Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Moi pdp już mają ogród i dom przyozdobiony O.o Jak u Griswald'ów :d Pamiętacie "Witaj święty Mikołaju" z Chevi Chace'em? :d

Obok mnie jeszcze nic nie widać . Zastanawiam się jak to będzie wyglądało na osiedlu domów wielorodzinnych . Ostatnio byłam w bogatej dzielnicy domów jednorodzinnych , to był przepych przed domami , że ho ho :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Moi pdp już mają ogród i dom przyozdobiony O.o Jak u Griswald'ów :d Pamiętacie "Witaj święty Mikołaju" z Chevi Chace'em? :d

A tutaj ?:płacz: gdzie jestem to same dziadki,,babcia juz choinkami udekorowała ptasie domki,mają tu kilka dużych  ładnych ,,karmniki dla ptaków,,stoi piękna choinka na ogrodzie ,,ale chyba jej nie będą dekorować ,,chodz babcia ma zdolnosci manualne i może jeszcze coś wyciągnie na święta,,,schowanego ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 wszystko zrobię ,,aby miec ten polski internet,,dzisiaj z rana nie było i pierwszy raz złapałam na LTE 3G2G, a tak bym siedziała jak ta sierota bez okna na swiat,,:rozpacz: wystarczy pogrzebać w telefonie i poprzestawiac,,ale ja czekam ,,kiedy ta moja komedia sie skończy,,:święty: piszesz zielona,,chwila moment i będziesz czerwona ,,dasz radę,,jak coś potrzeba to sama wiesz ,,że polak potrafi:love:

Noo potrafi,,,

juz raz cos przestawilam, ze mi rachunek wyszedl 500 zl...

Wlaczylam wtedy jakis tani roaming , ale uznali reklamacje.

Malpie brzytwe a mnie komorke,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

@aga1 o co Ci znowu chodzi? jaki wstyd, co Ciebie tak zgorszyło?, co tutaj jest nie tak,,byla dyskusja i sie skończyla i jest spokój już,,

No jak co, nie widzisz wpisów. Dobrze, że spokoj . Dlaczego piszesz znowu ? co złego napisałam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomału też przyozdabiają domy i drzewka. Niedaleko jest jeden dom gdzie pięknie wieczorem świeci masa lampek na olbrzymim drzewie a i sam dom jest ładnie podświetlony. Tylko że tu też większość zdecydowana większość to wiekowe osoby. Sąsiadka mówiła że w tym roku skromnie bo są za starzy i im się nie chce.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

To pomału też przyozdabiają domy i drzewka. Niedaleko jest jeden dom gdzie pięknie wieczorem świeci masa lampek na olbrzymim drzewie a i sam dom jest ładnie podświetlony. Tylko że tu też większość zdecydowana większość to wiekowe osoby. Sąsiadka mówiła że w tym roku skromnie bo są za starzy i im się nie chce.

 

U nas dzisiaj tez światełka wieszalismy. Myśle, że może nastrój podopiecznemu sie poprawi , Znów humorem bedzie tryskał :) .  Listopad to cięzki mc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To pomału też przyozdabiają domy i drzewka. Niedaleko jest jeden dom gdzie pięknie wieczorem świeci masa lampek na olbrzymim drzewie a i sam dom jest ładnie podświetlony. Tylko że tu też większość zdecydowana większość to wiekowe osoby. Sąsiadka mówiła że w tym roku skromnie bo są za starzy i im się nie chce.

 

Moim dziadkom córka z zięciem i wnukiem ozdabiali. Wczoraj i dzisiaj na zewnątrz, a jutro w środku :) Ja za to będę pierniczki jutro piekła...całą masę pierniczków...albo jakichś innych ciasteczek....:o 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To ja tak z innej beczki ;) Rozmawiałam z mężem i zaczynamy planować menu na BN :love: W tym roku Wigilia u mojego Brata, a I Dzień BN u nas. Jak to się u was odbywa? :) Ilu macie gości, jakie potrawy? Czy jakoś szczególnie świętujecie?

