Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ależ tu ucichło!!! Czy wszystkie opiekunki już okupują nr tel tejże  ww. oferty świątecznej ? Już podaję szczegóły: to oferta wyłącznie jest na okres święteczny, mają już tam stałą opiekunkę która zjeżdża tylko  na święta !!!

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

Mnie by nawet 3 tyś,euro netto nie ruszyło do pracy,,nie porwało ,,teraz oczywiście ,,:płacz: ot sie porobiło,,:hahaha:

no cóż? Bardzo lubię posługiwać się przysłowiami, ponieważ są mądrością narodów. Z tobą slonko jest jak z....Jednak zacytuję : "miłość i sraczka przychodzi i trafia  znienacka "  :o:d:d. Krótko pisząc : tym razem trafiło na ciebie. Ja już to przeszłam 30 lat temu :)  i ciągle mnie trzyma... miłość (  reszta już odpuściła :) )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

ależ tu ucichło!!! Czy wszystkie opiekunki już okupują nr tel tejże  ww. oferty świątecznej ? Już podaję szczegóły: to oferta wyłącznie jest na okres święteczny, mają już tam stałą opiekunkę która zjeżdża tylko  na święta !!!

@Heidi ja nic nie robię ,,siedze i myślę już o niebieskich migdałach,,,jestem w obłokach,,już myślę jak się zrobię na bóstwo,,:serce: co po tej mojej głowie chodzi:święty:  wiem,co,,jak się dorwę do internetu to od jakiego sklepu zacznę,,zamawiać i wysyłać na Pl,,,narobię paczek i wio,,niech się dzieciaki cieszą,,,a ja z nimi ,,mimo ,że będe bardzo daleko od nich,,,ale raz się żyje,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

jasnowidz??? dawaj ten komplecik wszystkie poprzymierzamy i zobaczysz ,że nie jedna w to wejdzie,,oby:rozpacz: ja bym w pasie chyba nie dopięła,,,ach ten balon,,,

Nie chrzań @Blondi o balonie :p Jak masz rozmiar 38 to gdzie tu balon? O.o No i za parę dni w szybkim tempie będziesz tracić kalorie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

no cóż? Bardzo lubię posługiwać się przysłowiami, ponieważ są mądrością narodów. Z tobą slonko jest jak z....Jednak zacytuję : "miłość i sraczka przychodzi i trafia  znienacka "  :o:d:d. Krótko pisząc : tym razem trafiło na ciebie. Ja już to przeszłam 30 lat temu :)  i ciągle mnie trzyma... miłość (  reszta już odpuściła :) )

To jakaś plaga była 30 lat temu? O.o Mnie też w takim razie ta sama dopadła, trzyma i nie odpuszcza ;):d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

ależ tu ucichło!!! Czy wszystkie opiekunki już okupują nr tel tejże  ww. oferty świątecznej ? Już podaję szczegóły: to oferta wyłącznie jest na okres święteczny, mają już tam stałą opiekunkę która zjeżdża tylko  na święta !!!

Nic nie ucichło :p Nie wszyscy się wczasują :d Niektórzy muszą zapracować na przelew na konto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już po obiadku na zakupach byłam przed obiadem bo mój podopieczny wie,że po południu mam przerwę i to uszanował ;) i na żadne zakupy w czasie mojej przerwy mnie nie wywlekł .Obiad smakował .Teraz tylko jedno pranie jeszcze wrzucę do pralki i może parę drobiazgów wyprasuję .Do wieczora zleci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

Chyba cud by się zdarzył tyle to za 46 dni czyli 1350 za miesiąc plus premia 150 euro :(:hahaha:

@jolantapl. ja już po rozmowie jestem, więc wiem co tu ogłaszam :p. Niemożliwe ? A może jednak możliwe ? Byłam już też od nich na wyjeździe. Rzetelni ? ( nie płacą tylko za dzień zjazdu :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

@jolantapl. ja już po rozmowie jestem, więc wiem co tu ogłaszam :p. Niemożliwe ? A może jednak możliwe ? Byłam już też od nich na wyjeździe. Rzetelni ? ( nie płacą tylko za dzień zjazdu :()

To co to za miejsce?  Nagle agencja płaci tyle ile powinna? Rozumiem że to z bonusem na święta O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jolantapl. napisał:

A ja już po obiadku na zakupach byłam przed obiadem bo mój podopieczny wie,że po południu mam przerwę i to uszanował ;) i na żadne zakupy w czasie mojej przerwy mnie nie wywlekł .Obiad smakował .Teraz tylko jedno pranie jeszcze wrzucę do pralki i może parę drobiazgów wyprasuję .Do wieczora zleci :)

A trufelki kupiłaś? A ostrygi? A słodkości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunka do Seniorki, warunki niemieckie, Eppstein, 2150€ netto. Poszukaj 3 godz. temu w efekt

Niestety już jest obsadzone miejsce :( . Przyznać się ! Kto to dostał z naszych opiekunek ?

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...