Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ja juz nigdy na zadupię nie pojadę,,na żadną wiochę,,a już napewno nie taką jak tutaj,,,niech wszyscy zapomną,,jeszcze mało tego zero internetu,,,:przekleństwa: toż to idzie na głowę dostać:grzmotnąć: ale jeszcze parę godzin wytrzymam i żegnaj pustynio zadupowska:cześć3:

Patrz na pozytywy :cool: Zobacz ile kasy zaoszczędziłaś :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Przecież my pracujemy:hahaha: już pić mamy? :zdrówko: ale bardzo chętnie,,mam czas ,,zawsze mam czas na toast,,,:hahaha:

Powolutku :6_smile: zaraz wszyscy się napijemy :d ja stawiam :cześć2: Tylko muszę poprosić @Heidi żeby nam wszystkie najlepsze trunki na stół powystawiała :sos::18_kissing_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, violka napisał:

Gwiazdeczka ma na imię Nelly ( no cóż , jako ciocia muszę zaakceptować :11_blush: ) 3.275 kg i 51 cm do całowania :d  :serce: A Ciebie upoważniam  do wklejenia foci :róża: :18_kissing_heart: bo ja taka mało kumata ciocia jestem :nie_mówię::4_joy:

No to przedstawiam: Nelly, z matki Kaszubki :oklaski: Cudowności słodziutkie :5_smiley::769_heart:IMG-20171122-WA0000.thumb.jpg.a8871d934832dde79177bd91fbf49c63.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka wróże temu maleństwu świetlaną przyszłość a na prawie 100% będzie miała piękne duże oczy bo moja mama mi opowiadała,że jak ja się urodziłam to miałam takie zapuchnięte powieki i pod oczami ,że oczu nie było widać i mama się już zaczynała martwić czy w ogóle je mam a pielęgniarka powiedziała jej wtedy na temat oczu to co napisałam powyżej i się sprawdziło :$ Fajnie ,że pokazałaś ją na forum bo ja byłam ciekawa jak wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo dziewczynki ,,ale mamy dzisiaj cudowne towarzystwo,,,:serce: dzidzię malutką,,malutkiego skarbeczka,,,buzi buzi :18_kissing_heart::18_kissing_heart:   a teraz pijemy i palimy,,,:wino::papieros:,na zdrówko za małą Nelly,,,:oklaski: wiecie co? dziecko nawet nie wie ,że jest takie światowe  od pierwszego dnia narodzin:oklaski: wszystkie ciotki piją  ,,babki ,matki ,żony i kochanki ,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Hallo dziewczynki ,,ale mamy dzisiaj cudowne towarzystwo,,,:serce: dzidzię malutką,,malutkiego skarbeczka,,,buzi buzi :18_kissing_heart::18_kissing_heart:   a teraz pijemy i palimy,,,:wino::papieros:,na zdrówko za małą Nelly,,,:oklaski: wiecie co? dziecko nawet nie wie ,że jest takie światowe  od pierwszego dnia narodzin:oklaski: wszystkie ciotki piją  ,,babki ,matki ,żony i kochanki ,,,:oklaski:

W internecie nic nie ginie :d Ja jej to pokażę w odpowiednim czasie , ile ludzików piło za jej zdrówko :oklaski::17_heart_eyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jolantapl. napisał:

@violka wróże temu maleństwu świetlaną przyszłość a na prawie 100% będzie miała piękne duże oczy bo moja mama mi opowiadała,że jak ja się urodziłam to miałam takie zapuchnięte powieki i pod oczami ,że oczu nie było widać i mama się już zaczynała martwić czy w ogóle je mam a pielęgniarka powiedziała jej wtedy na temat oczu to co napisałam powyżej i się sprawdziło :$ Fajnie ,że pokazałaś ją na forum bo ja byłam ciekawa jak wygląda :)

:całus::11_blush::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

W internecie nic nie ginie :d Ja jej to pokażę w odpowiednim czasie , ile ludzików piło za jej zdrówko :oklaski::17_heart_eyes:

No to ciocie-babcie i wujkowie-dziadkowie szkło w górę!!! :412_champagne::drink::wino::wino::769_heart: Za nasze pierwsze forumowe dzieciątko :oklaski::oklaski::oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jolantapl. napisał:

@violka wróże temu maleństwu świetlaną przyszłość a na prawie 100% będzie miała piękne duże oczy bo moja mama mi opowiadała,że jak ja się urodziłam to miałam takie zapuchnięte powieki i pod oczami ,że oczu nie było widać i mama się już zaczynała martwić czy w ogóle je mam a pielęgniarka powiedziała jej wtedy na temat oczu to co napisałam powyżej i się sprawdziło :$ Fajnie ,że pokazałaś ją na forum bo ja byłam ciekawa jak wygląda :)

Ja chyba przekopię cały internet, żeby te twoje oczy zobaczyć :haha::cześć::17_heart_eyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie!!!! .... nie zdradziła, bo moczyła się w kąpieli siarkowej , na wibracjach elektomagnetycznych też była . Tam nie wolno mieć elektroniki. Miło dowiedzieć się , że jest o 1  Polkę więcej ( chyba to Polka? Co ? Imię jak z branży muzycznej, może jest to córcia Hollywoodzkiej gwiazdy Nelly Furtado ? )

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Ja tylko mogę potwierdzić , ze Kaszubki mają ładne duże oczy :d Z chęcią popatrzyłabym sobie jeszcze na śląskie oczęta :$:11_blush:

no to: Przez Twe oczy zielone po śląsku. ( Bez te łoczy zielone):  

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

@Heidi . Ta ślicznotka to jest kaszubsko wielkopolska Polka , urodzona w De :11_blush::4_joy:

Fajna mieszanka: Kaszubkie wyrażenia , wielkopolski śpiewający akcent;  to bedzie godoć  po polsku czy szwabsku, czy po jakiemu ?. Którym  okiem, w którą stronę będzie patrzeć ? Hmmm....

oczy.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...