Ja tradycyjnie mam gości na Wigilię , więc cieszę się , że będę miała ponad 10 dni na ogarnięcie domu i przygotowanie żarełka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja tradycyjnie mam gości na Wigilię , więc cieszę się , że będę miała ponad 10 dni na ogarnięcie domu i przygotowanie żarełka :d

Ja to w sumie się cieszę, że zyskałam dzień zapasu :) 19-go zjadę to mam 2 dni na zakupy u 2 dni na pichcenie. A w tak zwanym międzyczasie ogarnianie chałupy i zdobienie....Będzie to intensywny czas :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To ja tak z innej beczki ;) Rozmawiałam z mężem i zaczynamy planować menu na BN :love: W tym roku Wigilia u mojego Brata, a I Dzień BN u nas. Jak to się u was odbywa? :) Ilu macie gości, jakie potrawy? Czy jakoś szczególnie świętujecie?

Ja mam niespodzianke na swieta, az sie boję, Mąz planuje wszystko, koleżanka zrobi pierogi, bo robi pyszne . A ja bede gościem to w wigilię. W pierwszy dzień wczesnie wyjezdzamy . Wigilia oczywiscie musi być w domu z najbliższą rodziną. Karpia sobie  za życzę  i kapustę z grochem . Pogoda zamówiona.

snieg.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moim dziadkom córka z zięciem i wnukiem ozdabiali. Wczoraj i dzisiaj na zewnątrz, a jutro w środku :) Ja za to będę pierniczki jutro piekła...całą masę pierniczków...albo jakichś innych ciasteczek....:o 

Chciałam piec ciasteczka , ale moja PoP stwierdziła , że lepiej kupić . Babcia była z tych nie kuchennych O.o Mało gotowała i w ogóle nie piekła , dlatego co 2 tygodnie przyjeżdża tutaj Bofrost i składam zamówienie O.o Nie piekę , gotuje co drugi dzień i rozmawiam tylko o ciuchach i fryzurach :hahaha: Teraz to mi się w tyłku poprzestawia :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Ja mam niespodzianke na swieta, az sie boję, Mąz planuje wszystko, koleżanka zrobi pierogi, bo robi pyszne . A ja bede gościem to w wigilię. W pierwszy dzień wczesnie wyjezdzamy . Wigilia oczywiscie musi być w domu z najbliższą rodziną. Karpia sobie  za życzę  i kapustę z grochem . Pogoda zamówiona.

snieg.gif

Ja też będę miała niespodziankę od męża ;) Przyjedzie do domku na święta :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mogę swoje wstawić :d Oporów nie mam ;) Pytanie tylko an'face, z profilu czy całej postaci? :love: Zastanawiam się tylko po co? O.o To jakaś rekrutacja ma być, czy co? O.o Casting na opiekunkę roku? O.o A jak jury tendencyjne będzie? :( A jak nie wygram? O.o To może żyły sobie podetnę? :o Teraz pytanie kluczowe: czy musimy dalej ten temat ciągnąć? Nie! Koniec! Porozmawiajmy o perfumach :d Moje ulubione to Emporio Armani She :d

A moje Agent Provoceteur  a na lato niezmiennie dolce Gabbana light blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Moim dziadkom córka z zięciem i wnukiem ozdabiali. Wczoraj i dzisiaj na zewnątrz, a jutro w środku :) Ja za to będę pierniczki jutro piekła...całą masę pierniczków...albo jakichś innych ciasteczek....:o 

Jutro jak bede miała  Lust  napisze przepis na pierniczki . Superancki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Chciałam piec ciasteczka , ale moja PoP stwierdziła , że lepiej kupić . Babcia była z tych nie kuchennych O.o Mało gotowała i w ogóle nie piekła , dlatego co 2 tygodnie przyjeżdża tutaj Bofrost i składam zamówienie O.o Nie piekę , gotuje co drugi dzień i rozmawiam tylko o ciuchach i fryzurach :hahaha: Teraz to mi się w tyłku poprzestawia :hahaha:

Pewnie, że ci się poprzestawia :d Kolejna damulka ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też będę miała niespodziankę od męża ;) Przyjedzie do domku na święta :d

Mój czeka na mnie, obawiam sie zeby nie usechł z tęsknoty . Chociaż za wiele czasu nie ma, pracuje do 17 - tej potem spacer z psem i jeszcze z kotem musi sie pobawić :) . A co tam , wazne, że czeka .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Pewnie, że ci się poprzestawia :d Kolejna damulka ;):d

Cóż ja mały żuczek mogę na to poradzić :cool: Robię to czego się ode mnie oczekuje :d A jaka babcia szczęśliwa , aż miło popatrzeć :d I wszystkim się chwali , jak jej ze mną dobrze :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...