

W Telewizji w każdych wiadomościach trąbią o czarnym piątku więc mało kto w DE nie wie. :d

Może jutro podjadę do domu handlowego. Byłam w poniedziałek i te angeboty to nędzne były...

 

 

To  ja chyba inną TV oglądam :$ i byłam dzisiaj w centrum , a tam głucho i cicho na ten temat . Mogłaś tego nie pisać , bo mój portfel może znowu ucierpieć z tego powodu >:(:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja nie chodzę na wyprzedaże :cool: Jak coś mi się podoba to kupuję :tak2: A na wyprzedażach nigdy nic ciekawego nie ma :oops:Przynajmniej dla mnie :haha:

Oj tam oj tam . Trafiają się perełki . A jaką człowiek ma radość , że upolował co superaśnego za małą kasę :oklaski::trele::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Oj tam oj tam . Trafiają się perełki . A jaką człowiek ma radość , że upolował co superaśnego za małą kasę :oklaski::trele::hura:

Cały rok można coś fajnego za małą kaskę upolować :haha:Nigdy na żadne wyprzedaże nie czekam :$ Taka niemodna jestem :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Blondi napisał:

Ale musze się pochwalić ,,musżę:szept::szept: bylam na zakupach z babcią  w markecie takim średnim,,w koszu leżą przeceniaki,,patrzę szampon SYOSS ,do farbowanych i po strzyżeniu itd,  ,duże opakowanie nawet i cena 1,50 euro,upewniłam sie czy to czasami nie 7,50 ale nie,,,więc taki zakup sobie zrobiłam-hahahha:szydera::oklaski:  ale poszalałam ,,:haha:

Uważaj @Blondi że ci te włosy, tfu...przeceny bokiem nie wyszły :51_scream: Wyprzedaże, wyprzedaże....A nikogo nie stratowałaś w drodze po szamponik? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, violka napisał:

Dzisiaj się zastanawiałam , czy to jakiś ukryty dzień kobiet czasami się nie odbywa . :$ Siedziałam sobie w tramwaju i nagle przed oczyma mymi ukazał  się wizerunek @Mirelka1965 ;) mówię Wam jak sportowa laska :d a kiedy już ochłonęłam z moich omamów , to po chwili zobaczyłam @Heidi :o prawdziwa kobieta z pazurem hrum hrum :$ Chyba naprawdę muszę natychmiast jechać do domu :haha::donos:

:oops: a ja myślałam, że nikt mnie nie przyuważy :smutek:I się wydało :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłam z PoP w Aldi i wpadły mi w oko staniki , 2 szt za 7 euro . Zaczęłam je oglądać i zastanawiałam się  brać , czy nie brać O.o dosyć fajne bezszwowe i bez fiszbin . W końcu babcia przerwała moje rozważania i mówi ,,,, Bierz . Ja zapłacę . Jeden będzie dla ciebie , a drugi dla mnie . Ładnie podziękowałam i zaczęłam jej tłumaczyć , że tak się nie da , bo ona ma większe piersi . Babcia zaczęła się ze mną sprzeczać , że nie prawda i , że to ja mam większe O.o i w tym momencie odezwał się do nas jakiś dziadek i z uśmiechem na twarzy zapytał się , czy może w czymś pomóc :$:4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobietki! potrzebuje ubranek dla mojego przyszlego bobaska! i znalazlam sklep https://www.americanoutlet.pl/markowa-odziez . czy ktos z was robil tutaj zaklupy? bo jak tak przegladam stronki to jak na takie marki ceny sa bardzo przytsepne body x 5 PUMA za 99zł i jeszcze daja rabat 25% . Zakochałam się w tym sklepie :):) :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, anulka90 napisał:

hej Kobietki! potrzebuje ubranek dla mojego przyszlego bobaska! i znalazlam sklep https://www.americanoutlet.pl/markowa-odziez . czy ktos z was robil tutaj zaklupy? bo jak tak przegladam stronki to jak na takie marki ceny sa bardzo przytsepne body x 5 PUMA za 99zł i jeszcze daja rabat 25% . Zakochałam się w tym sklepie :):) :))))

