Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Kupiłam u nas w Tchibo kieckę z narzutką. Uwielbiam ją. Wyglądam w niej naprawdę dobrze a że to dobra dzianina to jest też wygodna.

Bodajże z Lidla mam BH i też sobie chwalę. Już się czaję że jak będą znów to kupię od razu więcej. :)

Za to koniecznie ale to koniecznie muszę wywalić swoje adidaski. Są już tak zmęczone że w ogóle nie wyglądają. Problem w tym że do niektórych rzeczy się przyzwyczajam i jak się w nich dobrze czuję to ciężko mi się z nimi rozstać. Niech no tylko śnieg spadnie a wywalę ! Nie ma innego sposobu bo jak stopnieje to znów będę je nosić zamiast kupić nowe. :)

Ogólnie to ja nie za bardzo lubię kupować ciuchy czy buty. Trochę dlatego że trzeba się naprzymierzać ale głównie dlatego że sknerus jestem. Szkoda mi kasy.

 

 

No, no....żebyś ty zamiast butów kupować,  nie niosła zaoszczędzonej kasy do parabanków :cool: Lepiej wydaj kasę na siebie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Widocznie koło S. jest szarmancko, a koło D. dupowato :cool:

 Powiedziałabym dlaczego taka mentalność tu panuje , ale jestem poprawna politycznie , więc nie wypada :cool: dodam tylko , że w D jest dużo mężczyzn , którzy uważają ,że kozie należy się więcej szacunku niż kobiecie :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Parę razy zdarzyło mi się widzieć kobietę elegancką.  Ale naprawdę elegancką. Nie krzykliwie i drogo ubraną papugę, ale babkę z klasą. To rzadkość tutaj. Styl się po prostu ma i za żadne pieniądze go nie kupisz. 

Nie dziwota,że tylko parę razy jak Ty na jakieś zadupia jeżdzisz :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt,  przez te wysokie góry i lasy horyzontu mało co widać :d Ale za 28,5 dnia to będę miała taki szeroki, że ho, ho, ho.....:d

ehh ....też bym chciała już te nasze horyzonty zobaczyć . Tęsknie już nawet za dziurami w jezdni i za tym smrodem z kominów i za wszystkim innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Witajcie dziewczęta...co jedna, to chyba szykowniejsza:love:

No hej fajnie,że do nas zajrzałeś po mino,że na urlopie jesteś :całus:

 

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Nic, tylko oko zawieszać....

 

 

A miałeś co do tego jakieś wątpliwości? Przecież wiadomo ,że w de jako opiekunki pracują tylko mądre ,piękne i eleganckie kobiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie zgodzę się.  Bardzo lubię sportowe rzeczy z Tchibo :love: Nawet majtasy :p Górne desu niekoniecznie, ale nie będę tutaj się wypowiadać o detalach, bo wiele osób bywa, czyta, a po co prywatne szczegóły wywlekać ku uciesze gawiedzi ;):d

Ale je chcę Mirelko :$:hahaha:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...