Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

Fajna mieszanka: Kaszubkie wyrażenia , wielkopolski śpiewający akcent;  to bedzie godoć  po polsku czy szwabsku, czy po jakiemu ?. Którym  okiem, w którą stronę będzie patrzeć ? Hmmm....

oczy.jpg

Będzie śpiewająco gadać po kaszubsku , w języku polski z niemieckim akcentem :d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Będzie śpiewająco gadać po kaszubsku , w języku polski z niemieckim akcentem :d:p

Dobrze, że udało mi się dotrzeć do albumów rodzinnych:książka: .  Czyli będzie śliczna jak jej ciocia:trele:

ciocia.jpgNelly ma twoje oczy :) 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Dziewczynki zobaczcie co znalazłam:659_smoking::659_smoking: dla jednej ,dla drugiej:659_smoking: dla trzeciej:659_smoking: :oklaski:

To ja idę się przewietrzyć i :659_smoking: Ktoś chętny? Wykonałam kawał pracy umysłowej i muszę rozjaśnić, tfu.....przewietrzyć głowę :nie_widzę: Wnioski przedstawię potem :nie_słyszę::papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Było by fajnie jakby miała takie włosy :oklaski:

Osobście najbardziej podoba mi się nosek i język. Niepowtarzalne  . Jak będzie zawsze miała  Nelly tak zadowolony wyraz twarzy  , to świat jest jej  , a  ona jest nasza. Ja mam podobny wyraz twarzy, tylko język dłuższy. No... , ale to wynik wyjadania jedzenia z wysokich naczyń bez sztućców. Na szczęście jej to nie dotyczy 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mało tu dzisiaj byłam a tyle się działo :haha:Ale obiecuję,  że jutro się poprawię :cmok:I opowiem o moich poszukiwaniach raju szwajcarskiego i co z tych poszukiwań wynikło :szok:

Przez ten raj , to nie będziemy mogły dzisiaj zasnąć :kopara: chyba udam się teraz na relaksującą :kąpiel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...