No i doczekaliśmy się Black Friday  na forum :kopara: O.o Oj nie ładnie , nie ładnie :lanie: My tutaj nie lubimy REKLAM :grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka reklama specjalnie dla Ciebie:hahaha: ale reklam też nie lubię,,,bardzo nie lubię,,,nie pójdziemy tam do sklepu,,napewno się nie zakochamy,,,a po drugie nie mamy już dzieci w tym wieku,,zaszła pomyłka portali,,może niech paniusia wrzuci na portal randkowy tą reklamę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Uważaj @Blondi że ci te włosy, tfu...przeceny bokiem nie wyszły :51_scream: Wyprzedaże, wyprzedaże....A nikogo nie stratowałaś w drodze po szamponik? :trele:

Ja taka drobniutka ,,kogo mogłabym stratować:hahaha: ale jakbyście zobaczyli moją babcię 90 letnią jak popindala z wózkiem po markecie,,to byście też się zdziwili i tez powiedzieli ,po co babci opiekunka,,:hahaha: taka żywotna,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@violka reklama specjalnie dla Ciebie:hahaha: ale reklam też nie lubię,,,bardzo nie lubię,,,nie pójdziemy tam do sklepu,,napewno się nie zakochamy,,,a po drugie nie mamy już dzieci w tym wieku,,zaszła pomyłka portali,,może niech paniusia wrzuci na portal randkowy tą reklamę:hahaha:

Nelly już ma tyle ciuszków , że przez kolejne 2 lata nie wiadomo co tej kruszynce kupić ,O.o  Mam zapowiedziane ,żeby nic nie kupować >:( ale znając siebie , jak zobaczę śliczną sukienkę , to się nie powstrzymam :$:d Tyle , że ja muszę wszystko podotykać , powąchać i dokładnie obejrzeć z każdej strony :donos::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Ja taka drobniutka ,,kogo mogłabym stratować:hahaha: ale jakbyście zobaczyli moją babcię 90 letnią jak popindala z wózkiem po markecie,,to byście też się zdziwili i tez powiedzieli ,po co babci opiekunka,,:hahaha: taka żywotna,,:święty:

Więc , może jednak , jedzenie takich kilkukrotnie odmrażanych rzeczy konserwuje i dodaje wigoru ;):hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to kochamy stroje dla niegrzecznych,,O.oja kocham takie:serce:  nie wrzucę nic ,bo wiecie ,że u mnie na zadupiu bida,,i jeszcze ciemno,,:rozpacz:  ja to trafiłam w miejsce ,,gdzie diabeł mówi Dobranoc!!!

Jeszcze się pożalę na wieczór,,,wiecie ,że od miesiąca nie jadłam szynki? zapomniałam już jak smakuje,,dobra jest? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A w ogóle to kochamy stroje dla niegrzecznych,,O.oja kocham takie:serce:  nie wrzucę nic ,bo wiecie ,że u mnie na zadupiu bida,,i jeszcze ciemno,,:rozpacz:  ja to trafiłam w miejsce ,,gdzie diabeł mówi Dobranoc!!!

Jeszcze się pożalę na wieczór,,,wiecie ,że od miesiąca nie jadłam szynki? zapomniałam już jak smakuje,,dobra jest? :p

Oj bidulko :cmok: Nie bedę Cię dobijać i powiem , że ta szynka ostatnio jest w ogóle nie jadalna , a fuj -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

To ja tu sercem na dłoni , a Ty chcesz we mnie tyle wepchnąć przed snem , żebym miała jeszcze większy brzuchol :smutek::lanie:

:kopara::oklaski::oklaski: to zostaw na jutro,,przecież się nie zepsuje,,albo mam pomysł -zamroz:dobrze: albo zjedz i udaj że nic nie jadlaś,,,można i tak,,:hura: już nie stresuj mnie,,bo nie zasnę,,a łóżko na mnie czeka:spioch: pa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...