Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No,  jakbyśmy tak z @Łukaszem....to by nas @jolantapl. zagryzła :haha:My pozostaniemy przy wzdychaniach :tak2: I od czasu do czasu niewinny :cmok::haha:

E tam @jolantapl. śpi często ,,a my w tym czasie zbałamucimy kolegę  @Łukasz pokażemy co potrafimy,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Wyniesione już dawno do ogromnej zamrażarki,,tam się chłodzi i chlodzi i dziadka jeszcze tym nakarmi,,bo wszystko co zostanie z obiadu to dziadek na kolacje musi zjesc,,nie ma nic wyrzuconego,,,nic a nic,,O.o

To już mnie nie dziwi dziadka choroba . Wolał biedak zamknąć się w innym świecie :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musze się pochwalić ,,musżę:szept::szept: bylam na zakupach z babcią  w markecie takim średnim,,w koszu leżą przeceniaki,,patrzę szampon SYOSS ,do farbowanych i po strzyżeniu itd,  ,duże opakowanie nawet i cena 1,50 euro,upewniłam sie czy to czasami nie 7,50 ale nie,,,więc taki zakup sobie zrobiłam-hahahha:szydera::oklaski:  ale poszalałam ,,:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zabezpieczę rodzinkę w mięsiwa, haha...za kaskę z tego polecenia...wystarczy do Nowego Roku...a sam nie muszę już nic kupować, bo w KIK w PL ubrałem się na zimowy okres w fajne ciuchy od stóp do głowy, haha...nawet w majtusie,które chyba się przydadzą na wspólnej szteli, haha...myślę,że jola z pl. tego nie skrytykuje:d

violka, bingo:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Ale musze się pochwalić ,,musżę:szept::szept: bylam na zakupach z babcią  w markecie takim średnim,,w koszu leżą przeceniaki,,patrzę szampon SYOSS ,do farbowanych i po strzyżeniu itd,  ,duże opakowanie nawet i cena 1,50 euro,upewniłam sie czy to czasami nie 7,50 ale nie,,,więc taki zakup sobie zrobiłam-hahahha:szydera::oklaski:  ale poszalałam ,,:haha:

na pewno przeterminowany :haha: przetestuj go najpierw na babci :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Moja miłość Ci już nie wystarcza ? :smutek::lanie:

Serce moje krwawi....:smutek:Westchnął do mnie młody, przystojny, realny facet...a ty mnie do parteru przydusiłaś :mur:Nie wiem, czy ja się kiedykolwiek podźwignę po tym traumatycznym przeżyciu :sos: Przez ciebie czeka mnie seria wizyt u psychiatry i psychologa, bym znowu uwierzyła w siebie i poczuła kobietą :mur::smutek:Muszę sobie golnąć :wino:i idę na :659_smoking:, potem najem się słodyczy i pójdę wypłakać się w poduszkę :836_sos::774_broken_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Serce moje krwawi....:smutek:Westchnął do mnie młody, przystojny, realny facet...a ty mnie do parteru przydusiłaś :mur:Nie wiem, czy ja się kiedykolwiek podźwignę po tym traumatycznym przeżyciu :sos: Przez ciebie czeka mnie seria wizyt u psychiatry i psychologa, bym znowu uwierzyła w siebie i poczuła kobietą :mur::smutek:Muszę sobie golnąć :wino:i idę na :659_smoking:, potem najem się słodyczy i pójdę wypłakać się w poduszkę :836_sos::774_broken_heart:

:sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Nie wytrzymiem,,,a malo jest na portalach? za jednym będą mi tu ryczeć,,:rozpacz:  oj coś ten czarny piatek czarno widzę,,,nie tylko nie czarno,,już krakam ,,widzę go tak przejrzyscie i lekko,,,radośnie z nutą muzyki w tle,,już lepiej,,:święty:

Aja tam lubię czarny kolor :cool: jest taki szykowny , elegancki , tajemniczy i seksowny :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się zastanawiałam , czy to jakiś ukryty dzień kobiet czasami się nie odbywa . :$ Siedziałam sobie w tramwaju i nagle przed oczyma mymi ukazał  się wizerunek @Mirelka1965 ;) mówię Wam jak sportowa laska :d a kiedy już ochłonęłam z moich omamów , to po chwili zobaczyłam @Heidi :o prawdziwa kobieta z pazurem hrum hrum :$ Chyba naprawdę muszę natychmiast jechać do domu :haha::donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...